• Mali dioničar
    14.3k
    Pa to je za zatvor.. kad sam na tom brzom antigenskom bio pozitivan, lijecnica mi nije dala PCR, jer antigenski "ne moze biti lazno pozitivan, samo lazno negativan".Neki tip sa Zapada

    Žena i ja imali covid, ona jaki, obostrana upala pluća, ja slabiji, ali jaki bolovi u ledjima. Nisam imao ni okusa. Evidentan covid.

    Ženu poslali na test, pozitivna.

    Ja pitam doktoricu da me pošalje na test. “Ma ne, vodim vas kao vjerojatnog, imate samoizolaciju do tad i tad”.

    I sad mi jasno ne da potvrdu za preboljenje.

    Kad im je odgovaralo manje zaraženih, nisu htjeli slati na testiranje i sad se jebi i cijepi. Genijalno.
  • superhik
    10.4k
    Sorry, tek sad čitam ovo za preobljele. Užas od apsurda
  • NORTE
    9.3k
    jaki bolovi u ledjima. Nisam imao ni okusa. Evidentan covid.

    Ženu poslali na test, pozitivna.

    Ja pitam doktoricu da me pošalje na test. “Ma ne, vodim vas kao vjerojatnog, imate samoizolaciju do tad i tad”.

    I sad mi jasno ne da potvrdu za preboljenje.

    Kad im je odgovaralo manje zaraženih, nisu htjeli slati na testiranje i sad se jebi i cijepi.
    Mali dioničar

    Nevjerojatno.
  • Stihl
    3k
    Ništa mi vise nije nevjerojatno...toliko nelogicnosti i apsurda da je to strašno.
  • Nolifer
    6.7k
    evo, primjer kak su nestručni, trebal dobit kao drugu dozu pfizera,

    bio već pod tom injekcijom od druge doze, zove ona doktora, jel ovaj imal koronu?

    veli doktor nismo ni pregledali kartone, ja reko pa imao sam u 11mj, onda ne treba druga doza a bil sam zapisani u 4.mj i na kraju me nije htjela cijepiti... ja reko ok i propadne im cjepiva...

    Ali ipak sam se radi zdravlja i drugi put cijepio i to sam morao ovom obiteljskom reći da je ipak potrebno drugo cijepljenje, jer me sam uvjeravao da nije potrebno, a onda poslije čitaš novine da je ipak potrebno, wtf? i obavio to i nije mi ništa...

    Tako da sam miran i mogu normalno na sve, dobit ću covid putovnicu i libo me tuki
  • immerwieder
    1.2k
    mi smo doma svi imali pozitivan pcr, mama mi je bila u zaraznoj, jedva došla na kraju doma,
    nismo uopće upisani u sustav da smo imali,
    ja sam imal upalu pluća, u sustavu mi je uredno upisana terapija, ali ne i pcr,
    žena išla na neku operaciju, negativan pcr prije operacija u sustavu, onaj pozitivan ne,
    totalni kaos,
    cijepil sam se da mogu dobiti papir za preko granice, dio djece mi živi vani,
    evo malo i brojki,
    15.12.20. PCR pozitivan, 24.12.20. upala pluća, bez hospitalizacije, temperatura još 15.1.21.
    27.1.21. IgG 7087 AU/mL (>50)
    10.5.21. IgG 1839 AU/mL (>50)
    12.5.21. 1. doza pfizer
    7.6.21. IgG 33249 AU/mL (>50)
    11.6.21. 2. doza pfizer
    30.6.21. IgG 34526 AU/mL (>50)
  • Nolifer
    6.7k


    Strašno, ja sam u toj koroni imal kisik jedva 50, htio me slat u bolnicu, al nisam se dal, pitanje bil osto živ tamo.. Tako da je kaos ovo sve
  • NitkoBitan
    12.3k
    Strašno, ja sam u toj koroni imal kisik jedva 50, htio me slat u bolnicu, al nisam se dal, pitanje bil osto živ tamo..bbbjura

    Stavili bi te na respirator "za statistiku" :rofl:
  • Nolifer
    6.7k



    vjerojatno... zato nisam htio bit dio te statistike
  • Stihl
    3k

    Dobro si i napravil, dosta ljudi je tak otišlo u bolnicu i tek su onda najebali. Koliko je samo slučajeva je bilo da su ljudi dobili mrsu(ona bolnička bakterija) i na kraju umrli od toga, a ne od korone.
  • Nolifer
    6.7k


    baš zbog toga da. plus da ne pričam javno o svojim problemima. Imam tri puna registra toga, pa sumnjam da bi to sve proučavali i praktički bi tackali u mraku...
  • markoli
    1.7k
    Dobro si i napravil, dosta ljudi je tak otišlo u bolnicu i tek su onda najebali. Koliko je samo slučajeva je bilo da su ljudi dobili mrsu(ona bolnička bakterija) i na kraju umrli od toga, a ne od koroneStihl

    Stojan Tokić (jedan od dva brata vlasnika Tokić d.o.o.) je umro upravo od te bakterije.
  • Stihl
    3k

    Da, ma ne znam kaj bi ti rekel.


    Moj sused isto, otisel u bolnicu bio na kisiku tjedan dana, poceo se oporavljat,kao sve ok. I covjek pobere tu mrsu, pukli ga na respirator i za dva dana zbogom...a sad zamisli koliko je jos bilo takvih slučajeva
  • Nolifer
    6.7k


    Ne želim ni zamislit kolki je broj..

    Imam i ja susjeda koji je bio tamo, pa je rekao da su halucinirali od svih tih ljekova i čega sve ne.. Ma.. trebamo se već lagano vratit normalu, jer ovo je sve već ludo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.