• Majki2111
    2.6k
    https://www.facebook.com/watch/?v=1137358143326228

    "Ponekad čitam: "Bjelica se odlučio za ovoga",a ja još ne znam tko će igrat." Da vam otkrijem postavu nebi mogli slagat novinarske postave."

    Vrh vrh. Obožavam ovaj stil...
  • Neki tip
    18.9k
    Pročitah današnji intervju s Bjelicom u SN, stvarno mi se jako sviđa njegov način razmišljanja.

    Ne samo u nogometnom smislu, nego kad ga gledam kao vođu tima. Može se od njega naučiti neke stvari.
    Znam koliko je zahtjevno voditi 10ak ljudi i time me samo dodatno fascinira kako uspijeva kormilariti s 25 ili 30.

    A nije sve ni u brojkama. U mom timu svatko ima svoj posao. I obavlja ga. U njegovom se redovito mora objasniti 15orici da oni svoj posao, koji vole, neće ni ovaj put moći raditi.

    Ok, to rade tisuće trenera diljem svijeta svaki dan. Ali Bjelica baš ima gard pobjednika, predvodnika, onog za kojim se ide i u čije se ideje i smjer vjeruje. A to je već sposobnost rijetkih.
    Mourinho (iz boljih dana) za siromašne. :)

    P. S. Dam se kladit, izbacit će Bjelko Basel.
  • Ero
    930
    Ako danas pobjede Rijeku bit će to odlično za njih.Ne vjerujem da će u tjedan i nešto od onakve ekipe napravit neku mega ekipu koja će rušit sve pred sobom.Basel je jučer izgubio od nekih konobara neku prijateljsku,ali opet im dajem 75% šansi za prolaz dalje.
  • Majki2111
    2.6k
    Kada priča s medijima ostavlja dojam pozitivne sveznalice. Ima samopouzdanja i zna da zna svoj posao. Ima stil kojim izruguje medije, a ima pokriča raditi to. Istu stvar radi i nakon tekme s Hajdukom 6. kolo prošle sezone kad smo izgubili 0:1. Stao je iza ekipe i rekao da nas svi novinari podcjenjuju glupim pitanjima i da su oni pobijednici samo taj jedan dan pa nek pišu povijest. A vidjet će se za 30 kola kako će bit. I bilo je....
  • Kwedi
    3.8k
    Kasnim, opet u berbi.
    Ovo je HNL lokalne lige
    Attachment
    25_PDFsam_7609 (25M)
  • Eduardo
    17.1k
    Propustih rukovanje... jesu se pozdravili Čolak i Grezda?

    Nevistić napokon na golu Rijeke i primi gol iz prve prilike Osijeka :smile:
  • NORTE
    8.9k
    Nevistić napokon na golu Rijeke i primi gol iz prve prilike Osijeka :smile:Eduardo

    Po čemu je on poseban? Nikad čuo za njega.
  • nkdz
    829
    Po čemu je on poseban? Nikad čuo za njega.NORTE


    jedan od najboljih golmana u HNL-u, kak ga nisi skuzio u Varazdinu prosle sezone
  • NORTE
    8.9k
    jedan od najboljih golmana u HNL-u, kak ga nisi skuzio u Varazdinu prosle sezonenkdz

    Ne pratim puno Hnl, posebno ne male klubove. Nisam znao stvarno, a još manje da je bio transfer u Rijeku. Ili je na posudbi bio u Vž?
  • nkdz
    829


    bio je na posudbi, a sad kad je Pandur otisao iz Rijeke se izborio za "jedinicu", jako je dobar golman
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Crveni za Arsenića.

    Po meni opravdano.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Čisti crveni kao suza.
  • Bosna86
    11.5k
    Sudac stoji 2 metra od njih, potpuno neometan i opet nije vidio da je faul za crveni bez VARa
  • Dudu
    2.6k
    Bockaj je Juninho za sirotinju. Golcina :cool:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ovo je moglo puno gore završit, ravno u koljeno sa strane...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.