• Eduardo
    17.2k
    Mene je prošle sezone u vrh vinula serija rezultata od 1:0. Počeo sam na vrijeme s tim tipovima i prolazilo odlično. I FD je donio dosta bodova.
  • Play11HB
    19
    Ekipa, ako moze odgovor. Jednu stvar nisam uspio shvatiti... zatvara li se "klađenje" sat vremena prije prve utakmice u kolu za sve utakmice ili samo za te danasnje.. S obzirom da danas igramo s Ferencvarosem, moram li odmah upisati okladu i za vikend utakmice ili to mogu za dan- dva?
    Hvala
  • deda
    27.5k
    Prije prve nažalost, znači moraš sve 4 tekme ovog tjedna postaviti do 15.30h jer Dinamo II - Rudeš počinje u 16.30.
  • Infinity
    15.2k
    Ovaj tjedan nema predictora, tj. nema kola ovaj tjedan, ali ce biti postavljeno za iduce. Utakmica Dinama i Rijeke je odgodjena, igra Dinamo II, ali sukladno pravilima kolo mora sadrzavati minimalno jednu utakmicu Dinama ili kombinirano utakmice Dinama II i FD. Kolo nece biti postavljano zbog jedne utakmice Dinama II.
  • Blaz
    350
    igra dinamo kup u subotu
  • Infinity
    15.2k
    Hvala. Sto je najgore, znam, al debil :lol: :lol: Bit ce sutra postavljeno kolo
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ak na kup ne ubodemo 0-6 i strijelca, da i ne igramo :rofl:

    Ja prvi pocevsi od sebe :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Pitanje. Raspored je sljedeci

    7. kolo: 28.09. - 04.10.
    Varazdin - Dinamo
    Orijent - Dinamo 2
    Dinamo 2 - HD
    Novo Vrijeme - FD

    8. kolo: 12.10. - 18.10.
    Dinamo - Gorica
    Osijek 2 - Dinamo 2
    Universitas - FD


    Da ne trazim, pretpostavljam da je reprezentativna stanka taj tjedan 5.10 - 11.10. U tom periodu FD ima domacu utakmicu protiv Squarea. Pitanje glasi, da li da ubacimo utakmicu FD - Square u sedmo kolo ili da se nikako ne prognozira? Ne postoji mogucnost da se ubaci u osmo kolo, jer bi onda morali prognozirati tu utakmicu 'na vrijeme' i ostale tri utakmice cak tjedan prije odigravanja. Eventualno sto mogu ponuditi da sedmo kolo umjesto standardnog tjedna potraje dva tjedna, tj. da se produzi. Nema sanse da osmo kolo starta unaprijed. Isto tako nema sanse da osmo kolo postane deveto i da u osmom kolu imamo samo jednu utakmicu FD, jer se to protivi pravilima.

    Iznesite prijedloge. Svaki glas ce biti uvazen, tj. sta imadne vise glasova to ce ici. Ukoliko bude izjednaceno ja cu odluciti, kao i u slucaju da nema prijedloga. Glasati mozete za dvije opcije: 'sedmo kolo' ili 'nikako'.


    Ujedno molba kolegi @Mr Blue da mi azurira stanje s igracima FD ili da potvrdi staro stanje. Molim da na spisku budu i ozlijedjeni/kartonirani igraci. I ako nije problem da mi potvrdi ili demantuje ako zna da li je OVO stanje kod NV, te OVO kod AFCU? Square nema nikakav spisak na sluzbenoj stranici, pa ako moze informacija gdje bi se moglo naci?

    Najbitnije mi je imati tocan spisak igraca FD, ova tri protivnika bi bilo dobro nabaviti cim prije pa da sva ta kola objavim. Ovo ostalo je lako kasnije, jer samo prepisem zapisnik iz neke ovosezonske utakmice, al kako je pocetak sezone onda je to nemoguce.
  • Dino
    2.2k
    Sedmo kolo

    Ne vidim razlog zakaj bi utakmica propala bezveze.
  • Infinity
    15.2k
    Ne vidim razlog zakaj bi utakmica propala bezveze.Dino

    Jedini razlog zasto pitam je to da kasnije ne bi bilo 'moramo cekati sedam dana na zavrsetak kola'. Osobno bih ju ubacio, al evo i vama malo demokracije :rofl:
  • Stihl
    3k
    Kaj se mene tiče, ubaci.
  • Krizy
    35.1k
    Ubaci, možda nešto i pogodim s utakmicom više :rofl:
    Ono kolo s 4 utakmice sam imao okruglo 0 bodova!
  • Neki tip
    19k
    pih, da je ovo ATP ljestvica, ja bih kruha bio gladan.. :lol:

    Bodove skupljam samo u binarnom sustavu. :cool:
  • Neki tip
    19k
    I da, može tekma, naravno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.