• deda
    27.7k
    Čitao sad neki Caktašev intervju. Veli da pare nisu problem, ali hoće viziju, plan. I veli da ga nisu kontaktirali iz trokuta Di-Ri-Os
  • mniokl
    254
    Obregónu ističe ugovor na ljeto.,Bio bi pojačanje svima u ligi osim Dinamu.Gledo sam ga sad protiv nas,dobio je skoro svaki duel s naša dva stopera a oni su životinje fizički.Malo ga muči realizacija očito jer malo zabija ali da se to ispraviti.
  • The Undertaker
    4k
    Pare bi još i našli, plan i viziju teško.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    I veli da ga nisu kontaktirali iz trokuta Di-Ri-Osdeda

    Pa fala bogu da to kaže kad su susjedi naoružani metalnim šipkama haha
  • deda
    27.7k
    Veliju da bi Kahlina mogao u "Ludu šumu" iz Razgrada
  • deda
    27.7k
    Pregovori oko posudbe Lovre Kalinića iz Ville u Hajd u k
  • Infinity
    15.2k
    Onda Posavec ide na prodaju?
  • marcio amoroso
    32.1k
    Onda Posavec ide na prodaju?Infinity

    Tko će njega kupiti da mi je znati.
  • xavier
    11.1k
    Posavca ne mogu ni pokloniti jer ne vjerujem da bi u ovom trenutku netko prihvatio njegovu plaću.
  • Infinity
    15.2k
    Mogu ga sigurno negdje uvaliti, inace mi nema smisla dovoditi drugog golmana. Nije Posavec svjetski golman, al nije ni da Hajduk moze puno bolje, a ako vec dovode bolje onda ovog treba unovciti, jer ga s klupe sigurno neces prodati. Mozda Mosoru.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Samo nešto u vezi tovarije. Ja mislim da dolje ima stvarno kvalitetnih igrača, čak i taj Posavec nije loš golman, ali jednostavno ta cjelokupna atmosfera i stalno mijenjanje svega donose nestabilnost, naravno da to uzrokuje lošijim nastupima svih igrača.
  • xavier
    11.1k


    Stav javnosti prema Posavcu je trenutno takav da ga jednostavno moraju maknuti s gola, bez obzira koliko to nije financijski isplativo. Reći ćeš da "stav javnosti" nije tu presudan, ali ne zaboravi da je Hajduk dao otkaz treneru koji je bio drugi na tablici jer se "u javnosti stvorila negativna slika o momčadi".
  • NORTE
    9k
    Samo nešto u vezi tovarije. Ja mislim da dolje ima stvarno kvalitetnih igrača, čak i taj Posavec nije loš golmanmarcio amoroso

    Tim gore po njih. Ništa od Europe.
  • Infinity
    15.2k
    Sve znam i slazem se, oni sami sebi kopaju rupe i iz tog razloga im i jest tako.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Tim gore po njih. Ništa od Europe.NORTE

    A vidi, dok su ovako jadni i dok se ne smiri ta situacija im
    Europa ne donosi ništa. Jedno ili dva pretkola i ćao. Jednostavno moraju iz temelja mijenjati sve. Slušao sam Magića kad kaže da je Gorica u vrijeme otkad je u prvoj ligi promijenila dva trenera. Hajduk samo u ovoj sezoni već tri.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.