• Infinity
    15.2k
    S obzirom da je HNS prvi gol upisao Gavranovicu isto je ucinjeno i na predictoru. Nisam zelio praviti presedan, jer cu onda sutra za neku glupost morat odlucivati sta da pisem.

    Kracho je pobjednik kola i cestitam mu ovom prilikom. PK86 je vodeci nakon tri kola. Slijedi nam pauza, a novo kolo ce vjerojatno biti postavljeno vec sutra. Danas je tek zdrijeb LP tako da ne znamo s kim ce Dinamo uopce igrati.
  • Infinity
    15.2k
    Otvoreno je cetvrto kolo predictora. Prognoze mozete ostaviti OVDJE!. Takodjer je ubaceno i peto kolo pa mozete odmah ostaviti i prognozu za peto kolo.
  • Guinness
    1.9k
    Otvoreno je cetvrto kolo predictora. Prognoze mozete ostaviti OVDJE!. Takodjer je ubaceno i peto kolo pa mozete odmah ostaviti i prognozu za peto kolo.Infinity

    Dinamo II protiv rudeša, ne rijeke
  • Infinity
    15.2k
    Hvala, popravljeno. Tako to ispadne s tabom i tipkama za brzi ucinak :rofl:
  • r1oma
    1.5k
    Kada se zatvaraju 4. i 5. kolo na predictoru?
  • Infinity
    15.2k
    Sat vremena prije prve utakmice kola
  • Tundra
    509
    Ekipa kaj je s aplikacijom? Prvo nisam mogao birati strijelca iz redova Dinama, a sada vidim da mi piše 0 bodova za 4 kolo iako sam pogodio točan rezultat derbija
  • Dudu
    2.6k


    Nije jos unesen rezultat utakmice.
  • Infinity
    15.2k
    Evo uneseno je sve. Ja se ispricavam za kasnjenje, malo sam se nadero sinoc pa sam zaboravio na predictor :rofl:
  • Eduardo
    17.2k
    Ne mogu ništa pogoditi :sweat: kojeg god igrača stavim za strijelca ili krene s klupe ili ga nema u zapisniku. Okrugla nula jučer :blush:
  • Infinity
    15.2k
    Ja eventualno ishod pogodim. Dva boda jucer. Al moze se sve lako okrenuti, ekipa na vrhu nema bas veliki broj bodova. Uskoro ce grupna faza, FD, bit ce veci broj bodova i moguce je stici cak i ako tek sad startas. Evo vec iduce kolo idu cetiri utakmice.
  • Dudu
    2.6k


    Ja Dinamo 2 nikako da pogodim ni tko će igrat, pa za jučer kontam najlakše stavit 0-0, samo nas dvojica to prognozirali hah
  • xavier
    11.1k
    kojeg god igrača stavim za strijelca ili krene s klupe ili ga nema u zapisnikuEduardo

    Ista stvar kod mene :rofl:
  • Neki tip
    19k
    Mislim da obaram rekorde po promašajima.. ne pogađam čak ni tip (igrao na x u Splitu), a o strijelcu (nije da pokušavam s golom Livakovića :roll: ) i rezultatu samo maštam..

    Doduše, srećom po Dinamo i mene kao navijača/"simpatizera", jer sam stalno nekako sumnjičav prema rezultatima "novog" Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.