• agramZ
    2.3k
    nije za crveni, to je za zatvor jbt.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Bočkaj ko Bočkaj, jebote kako dobro izvodi slobodnjake ja ne vjerujem...
  • vjeko1701
    5.9k
    I da me jebeš da nema mjesta na širem spisku za njega, barem da odigra zadnjih 20 min po tekmi i opali koji slobodnjak. Može po potrebi na LB i dobo bi došao da razbija slabije protivnike slobodnjacima.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Izvodi slobodnjak ovaj Kleihejšer, kae komentator, "ovaj slobodnjak je jedino opasan za kamermana iza gola."

    Inače ovaj Klejhejšer i je protiv nas bio jedan od najlošijih.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Vidio sam neki su htjeli Čolaka u Dinamu umjesto Petkovića, ja ne bi hvala.
  • Crusades1986
    9.5k
    Dobar debi Arsenića :lol:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Lik je danas živa katastrofa.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Čak i gori, negdje tri mrtve šanse zajebo lik danas.
  • NORTE
    8.9k
    Ono kad ti ni jednostrano odgađanje tekme u gostima (Rujevici) ne pomaže da spasiš sezonu tj. napraviš ikakav rezultat.
  • Mali dioničar
    14k
    Baš čitam onaj tekstić na Telegramu i kako je NH-ovcima novo normalno otprilike ko maska u javnom prijevozu poraz do Dinama na Poljudu nakon što 9 godina voze svojom dugom cestom.

    Znači ako možemo definirati strategije klubova;

    Dinamo

    - biti prvi u HNL-u, imati 2 jake momčadi (Lokomotiva je druga naravno) i plesati na rubu regularnosti kroz posudbe i prodaje s mogućnošću ponovne kupnje igrača
    - europske ambicije svode se na ulazak u skupine europskih natjecanja i to prvenstveno zbog izloga za prodaju igrača, a manje zbog rezultata u skupinama
    - financijski biti svake godine na nuli - koliko god se uprihodi spiskati sve do zadnje lipe i primijeniti istu strategiju iduće godine

    Što zbog konkurencije koja se slabo može nositi s Dinamom u HNL-u, što zbog objektivne vrijednosti igrača i stručnog stožera što ih čini kraljevima europskih kvalifikacija, u kontinuitetu se ostvaruje strategija garniture koja vlada.

    Rijeka

    -biti drugi u HNL-u i osvojiti Kup, probati ući u Ligu Uefe
    -prodati čim više igrača, dovesti zamjene i cijelu priči zavrtjeti u krug
    -probati vratiti kredit u koji se Mišković uvalio na Rujevici

    Iako imaju manji budžet od Hajduka, osim bljeska Lokomotive prošle sezone HNL-a, kroz višestruka osvajanja Kupa i uglavnom drugu poziciju uz onaj čudni naslov sve svoje strategije ostvaruju. Zbog stalne prodaje igrača im teško uspijeva proći europske kvalifikacije, nemaju kontinuitet i najbolji europski rezultat im je donio Kek uz vagon igrača iz Maksimira i sa Kajzerice.
    Realno, ajmo reći da svoju strategiju u dobroj mjeri ostvaruju.

    Osijek

    -ok, nova sila koja je pokazala ambiciju kroz projekt stadiona i ugovor sa Bjelicom i stožerom na tri godine
    - htjeli bi do nekog rezultata, ali su si pucali u noge prodajama Hajradinovića, Mudražije, Barišića u trenucima kad su imali europske kvalifikacije, ali očigledno je da u tom trenutku je ta ambicija bila samo verbalna
    -angažmanom Bjelice, Bule i ostalih su otvoreno pokazali da ih zanima pozicija broj 2 i sve drugo bilo bi neozbiljno

    Ajmo im dati ovu sezonu i ocijeniti da li će njihova stategija upaliti.

    Vezano za ostale, bilo bi mi neobično drago da Gorica izraste u klub koji će igrati ono novo europsko natjecanje, ali čisto sumnjam da će izrasti do tog nivoa.

    Lokomotivina strategija je jasna i oni svoju ulogu odradjuju totalno u skladu sa strategijom.

    Zna li itko koja je strategija Hajduka i kaj oni žele od tog kluba?!
  • mniokl
    254
    Niko kao tovar iz spllita
  • Bosna86
    11.5k
    financijski biti svake godine na nuli - koliko god se uprihodi spiskati sve do zadnje lipe i primijeniti istu strategiju iduće godineMali dioničar

    Ovaj dio treba biti negdje istaknut.... Pravo u sridu
  • NORTE
    8.9k
    -angažmanom Bjelice, Bule

    Vezano za ostale, bilo bi mi neobično drago da Gorica izraste u klub koji će igrati ono novo europsko natjecanje, ali čisto sumnjam da će izrasti do tog nivoa.
    Mali dioničar

    I Bule je u Osijeku? Nisam to vidio nigdje. Mislim da njihova strategija nije biti samo drugi u ligi, ni ove, a kamoli idućih sezona, posebno otvaranjem stadiona i prestankom ovih mjera distance. Strategija Gorice je skauting i prodaja, dobro brode i ta Čeferinova Liga za Hajduk je prilika za Goricu.
  • Crusades1986
    9.5k
    Cijeli stožer je isti kao i u Dinamu mislim
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.