• seljak86
    2.3k
    Jučer što se događalo protiv Gorice je sramota. Protiv Slavena se zbog nenormalnih pretresa nije ni išlo, a prvo je protiv Gorice bilo da se ne ide. Ali kad smo ipak ušli pretresi su bili totalno bezumni. Mene je nakon temeljitog pretresa sa strane zaštitara pred ulazom drugi zaštitar iz Klemma postrojio uz zid i još jedan pregled. Ono što me stvarno šokiralo je kad mi je ispod jakne gledao što imam na majici i kad je on sam procjenio da je majica u redu me pustio. Znači da je on sebi nekaj zabrijao da je majica neprimjerena mogao mi je raditi što hoće. Ja na sjever želim ići i bodriti svoj Dinamo kojeg volim od kad za sebe znam, to uopće nije pitanje, ali kad na ulazu uopće ne znaš hoćeš li proći čitav, onda znaš da su stvari bolesne postale.

    Vidio sam čovjeka s malim djetetom kako odlazi ljut. Stvarno sramota od uprave što nam rade.
  • xavier
    11.1k
    Od nastavka prvenstva nakon pandemije je Klemm i odmah u startu su se kontrole jako postrožile. Već na prvoj utakmici je bilo kao da igramo protiv Zvezde, a ne protiv Slavena.

    Nakon što se Zoki vratio na klupu, ovo postala stvarno neka nadrealna razina.
  • nkdz
    829
    https://www.vecernji.hr/sport/video-ljudi-zgrozeni-ponasanjem-redara-prema-djeci-na-maskimiru-ovo-je-logor-1439404


    VIDEO Ljudi zgroženi ponašanjem redara prema djeci na Maskimiru: Ovo je logor!
    Nejasno je zašto je kontrola bila toliko rigorozna, a sve je to zabilježio mobitelom netko od navijača koji je s ogorčenjem pratio prizor avijači Dinama, a na Maksimir ih je u subotu na derbi protiv Gorice stiglo 780, ostali su zgroženi napucima koje je dobila redarska služba na stadionu.

    Naime, osiguranje je ovoga puta prilikom ulaska na Maksimir odlučilo vrlo detaljno pretraživati čak i djecu, a išlo se toliko daleko da su mališanima skidane tenisice.

    Budući da baklje unutra ne stanu, nejasno je zašto je kontrola bila toliko rigorozna, a sve je to zabilježio mobitelom netko od navijača koji je s ogorčenjem pratio prizor.

    Gnjevni su bili i pratitelji stranice "Dinamo - to smo mi", pa se tako u komentarima ispod videa naslovljenoga "Ulaz u logor Maksimir" mogla pročitati tvrdnja da se navijače čak i po kiši i hladnoći tjeralo prilikom pregleda da se skidaju u gaće.

    - Skidali su nas po kiši i hladnoći u gaće. Zadnji puta mi je redar prokušao uzeti mobitel dok sam to snimao. Da mu policajac nije rekao da smiri strasti, bilo bi svega. Kada netko baci baklju, pronađu mu ime i obitelj do trećeg koljena. A ovo je u redu i o tom se ne priča.

    Sve to odvija na stadionu na kojem je pravo čudo da beton dosad nekome nije pao na glavu. Neka budu sretni da ljudi uopće dolaze i riskiraju živote, a ne da još represiju vrše nad njima - napisao je jedan od njih.


    barem jedan medij je prenio ovu sramotu
  • Dudu
    2.6k
    Ocito naputak od Glave. Ja na zapad usao, pa nije me lik dodirnuo skoro, a tamo djecu skida.
  • Crusades1986
    9.5k
    Pa naravno da je naputak... 95% propisa i zakona se odnosi i provodi do najsitnijega detalja samo na sjeveru. Oces od dostupnosti alkohola, pretresa, provjera ili cega sve ne.
  • Miro93
    2.7k
    https://www.24sata.hr/sport/zastitari-na-maksimiru-trazili-od-djeteta-da-se-izuje-dinamo-se-ispricao-to-je-neprihvatljivo-722820

    Iz Dinama su poslali priopćenje u kojem se ispričavaju zbog incidenta.

