• Eduardo
    17.2k
    Livaković si ruši reputaciju ovakvim glupostima. Ne smije si dopuštati toliki broj kikseva. U dvije sezone po Bjelicom jedan kiks mi pada na pamet dok ih je ove sezone skupio već nekoliko.

    Bravo Gavrane :strong:
  • Carrasco
    4k
    Da, iako ga mnogi ove godine hvale, realno ovo nije ni 50 % stare forme kao i Petković.
  • Ero
    930
    U zadnji 7 utakmica za gnk primio je 10 golova, previše.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Gvardiol na lijevom beku je u Manageru 20' jedna od najboljih stvari.

    On stojke dilaver peric i teohpile i neće te nitko "nabit" :grin:
  • Miro93
    2.7k
    Isto tako ne znam od kad su šibice za zapalit zabranjene na Maksimiru...
    7j6mmqi93wued85e.png
  • deda
    27.5k
    Bolest, teška bolest :rage:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    pročitah ovo na str. dinamozagreb_history na instagramu, zgrozio sam se, mogu tek mislit kako je tome tati a pogotovo njegovom djetetu koji sa 5-6 godina mora proživljavat horor. :sad:
  • Gelipter
    3.4k
    Vražje se sile trude da nas ne bude i represija prema navijačima već dugo nije vijest, , ali ovo je fakat još razina više, kršenje svih ljudskih prava djeteta. Di su sad sve silne pravobraniteljice, Babe, dede, NGO udruge za zaštitu prava svega i svaćega. Ajoj da to su samo navijači i njihova djeca kojima treba postati jasno od najranijih godina da na stadion nisu dobrodošli i da se nitko za njih neće zauzeti. MCOIS!
  • nkdz
    829
    ima video na instagramu kad izlazi s klincem van, a u pozadini se vidi kak starci klincima vezu tenisice jer su ih pregledavali, bolesno
  • Eduardo
    17.2k
    Di su sad sve silne pravobraniteljice, BabeGelipter

    Reagirat će kad se bude trebalo prepirati s Milanovićem, ne brini. Ovo će im proći ispod radara.
  • Markelo
    2.5k
    Mos mislit kako se prepiru sa Zokijem. Kad ih je krenuo "šamarat" odma se povukli kao i Dalija, ona baba iz štaba i bankarka iz stranke pripametno. Inace ja tek tu čitam o takvim problemima prilikom ulaska moglo bi se poslat i medijima da oni objave kroz sta navijaci prolaze
  • Nolifer
    6.4k
    i tako ''građanski'' kažeš nogometni klub dinamo.... ma gade mi se još više!!

    odvratno je to sve, kako se ponašaju, prave represiju prema kome? djecom, pa nisu normalni, treba bojkotirat sve europske utakmice sad, pa nek plaču za ''običnim navijačima''. smradovi smradovi, nema se kaj drugo reć. Neka oni provode represiju i strogoću nad trenerom, koji pojma nema, koji unazaduje klub svojom igrom i rezultatima, ovo ovako više nejde. Blamiraju se iz dana u dan... katastrofa...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    moglo bi se poslat i medijimaMarkelo

    Misliš da njih to zanima??, nažalost ne.

    Njih isključivo zanima što oni žele, a vezano a tekmu jest članci u kojem će "osuđenika" pohvalit kako je dobii "derbi" , pohvala upravi, igraču utakmice i pitanja šta i kako protiv neugodnog Feyenoorda i to je to.
  • dinamo u srcu
    1.2k


    pa baš suprotno treba napraviti, nagrnut još jače na tribinu pa neka vide da nas ne može ništa slomit.

    To je isto kad netko krene pljuvat po tebi , pa češ se ti povuć. Nećeš nego češ stat u svoju obranu jer znaš da si u pravu, tako i sa odlaskom na sjever. Tko hoće nađe način, tko neće nađe izgovor
    Ima ona " Muku muče da nas spriječe..."
    Vidimo se na sjeveru na prvoj sljedećoj :D
  • Majki2111
    2.6k
    Evo na prvu nisam htio ništa reći, pa sam išo pitat mamu kaj misli o tome. Kaže mama. Potpuno opravdava osiguranje. Imaju pravo. To je njihova dužnost. Tu kontraargumenata nema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.