• SAS1987
    13.4k
    zezaš me ili si ozbiljan? :lol:
  • Majki2111
    2.6k
    Dino, vidio sam sastav etilni alkohol 61%, dalje čito nisam... bilo je puno ljepših pojava za gledat u tom trenutku nego brojke na boci, vjeruj mi. :smile:
  • Dino
    2.2k

    Vjerujem :razz:
  • BlauDivision
    463
    Ozbiljno, ozbiljno. Ako se ne držiš ove procedure ne gine ti bolnica :rofl: Kod nas ima ona izreka piješ kao Rus, ali iz osobnog iskustva prije bi rekao piješ kao Poljak.
  • SAS1987
    13.4k
    Postoji u Hrvatskoj kvalitetan vojnički muzej? Znam da postoji muzej domovinskog rata u Karlovcu ali mi prema fotografijama ne izgleda baš nešto posebno (demantirajte me ako sam u krivu).

    Ako nekoga zanima u Sloveniji postoji vojnički muzej u Pivki koji je odličan i muzej prvog svjetskog rata u Kobaridu koji je prije nekih 15 godina bio proglašen naboljim muzejem europe.
  • Baneki
    717
    Ima i muzej vojne i ratne povijesti u Pakracu, uglavnom domovinskog rata. Nastao entuzijazmom jednog čovjeka. Muzej je mali, nema toliko oružja ako te to zanima, ali je odlično osmišljen.

    Ima i u Vukovaru muzej ali u tom muzeju nisam još bio pa nemrem ništa reći.
  • Dino
    2.2k

    Bas su mi frendovi iz slovenije pricali o tom muzeju ima vec neko vrijeme. Pokazivali su mi fotke di drze zolju, s oruzjem i slicno. Zapalio sam se za to i mislio kao otiso bum, al evo dosad nisam.
  • SAS1987
    13.4k
    Ima i muzej vojne i ratne povijesti u PakracuBaneki

    Na fotografijama izgleda odlično :smile: Steta da ni negdje bliže.

    odličan je, imaju jako puno oruzja, podmornicu, simulator itd. Nema sta nema i konstantno se šire.

    Svake godine imaju i simulacije bitki te tenkovske vikende gdje voze tenkove po poligonu.

  • Dino
    2.2k

    Jako mi se svida, definitivno mjesto koje bi jako volio posjetit. Opcenito su mi zapele za oko vojne naprave, vozila, oruzje jos otkad sam prvi put bio u tehnickom muzeju (klincura :lol: ). Tam je bio jedan odjeljak s tim starijim oruzjem pa sam si reko kak cu posjecivat muzeje takve tematike. Na kraju sam bio samo u dva hahah
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ima i u Vukovaru muzej ali u tom muzeju nisam još bio pa nemrem ništa rećiBaneki

    Bio sam. Nevjerovatno odlično urađen, dva puta bio, uvijek nam bio vodić poručnik Čavar, inače i sudionik tadašnjeg vremena. Datum po datum i slike po slike su stavili da bi dočarali turistima, također i napravili primjer tadasnjeg bunkera i logora.
  • Stihl
    3k

    U procesu je "izgradnja" MORH-ovog povijesnog vojnog muzeja u Zagrebu, ali otvorenje bu navodno tek 2025.g
  • Mali dioničar
    14.1k
    ali otvorenje bu navodno tek 2025.gStihl

    Valjda ciljaju 30 godina Oluje ili 1.100 godina hrvatskog kraljevstva.
  • Stihl
    3k

    Hahah da, kaj je najbolje pogodio si, ciljaju na 30-tu obljetnicu od zavrsetka Domovinskog rata.
  • KlasicZg
    515
    Da se nadovezem na tu temu... danas nas je napustio Jan Ivanjek... nas vojni analitičar
  • Deleted User
    0
    31 godina , strašno.
    počivao u miru .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.