• Mali dioničar
    14.3k
    Ne bih rekao da se nije izjasnioGrađanski1911

    U pravu si, krivo sam napisao. Pod "nije se izjasnio" sam u biti u glavi imao da Ottek nema problema s načinom na koji je klub trenutno ustrojen.
  • xavier
    11.1k


    Moguće da nisam u pravu, ali nekako mi se čini da veći dio tih ljudi koji su za vrijeme Bjelice dolazili na istok i zapad, a nema ih ni sad ni u prvom Zokijevom mandatu, problem vidi isključivo u tome što Zoki nije doveo adekvatna pojačanja, što se ispalo od Mađara i što stadion ne valja, a ne u ovim ostalim razlozima.
  • Papastrumf
    9.9k
    Zoki je imamo itekako dobru momčad u prvom mandatu pa je imao 18.000 ljudi u prvoj utakmici lige prvaka i to protiv Arsenala... Da ne govorim za utakmice u Uefa ligi.
  • xavier
    11.1k
    Kako sam već napisao, iskreno se nadam da nisam u pravu...
  • serbus
    3.6k


    Tipična pička , da je sa druge strane bio netko od bbb ili kontra uprave onda bi se složio da to nije način na koji se vodi klub. Katastrofa od otta baš depresija da nema u ovom gradu domaćih dečki koji su u stanju šupku reć da je šupak. Baš ono tipični Hrvat da se nikom ne bi štel zameriti....i on bi se igrao gradonačelnika a ne kontrira antoliću sa time da je sud pokazao što rade krivo. Kad je antolić pitao sam sebe što rade krivo.

    Dok još radi edit ispričavam se na francuskom ali ponese me a bolje riječi ne poznajem koje točnije opisuju moje misli.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ma dobro, kod Bjelice se stvorila neka euforija koja je dovukla ljude na stadion. Čisto sumnjam da ima baš 10 tisuća ljudi koji su na ovoj našoj strani, bilo bi lijepo da ima, ja iskreno ne vjerujem.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Baš ono tipični Hrvat da se nikom ne bi štel zameritiserbus

    To je to.
  • Crusades1986
    9.8k
    U jednom trenutku je bilo pitanje kad je Maksimir zadnji put bio pun i onda u stilu ali da se ne računaju europske utakmice.
    Naravno da se nije odgovorilo na pitanje, tj za prvog pendreka kluba to se nikad nije desilo. Ne znam zašto svi zaboravljaju 12.07.2015. i prvo kolo s Hajdukom kad su burazeri završili u prdekani.

    Ta utakmica isto tako puno govori o mišljenju većine o braći. Jer da nisu prije te utakmice završili u ćuzi, ne vjerujem da bi došlo preko 15.000 ljudi bez obzira što je Hajduk i što je prvo kolo.
  • Neki tip
    19.4k
    Otto je domobranček. Bojim se da će ga s ovakvim ni vrit ni mimo stavovima (oko stadiona je bio posve suvisao, ali to je minimum koji se očekuje s obzirom na struku) skinuti do gola i natjerat na trk domeka.

    Druga opcija je - pridruži nam se.
  • serbus
    3.6k


    "Otto je domobranček"

    Baš to ....:rofl: rekli bi ameri play of the day.
  • Stihl
    3k
    Većinu ljudi na stadion privlači ta euforija koja se stvori zbog rezultata ali tu veliku ulogu igra i atraktivni protivnik. Na zalost hrpa ljudi će doć na takve tekme jer je to eto taj tjedan u gradu IN, moraju bit tamo gdje su svi. Tako da, stoposto nema 10 000 ljudi koji su na nasoj strani, to je neki mali broj, većinu boli kurac za Dinamo, a da ne govorim o borbi koju vodimo za uređeni Dinamo. A zamislite tek da smo ko Hajduk, koji već godinama nije nista osvojio, niti igra Europu...pa na stadionu ne bi bilo vise od 500 ljudi.
    Btw.zaboravih spomenut, najgori su mi oni koji dodu na europu i dođu zapravo gledat protivnički klub(tipa Arsenal ili takve neke picke materine), a ne Dinamo! A ne biste vjerovali ima i takvih.

    Zapravo kad se sve zbroji ispada da nas ima valjda 1000 kojima su ta pitanja bitna, a ostali žele samo biti ispred tovara na tablici, ne sramotiti se u Europi i po mogućnosti dobiti natkriveni stadion...ako to bude ispunjeno, ne smeta im onda ni čobanluk koji su Mamići uveli u Dinamo kao "novo normalno", ni represija prema navijačima, ni krađa ogromnog iznosa novca iz kluba, ni nemogućnost ostvarivanja članskih prava...
    Pa tako nekako...
  • xavier
    11.1k
    najgori su mi oni koji dodu na europu i dođu zapravo gledat protivnički klub(tipa Arsenal ili takve neke picke materine), a ne Dinamo!Stihl

    Pa nakon izvlačenja skupina LP, bilo je puno komentara u stilu "kakva šteta, da smo prošli Mađare, sad bi nam došla Barcelona"...i uopće ne sumnjam da bi se onda popunio i stadion 40.000 mjesta da ga imamo.
  • Papastrumf
    9.9k

    Ja sam uvjeren da ima.. Sigurno 3-4.000 što sadašnjih što bivših bbb, gdje je još istok itd.
    Problem je samo što od većine takvih mi nemamo nikakve koristi budući da oni nikako aktivno ne sudjeluju u svemu ovome. Da imamo svaku utakmicu tih 10.000 na tribinama, onda bi to bila druga priča. Deklerativno, ja bih rekao da je to i više od 10.000.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Daj Boze da si u pravu. Ta ekipa će se nekada i nekako opet pokrenuti.
  • xavier
    11.1k


    Onda ne govorimo o istim stvarina, naravno da ima i puno više od 10.000 ljudi ako tu računamo i one "digao sam ruke od kluba" ili one kojima Mamići itekako smetaju, ali ne zanima ih dolazak na stadion.

    No da se u nekom trenutku proba/želi dići sve na noge za neki veliki prosvjed protiv Mamića (naravno da time ne kraju nećeš ništa promijeniti, ali ajmo hipotetski), koliko misliš da se maksimalno ljudi može skupiti?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.