• og1986
    2.9k


    Jesi možda kada naletio na policiju dok si snimao ?
  • Baneki
    714

    Nisam, ali pokušavam ga dići rano ujutro, ili baš u dosta nenaseljenim mjestima. Ali, da budem iskren malo me strah da ne napravim neku štetu pa ga u zadnje vrijeme ga i nisam dizao. Opreza nikad dosta.
  • Majki2111
    2.6k
    Čisto savjet. Pio sam unazad par dana dvije vrste ledenog čaja kupoovnog- Janu i neki iz eurospina The. Jana ima 3% soka od breskve koncetrirenog, ovaj The ima 0.1% Jana ima 0.05% ekstrakta čaja, The ima 0.1%. Al bitna stvar je da Jana nema sladila, ovaj The ima sukralozu kaj je 600 puta slađa od šećera. The izgleda blijeđe zbog manjeg udjela soka al je puuno slađu zbog šugave sukraloze. Umjetno sladak. Vjerojatno The ima više kofeina i antioksidansa zbog većeg udjela ekstrakta čaja, al pročitajte si opis namirnice iza da nebi bilo stavite u usta i neugodno iznenadite nepce. Pogotovo sa tim sladilima.

    Ako neko ne zna sladila su spoijevi koji ne nose kaloričnu vrijednost ali su više stotina puta slađa od šećera. Osobno uvijek ću kupit nešto s većim udjelom običnog šećera i bez sladila nego obrnuto.
  • xavier
    11.1k


    Majki, bolje ti je popiti pivu nego bilo koji od tih čajeva i sličnih sokova :wink:
  • Majki2111
    2.6k
    Nebi hvala. Zadnji put smo na godišnjici mature mi dečki uzeli točeno zlatni medvjed. Čašu od pola litre sam pio od 7 navečer do ponoći. Užas.
  • xavier
    11.1k


    Razumijem te, i meni bi točena piva bila užasna par sati nakon što je natočena :sweat:
  • SAS1987
    13.3k
    ak gledaš na kalorije i raznorazne alergije ti je rakija bolji odabir od pive. Ona je kvalitetan prirodni proizvod a tko zna kakva je kemija u pivi.
  • Majki2111
    2.6k
    Ma ne gledam to. Radi okusa. Nije mi bilo dobro.
  • Bosna86
    11.5k
    Ako je tko pravio plan za gastro ili turisticke destinacije Andalusije, nek slobodno podijeli ideje

    https://www.tasteatlas.com/seville Ovdje ima dobrih stvari za probati
  • SAS1987
    13.3k
    nikako ne propusti plaza de Espania, katedrala (u kojoj je sahranjen Columbus), plaza del toros (arena), Real Alcazar (po meni najbolje sto ima u Sevilli).

    Ako zeli netko i u koji drugi grad a da nije predaleko preporucujem Cadiz, Cordobu a od manjih gradova Rhondu. Malaga je isto top ali je malo udaljena od Seville.
  • Dino
    2.2k
    Preporucam Soi Fusion Bar u Ilici. Bio sam dvaput i moram priznat da je jedan od rijetkih restorana gdje se zaista mogu pošteno najesti.

    Hrana je iz azijske kulture, ali jako zasitna i dolazi u velikim porcijama, a i atmosfera je ondje poprilično mirna.

    Iako sam definitivno ljubitelj roštilja i masne mesine, ovaj restoran me baš kupio time što pruža neki novitet, a hrana je ukusna i najbitnije zasitna.

    https://www.soifusion.hr/
  • Papastrumf
    9.4k
    KAI, mali street food restoran u Jurišićevoj 2a.
    Nesto najjukusnije sto sam jeo u Hrvatskoj, a uz to, glavnu rijec vode nasi decki. Preporuka svakome tko zeli probati nesto drugacije i uzivati u hrani.
  • ZGV
    3.1k
    Apsolutno se slazem za KAI.
    Odlicna hrana i jos su nasi decki unutra
  • Dino
    2.2k
    Nesto najjukusnije sto sam jeo u HrvatskojPapastrumf

    Evo, pridruzujem se. Bio sam danas, odlicna ekipa, odlicna muzika, atmosfera, a o hrani da ne pricam!
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ma KAI i katsu sando postaju lagano kult. Iako im je i ostala hrana vrh.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.