• Krizy
    35.1k
    Svaki put kad mislim da sam sve vidio... Uvijek uspiješ iznenaditi, samo ću to napisati :wink:
  • agramZ
    2.3k
    odoh se ranit'..
  • Neki tip
    19k
    Evo na prvu nisam htio ništa reći, pa sam išo pitat mamu kaj misli o tome. Kaže mama. Potpuno opravdava osiguranje. Imaju pravo. To je njihova dužnost. Tu kontraargumenata nema.Majki-Papi2111

    Da si bar ostao pri onom što ti je došlo "na prvu".
  • Papastrumf
    9.4k

    Reci mami da bi ju rado zatrolao... kao sto ti trolas od pocetka, a i dalje ti dopustaju.
  • Nino Bule
    11.3k
    Decko je samo jako ogranicen, nazalost ne radi se o trolu.
  • Crusades1986
    9.5k
    Dao sam mu puno šansi, ovo je prevršilo svaku mjeru. Odustajem od nade da može biti bolje.
  • Majki2111
    2.6k
    Ma nisam ni reko da se slažem ja u potpunosti s mamom. Slažem se da je to njima dužnost. Al opet i je pretjerivanje od stalrane osiguranja. Al opet to im je posao. Ako ti se već ide na tekmu, pretrpiš neke stvari i gotovo. Zanemariš.
  • Nolifer
    6.5k
    pa baš suprotno treba napraviti, nagrnut još jače na tribinu pa neka vide da nas ne može ništa slomit.

    To je isto kad netko krene pljuvat po tebi , pa češ se ti povuć. Nećeš nego češ stat u svoju obranu jer znaš da si u pravu, tako i sa odlaskom na sjever. Tko hoće nađe način, tko neće nađe izgovor
    Ima ona " Muku muče da nas spriječe..."
    Vidimo se na sjeveru na prvoj sljedećoj
    dinamo u srcu

    Istina da, slažem se...

    Da su bar tako jaki, kad je riječ o treneru i sportskom direktoru, ovo im je dno dna...
  • SAS1987
    13.2k
    a sto je mama po struki? Za baku več znamo da je građevinar, staticar ili arhitekt :smile:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Majki dugo tvoje gluposti trpimo. Ako ne znaš napisati nešto normalno onda radije ne piši ništa. Opravdavati ovo je maloumno. Sljedeći ovakav post i ideš na hlađenje.
    Komentar sa psovanjem smo izbrisali, psovanje nije i nikada neće tu biti dopušteno.
  • SAS1987
    13.2k
    pa baš suprotno treba napraviti, nagrnut još jače na tribinu pa neka vide da nas ne može ništa slomit.dinamo u srcu

    Ili će vas još više provocirati te pokušati izazvati neki incident zbog kojeg ćete popit masu zabrana. Nažalost ovaj rat se ne može dobiti na tribini, treba biti pametniji te na bolji način napraviti pritisak na one koji su odgovorni za ovo stanje - politicare i one u skupštini kluba. Ima načina.

    Svaku takvu stvar ko režim ispred sjevera je treba prijaviti svim mogucim sluzbama.. Od pucke pravobraniteljice, prituzba na policiju, klub itd te u cc staviti sve moguce medije.
  • Miro93
    2.7k
    Kad se već piše šta je sve bilo, evo mogu posvjedočit da se nije samo djecu izuvalo već i starije ljude od 60-70 godina.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ako ti se već ide na tekmu, pretrpiš neke stvari i gotovo. Zanemariš.Majki-Papi2111

    Slušaj kumunjaro balava, otiđi ti na sjever, nek ti samo reknu da skineš donji dio, ruku u vatru svoju stavljam da ćeš otić na sud za ljudska prava u jebeni Strasbourg , a ne trpit logorašku represiju ili nešto slično, pa djecu su skidali i tjerali silu "što ti je tata dao da sakriješ" i rastavljali uloške od obuće i na hladan beton...za 80 kuna koliko rade imat takav obraz,hajd i nekako ali nekako i prema tim momcima gore(Boysima) , ali da prema djeci od 5-6 godina, pa ta djeca imaju život pred sobom i samo jer navijaju na "pogrešan" način trebaju imat horor od života.....

    Daj saberi se malo.
  • The Undertaker
    3.9k
    O kojoj zaštitarskoj tvrtki se radi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.