• deda
    27.7k
    A šta sam ja rekao u svojoj poslanici nego to
  • Mali dioničar
    14k
    Žao mi je kaj npr. Slaven nije trenutno na toj razini, oni bi definitivno mogli bit tu negdje u rangu GoriceStihl

    Kao Goričan sam subjektivan, a i Gorica je mladi klub osnovan tek 2009, ali...

    Od kad ja pratim nogomet (rane 80te) ako ćemo o školi nogometa gorički Radnik je dao Dinamo Dudu Pavličića, Panadića, Butinu, Marija Cvitanovića. Ok, nisu ekstra ekstra legende kluba, ali nisu ni igrači za baciti. U Radniku je na posudbi je bio i Igor Cvitanović.

    Pavličić 36 nastupa / 1 gol
    Panadić 148 / 14
    Butina 152 / 0
    M. Cvitanović 118/5

    Danas Gorica nema baš svojih igrača u prvoj ekipi, ali kao škola nogometa kroz povijest mi se čini puno jačim centrom nego Koprivnica.

    Slaven ima povijest stabilnog prvoligaša, ali ima i milju eura godišnje od Belupa - najjači sponzor HNL-a. Puno su parazitirali recimo na varaždinskoj školi nogometa zbog problema Varteksa. Da Herjavec nije prerano otišao, nikad ne bi bili ni tu gdje jesu.

    Nek me Deda ispravi ako postoji neka koprivnička škola nogometa sa pripadajućim eksponatima.
  • xavier
    11.1k
    Mi o tome, a kažu glasine da ćemo jako brzo dobiti priliku to provjeriti jer je navodno Caktaš sve dogovorio s Osijekom.
  • deda
    27.7k
    Slaven je u prvoj ligi od 1997. godine. Nekoliko godina je trebalo da ta škola nogometa funkcionira, ali u ovom trenutku je sigurno jača od Goricine. Zadnjih godina su dali Bistrovića, Jajala, Dolčeka, Jambora, Brleka, pojavljuju se tu i neki novi igraci poput Gode, Bogojevića, Brkovića.
  • marcio amoroso
    32k

    Za mene osobno greška za obje strane. Sumnjam da će se uklopiti u ono šta Bjelica traži.
  • xavier
    11.1k


    Nema službene potvrde, to su za sad spekulacije. No Jakobušić mu želi smanjiti ugovor pa se možda i kao najrealnija opcija čini raskid i prelazak u Osijek ako su ga ovi spremni plaćati.
  • Nino Bule
    11.3k
    zasto, pa bjelica bar trazi puno golova iz vanjskih pozicija, treba mu jedna 10ka koja ce zabijat kao sto je olmo kod nas zabijao.
  • marcio amoroso
    32k
    Osijeku je na mjestu tog isturenog veznog u bitnim utakmicama igrao Jugović ili Pilj. Oba igrača su naravno puno lošija u realizatorskom smislu, ali zato puno bolja u obaveznoj i defanzivnoj igri. Sumnjam da će Bjelica igrati sa njim kao lažnom devetkom i zrtvovati Miereza.
  • Mali dioničar
    14k
    Kolumbijci jos place nisu isplatili. Na zimu im moze cijela momcad otic dzabe po pravilima Uefe.flexXy

    Kolko sma čitao, klub još nije službeno njihov. Čeka se neka zadnja papirologija.vjeko1701

    Još uvijek je kao vlasnik upisan Grad Šibenik. SKDD trenutno.

    HNK ŠIBENIK S.D.D./REDOVNA DIONICA HNKS-R-A
    Vlasnik/nositelj računa/Suovlaštenik/imatelj VP Stanje [%] Vrsta računa
    1.
    GRAD ŠIBENIK (55644094063)
    297.057 94,59 Osnovni račun
    2.
    VODOVOD I ODVODNJA D.O.O. (26251326399)
    2.095 0,67 Osnovni račun
    3.
    SLAPTOURS NOVA D.O.O. (80858954724)
    1.750 0,56 Osnovni račun
    4.
    KARTELO MARKO (13249894197)
    822 0,26 Osnovni račun
    5.
    JAKOLIŠ ANTONIO (90242068173)
    736 0,23 Osnovni račun
    6.
    FUŠTAR IVAN (22547219652)
    604 0,19 Osnovni račun
    7.
    MALČIĆ ŽELJKO (62370716996)
    537 0,17 Osnovni račun
    8.
    HUSMANI ZENI (75919178207)
    537 0,17 Osnovni račun
    9.
    TLM ALUMINIUM D.D. U STEČAJU (82733440679)
    500 0,16 Osnovni račun
    10.
    Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira
    460 0,15 -
    Ukupno: 305.098 97,16
  • The Undertaker
    4k
    Mislim da je @Nino Bule pogodio. Caktaš bi igrao ulogu Olma u Dinamu, da napada prostor u koji Mierez odlaže zadržane lopte. Caktaš ima sve karakteristike da to dobro odigra a i dovoljno je iskusan da zna kad treba istrčati obranu.
  • Kwedi
    3.8k
    Slaven ima povijest stabilnog prvoligaša, ali ima i milju eura godišnje od Belupa - najjači sponzor HNL-a. Puno su parazitirali recimo na varaždinskoj školi nogometa zbog problema Varteksa. Da Herjavec nije prerano otišao, nikad ne bi bili ni tu gdje jesu.Mali dioničar



    Od sponzora prošle godine 13 milje kuna dobili. Belupo je glavni sa 9,5 milja.

    No, neovisno o tome - nitko nije iz Slavena kriv kaj se desio krah Varteksa. Čak više klinaca je išlo u Dinamo od najtalentiranijih nego u Slaven - npr. Težak kojeg je Dinamo kao kadeta ili ulaznog juniora tad navodno iskeširao milijun kuna. Ovi se uvijek krpaju koliko imaju.

    I plus sjajna je po meni priča di jedna jaka firma stoji iza jednog kluba u jednoj maloj sredini.

    Inače, jedino ko jače sponzorske daje su Mađari u Osijeku gdje to ide oko +/- 45 milijuna kuna.

    Iza Osijeka i Slavena onda dolazi Tommy i Lana.

    Slaven je po meni naš najrealniji, najkvalitetniji i najuspješniji prvoligaš u smislu poslovanja u odnosu na sve ostale uzimajući u obzir i malu sredinu, dislociranost, a i opet Podravku.

    Uspoređujući njihove rezultate, budžete, europske nastupe... oni su možda uz Jug u vaterpolu jedini koji su poslovali baš unutar nekih realnih okvira.

    Nikad nisu zinuli i krahirali ko xy prvoligaša.

    Imaju svoj put, znaju do kud im je plafon i tog se drže.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/mozda-se-u-2021-godini-vratim-u-hnl-i-ucinim-ga-zanimljivijim/81530

    Radi se o Tonči Kukoču, mislimda igra u Mađarskoj negdje, inače bi bio dobar sparing vježba Plazibatu.
  • Mali dioničar
    14k
    I plus sjajna je po meni priča di jedna jaka firma stoji iza jednog kluba u jednoj maloj sredini.Kwedi

    Sve je to ok samo se radi o državnoj firmi. Tu ubrajam i mirovinske fondove.

    Baš me zanima zgražanje da se pojavi recimo Zadar HPB u prvoj ligi.
  • Kwedi
    3.8k
    tu se slažem.

    same shit recimo gdje je ciboni glavni sponzor uz erste - zg holding
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.