• Neki tip
    18.8k
    I Bule je u Osijeku? Nisam to vidio nigdjeNORTE

    Cijeli stožer je isti kao i u Dinamu mislimCrusades1986

    Da, kompletan stožer je s Bjelicom. To mu je bio jedan od uvjeta.
  • xavier
    11.1k
    Da, oko toga su i zapeli prvi pregovori prije cca mjesec dana jer su iz Osijeka htjeli da Bjelica uzme ljude koji su već u klubu.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Istra očajna, Karačič zasad ogroman promašaj...
  • serbus
    3.4k
    Karačić je dobar kad ima igrače koji njega čini boljim. Ovako kad je ostao bez pola suigrača od lani trebaju vremena da se priviknu. Osim ako ne misliš sad na ovu kontru vs Gorice.
    Juri Gorica po 4 pobjedu....
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ma na kontru sam mislio, ali je općenito bio jedan on njihovih gorih igrača od udarnih 11 na kraju sezone prošle i ove. Ali šta je sad ovaj golan iz Atletica primio, smijurija...
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Dos Santos Lokomotivin će sanjat valjda Lovrića noćas haha
  • serbus
    3.4k
    Gorica gazi dalje... a evo i karačić ga rekli bi dole iz dišpeta tebi daje gol :)
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Uff, ali jesi vidio kako je otresao onog Albanca novog. Kako bi mu šljagu opalio da sam on...

    Ali lijep je bio gol šta je je haha
  • serbus
    3.4k


    Da da baš dobra ligaška tekma. ako se ne varam Gorica 3 od 4 tekme dobila u gostima što za takvu ekipu nije mala stvar.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Digli su se jako da, ali nisu danas bili ni jedni ni drugi posebno dobri. Pogotovo drugo poluvreme, nekako je bilo sterilno što se prilika tiče. Ali bitno je Gorici da i pobjeđuje ovakve tvrde utakmice. Odličan je njihov trener ovaj, njihovo najbolje pojačanje ja bi reko.
  • Neki tip
    18.8k
    ne bi bilo baš nimalo iznenađujuće da nakon 5 kola imaju stopostotni učinak..

    U sljedećem kolu dočekuju Šibenik pa u goste Lokomotivi pa doma Istra..

    Ok, i ranije su se često poskliznuli na nominalno slabijima (a trenutno je to i Lokomotiva), ali mislim da je 15 bodova posve moguće, a 13 čak i izvjesno..
    Neki tip sa Zapada

    Ovo sam za Goricu napisao nakon 2. kola. Da su u predictoru, možda bih i skupio koji bod.. :brow: :lol:
  • deda
    27.3k
    Šibenik je i službeno prodan Kolumbijcima. Odlučilo gradsko vijeće. Doveli su i nekakva 3 igrača.
  • Bosna86
    11.5k
    Osijek svojim prošlogodišnjim sezoncima daje besplatan upad na cijeli jesenski dio HNL
  • Cosey
    429
    Osijek svojim prošlogodišnjim sezoncima daje besplatan upad na cijeli jesenski dio HNLBosna86

    Nama ne treba besplatno, samo da se nekak uredi, a ne da se za svaku tekmu do kraja sezone kupuje posebno.
  • Bosna86
    11.5k
    UEFA će se rukama i nogama boriti da se bar 1/3 stadiona pusta na ligi prvaka.... Mislim da u tom grmu lezi zec i da oni nemaju pojma kako to ubaciti u računicu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.