• Papastrumf
    9.9k

    Slozio bih se u vecini posta osim za Majera i Caktasa. Majer nije efikasan poput Caktasa, ali puno vise sudjeluje u igri. Mijo koliko god da vrijedi hajduku svojim golovima, toliko i odmaze igrom u polju.
  • xavier
    11.1k
    Slozio bih se u vecini posta osim za Majera i Caktasa. Majer nije efikasan poput Caktasa, ali puno vise sudjeluje u igri. Mijo koliko god da vrijedi hajduku svojim golovima, toliko i odmaze igrom u polju.Papastrumf

    Slažem se, a ja bih i Lovrića malo ubacio u ovaj dio jer je i njemu "podređena" cijela momčad, a govor tijela mu je stvarno veoma negativan kad netko drugi pukne po golu u trenutku kad on misli da se lopta trebala proslijediti njemu.

    Da me netko ne bi krivo shvatio, i on i Caktaš su odlični igrači, ali teško mi se oteti dojmu da bolje funkcionaraju kad su apsolutno prvi igrači momčadi i da ne bi izgledali tako dobro okruženi jednakim suigračima gdje nisu uvijek primarna opcija.
  • Dudu
    2.6k
    2003. Niko Kranjčar (Dinamo)
    2004. Tomislav Erceg (Rijeka)
    2005. Eduardo da Silva (Dinamo)
    2006. Eduardo da Silva (Dinamo)

    2007. Luka Modrić (Dinamo)
    2008. Mario Mandžukić (Dinamo)

    2009. Ermin Zec (Šibenik)
    2010. Sammir (Dinamo)
    2011. Ivan Santini (Zadar)
    2012. Sammir (Dinamo)
    2013. Leon Benko (Rijeka)
    2014. Andrej Kramarić (Rijeka)
    2015. Marin Tomasov (Rijeka)
    2016. Franko Andrijašević (Rijeka)

    2017. El Arabi Hilal Soudani (Dinamo)
    2018. Daniel Olmo Carvajal (Dinamo)
    2019. Bruno Petković (Dinamo)
    2020. Arijan Ademi (Dinamo)


    Jasne su frustracije Osjecana i Hajdukovaca u glasanjima. Titulu najboljeg igraca u izboru kapetana HNL-a nikad nije odnio igrac ta 2 kluba. Dinamo i Rijeka dominiraju uz po jednog člana Šibenika i Zadra.
  • Papastrumf
    9.9k

    Bas sam danas s marciom komentirao Lovrica. Odlican igrac prema naprijed, vrhunski udarac. Steka mu igra prema nazad i vjerojatno zbog toga vec sad nije u nekom puno boljem klubu.
  • deda
    28k
    Meni je Mijo Caktaš fenomen. Ja osobno smatram da on nije ni pola toliko dobar igrač koliko to odaje statistika. Dapače, mislim da on funkcionira u tom okruženju, ali da bi bilo gdje drugdje bio ispod prosječan igrač. Drugim riječima, nema šanse da on može igrati u prvih 11 Dinama.
  • Dudu
    2.6k


    Pa vidi se po ponudama, nitko ne nudi ništa za njega, a ističe mu ugovor. Bio je u Rubinu iz Kazana, pustili ga nazad besplatno u Hajduk. Igrač za sredinu tablice HNL-a, taman tamo gdje i jest :D
  • Stihl
    3k

    Ukratko...ako je hajduku Caktaš najbolji igrač onda znaš koliko su ostali zapravo u kurcu. :joke:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Caktaš je igrač koji ima jako dobar udarac i ima osjećaj za prostor. Ne zabija toliko golova netko tko je prosječan igrač. Uostalom u svim izborima gdje biraju igrači je on pri vrhu. Ja te izbore posebno cijenim jer su iz prve ruke.
    Isto tako u ova dva podcasta kad su gostovali naši igrači Majer i Tolić su oba na pitanje o najboljem igraču van Dinama odgovorila sa Caktaš. Meni definitivno odličan igrač.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Meni definitivno odličan igračmarcio amoroso

    Imam osjećaja da njega nemaju bili bi teška borba za opstanak. Imam nekako osjećaj da je po važnosti on njima nešto kao i nama Ademi, dakle apsolutni lider.
  • xavier
    11.1k


    Upravo to. Naravno da on ne kreira igru za cijelu momčad, ne pretrči 15 kilometara niti markira protivničke igrače, ali ako je on "bezveze", onda je bezveze bio i jedan Inzaghi jer isto nije radio gotovo ništa korisno osim što se našao gdje treba i zabijao golove.
  • xavier
    11.1k
    Imam nekako osjećaj da je po važnosti on njima nešto kao i nama Ademi, dakle apsolutni lider.Navijač Dinama

    Ovo baš i nije jer lider momčadi nije. Jako koristan, ali sigurno ne lider.
  • vjeko1701
    5.9k
    Njima je i problem da oni nemaju nekog lidera ala Ademi....
  • Infinity
    15.2k
    Znači utakmica Superkupa koja se trebala igrati 19.1. vjerojatno se odgađa do daljnjega. Rijeka ima previše zaostalih utakmica pa se drži da je nepotrebno gurati onda još i ovu. Realno je da se nikad neće ni igrati jer u ljeto bi se trebala igrati već nova tekma ako naravno naši dečki ne uzmu oba trofeja.deda

    HNL starta 23.01. i mislim da se bez problema moze igrati srijeda i subota ranije da se nadoknade zaostale utakmice. Tu mislim prije svega da svoje domace utakmice mogu nadoknaditi Dinamo, Rijeka, Belupo, Istra i Lokomotiva koji ne bi trebali imati problema s travnjakom.
  • deda
    28k
    Ajde nek mi jednom tog Caktaša vidimo u nekom drugom dresu da čini razliku pa da se ja posipam pepelom.
  • xavier
    11.1k


    Da se ne bi krivo shvatili, kako sam i napisao, ni ja ne mislim da za njega ima mjesta u Dinamu.

    Kako bi se drugdje snašao, to ni nije bitno za ovu priču jer govorimo da je dobar ovakav u Hajduku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.