    "Temeljem Vašeg upita vezanog za postupanje redarske službe na jučerašnjoj utakmici 8. kola 1. HNL GNK DINAMO - HNK GORICA, a koje je vidljivo iz objavljene video snimke, navodimo sljedeće: GNK DINAMO izražava žaljenje zbog postupanja pojedinca iz redarske službe koji je bez takve upute Kluba, neprofesionalno i netaktično te van razumne potrebe vršio pregled dječaka. U tom smislu ispričavamo se dječaku i njegovim roditeljima te ćemo napraviti sve što je potrebno da se takva postupanja više nikada ne dogode", kažu u Dinamu i dodaju:

    "Neovisno o tome što je ponašanje većeg dijela gledatelja na sjevernoj tribini i jučer bilo obilježeno govorom mržnje i uporabom pirotehnike, a suzbijanje čega je i osnovni zadatak sigurnosnih službi na stadionu, postupanje redara iz video snimke koju ste objavili nam je neprihvatljivo i nije sadržano u bilo kojoj uputi Kluba ili planu osiguranja."
  • SAS1987
    13.3k
    Znači ispricavaju se djetetu a ne i ostalima sa sjevera :rofl: mozda bi bilo bolje kupiti ulaznice za zapad :grin:
  • seljak86
    2.3k
    Njima je zapravo žao što je iscurila snimka, a ne zato jer su nas zaštitari tretirali ko goveda. Ko da njih boli ona stvar za nas.
  • seljak86
    2.3k
    Znači ispricavaju se djetetu a ne i ostalima sa sjevera :rofl: mozda bi bilo bolje kupiti ulaznice za zapad


    Pa i argumentirali su da je na sjeveru bilo ionako samo "govora mržnje"
  • Navijač Dinama
    7.3k
    znaš kad imam osjećaj da će idući put upozorit redarsku službu i dat naredbu da se i mobiteli/kamere oduzimaju navijačima...
  • Infinity
    15.2k
    Sukladno pravilniku foruma, ti si zasluzio ban zbog vrijedjanja drugog forumasa. Nebitno o kome se radi i nebitno zbog cega. Pripazi malo na rijecnik, to ti govorim vec drugi put. Iduci istup i ceka te sedam dana u Banovicima.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Koja isprika. Baš u stilu GNK. :lol:

    I spominje se jedan dječak, a sve su ih pregledavali.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ceka te sedam dana u Banovicima.Infinity

    Prva federacijska, ajdeeee :strong:
    Jel posudba ili proba?

    Pokušat ću da se ne dogodi više, al sam se i ja uvrijedio na sve ovo kako netko ko Majki može biti troller i pisat svjetske gluposti. (Takve ja malo manje pišem :roll: )
  • xavier
    11.1k
    I spominje se jedan dječak, a sve su ih pregledavali.Mali Zeus

    Računaju da se moraju ispričati samo onom koji je snimljen :grimace:
  • serbus
    3.5k
    Kako bi predsjednik rekao šaraj malo , jednostavno promjeniti tribinu opet doć na zapad, ostat tamo između istoka i sjevera ..igrati se lovice sa njima kao nekada po istoku. Nekad je to bilo kreativnije sad se sami navučemo u logor ko ovce. I proteklu eru daltona je bilo i gorih ulazaka sjećam se Rijeke zadnje tri reda interventne kod svakog na pretres.
    Samo malo više kreativnosti i da se to smekšat. Pa više bi ljudi došlo da se tekma "gleda" sa kuta sjevera i istoka nego doć na ovakav sjever gdje te "tvoji" jedva čekaju privesti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.