• Bosna86
    11.5k
    Da možete birati jedan grad u kojem će Dinamo igrati na jesen, koji grad bi to bio i zašto?
  • Krizy
    35.4k
    Glasgow. Protiv Celtica. Jer bi to značilo da smo ušli u Ligu prvaka i to kao momčad u trećoj jakosnoj skupini, bilo bi sjajno dobiti ih na legendarnom stadionu u sigurno odličnoj atmosferi :cool:
  • Infinity
    15.2k
    Svidja mi se racunica. Moze onda proljece u Istanbulu :cool:
  • xavier
    11.1k
    Samo je jedan odgovor...u Zagrebu na Kranjči zato što su na Maksimiru počeli radovi na rušenju starog i izgradnji novog stadiona.

    Naravno da ne postoje šanse za tako nečim, ali kad već pitaš :rofl:
  • über alles
    1.4k
    Amsterdam,sjever UK-a,Rim,Napulj.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Frankfurt. To bi značilo da smo u LP i da nam je iz prvog pota došao Eintracht :grin:
    Inače mi se sviđa i kako razmišlja @Krizy sa Celticom iz zadnjeg pota. Fali još drugi pot, a tu biram Barcelonu, atraktivno i za putovanje i za igranje.

    Eintracht Frankfurt
    FC Barcelona
    GNK Dinamo
    Celtic Glasgow

    :heart:
  • flexXy
    1.9k
    Minken, madrid/barcelona, salzburg. 3 savrsena gostovanja i tuca za 3.mjesto sa red bullom.
  • Neki tip
    19k
    Barcelona.

    Vratila se sluzbena putovanja, što je meni super, a mojoj ženi na užas. Smanjuje mi se dakle prostor za gostovanja s Dinamom.

    Kak cu poslom u rujnu u Barcelonu, na cijeli tjedan, maštam o ludoj sreći da baš njih i izvučemo i baš tada tamo igramo.. Pa korisno s ugodnim spojiti.

    Znam da su statističke šanse za to mizerne, ali veće su od @xavierovih.. :lol:
  • Baneki
    714
    Club Brugge. Nije toliko daleko, protivnik bi bio po mjeri. Obilazak starog grada, pivnice, Michelangelova Madonna, eto jedno od onih mjesta koje mi je već dugo na bucket listi.
  • Neki tip
    19k
    Taj Brugge mi je na listi za "skoknuti" već neko vrijeme (vlakom iz Brisela manje od sat vremena). I nikako.. Obećajem si, svečano i javno (da mi se mozete smijati ak to ne napravim), da pri idućem putu gore idem u Brugge, jer od par ljudi sam već čuo da je grad predivan!

    Baš si dobro izabrao.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Kopenhagen i Parken :love:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Celtic Park bi bil odličan ili neko gostovanje u Njemačkoj München,Leverkusen,Dortmund,Frankfurt ili Leipzig
  • seljak86
    2.3k
    Beograd. Ne mislim da moram puno objašnjavati. Osobno volim kad su velike tenzije i bilo bi mrak navijati na Marakani i tamo vikati zds i volim Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.