• SAS1987
    13.4k
    Ako nekoga zanima front na Soči je Al Jazeera prije par godina snimila odlićno emisiju (mislim da je još nisam stavio :smile: )

    Front na Soči: 100 godina poslije (3 epizoda, sve su na youtube)
    Epizoda 1:


    Epizoda 2:


    Epizoda 3:
  • Neki tip
    19.1k
    Ako nekoga zanima front na SočiSAS1987

    Hm, front na Soči ti se učinio kao tema za Hedonistički kutak? :grin:
  • SAS1987
    13.4k
    pa kad bolje pomislim možda i nije :grin:
  • Neki tip
    19.1k
    ali hvala na preporuci, pogledam sigurno!
  • Majki2111
    2.6k
    Moram podjelit činjenicu da sam otkrio kako je limunska kiselina otkriće. Stavljam ju u bijeli umak za tortilju, cedevitu, multivitaminski sok. Za nekog ko preferira kiseli okus,a da ne želi osjetiti oku limuna-velika preporuka. :100:

    Ali isto takoimam i jednu negativnu zgodu. 5. godišnjica mature Svi dečki su uzeli točenu pivu Medo. Pa sam i ja isto. I ajde, jedna čaša pola litre. Teglio sam se s jednom 5 sati, dok su jedni već bili na trećoj. Svakim gutljajem sam požalio zašto sam uzeo točenu pivu. :cry:
  • Infinity
    15.2k
    Cak cu razumjeti da netko tko nikad ne pije pivo rasteze jedno pet sati, al nije mi jasno da ovi koji ga piju redovno tri komada piju pet sati :rofl: Pa to se ugrijalo sest puta, kako ga uopce mozes piti? :vomit:
  • Dino
    2.2k
    Majki moj, ti si se zeznuo kaj si tak dugo pio. Da si odma popio kak treba ne bi ti se stigla zgrijat i ne bi ti bilo odvratno. To je problem sigurno
  • Majki2111
    2.6k
    Ma nije mogu ja toplo i negazirano iz plastike pit. Nije to problem. Jednostavno nije pasalo... Zeznuo sam se.
  • NitkoBitan
    12k
    al nije mi jasno da ovi koji ga piju redovno tri komada piju pet satiInfinity

    10 min pijes jednu pivu i izmedu svake po cuku i pol pauze. Nije losa formula za izlaske u kojima se ne zelis razvalit a zelis dosta popit
  • Dino
    2.2k
    ne zelis razvalit a zelis dosta popitNitkoBitan

    Inace, nevezano sad za ovu “tehniku” nije mi bas nikad bilo jasno koja je poanta puno popit, a ne osjecat se barem pripito. Valjda ides van da bi se malo napio i da ti bude zabavnije, ovak kad sam “puno pijes”, a ne napijas se trosis lovu za nis. Rade onda apstinirat kad ce ti ugodaj bit jednak.

    Daj zamisli popit jednu pivu u sat i 40 minuta. Pa vise te cedevita udri. :lol:
  • NitkoBitan
    12k
    Sa 17 godina (par tjedana prije 18tog) sam zavrsio na trijeznjenju sa 2.42 promila. Da je bilo par tjedana kasnije i par gutljaja vise (prek 2.5) pisalo bi mi u "dosjeu" da sam alkoholicar i isao bi na razgovore kod psihologe/psihijatra. Od tad mi nije svejedno kaj radim
  • Infinity
    15.2k
    Nasikas se Cole, udari te secer taman da se osjecas malo cudno :rofl:
  • Dino
    2.2k

    Ma naravno nisam reko da se treba svaki put ubit, al ak ne osjetis nis koja je poanta pit alkohol?
    No, slazem se u svakom slucaju, mislim da nikom nije do ubijanja.

    Ne bi mi vjerovo, kad se ubijes od gustog soka od breskve osjecas se ko da imas temperaturu. Probaj tak drugi put Majki :wink:
  • Infinity
    15.2k
    Ma vjerujem, jer sam imao tih cudnih stanja od soka koji inace nikad ne pijem pa popijem 10-15 komada u nekom izlasku. Sad samo voda u takvim situacijama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.