• mniokl
    254
    Njima je posljednji pokusaj da se spase a to je prije neki dan najavio Luksa vracanje na katastrofalnu transfer politiku podjele transfera s igracem 50/50%.Za uzvrat igrac igra za puno manji novac nego vrijedi pa se naplati na transferu.Kratkorocno ojacas momcad,dugorocno stvara vise stete nego koristi,vec su to radili pa ih je dovelo na ovu stazu gdje su sada.Ali nije mi ih nimalo zao,dapace.
  • Carrasco
    4.1k
    Attachment
    1821_7s_to_23_01821_7s_PODCAST_Utakmicu_po_utakmi (3M)
  • Infinity
    15.2k
    Mogu oni od Ljubicica napravit igraca, mada svi ti golovi za juniore se cesto pokazu nebitnim kad igraci dodju u seniore. U svakom slucaju mu moraju dati priliku, ali imam osjecaj da nece iz razloga sto bi tako oslabili juniorski kadar koji se bori za titulu. Ta titula juniorskog prvaka im je bitnija od toga da dobiju igraca.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Sad gledam na fejsu Gorice njihov doček nakon pobjede protiv Hajduka. Takve stvari dižu popularnost lige, Gorica je upravo jedan primjer da i takvi klubovi mogu rasti u svim segmentima. Prepoznatljivi su po igri, imaju zvijezdu u ekipi, imaju ono svoje slavlje poslije pobjeda koje vodi Dvorneković. Stvarno jedna zanimljiva momčad, zanimljiv klub ustvari koji postaje ozbiljan.
  • vjeko1701
    5.9k
    Mislim da najviše radi floskule - Možda su sada sile tame iznad nas ali budućnost je bila i naša! Već vidim takve izjave.
  • Stihl
    3k

    Sad gledam na fejsu Gorice njihov doček nakon pobjede protiv Hajduka. Takve stvari dižu popularnost lige, Gorica je upravo jedan primjer da i takvi klubovi mogu rasti u svim segmentima. Prepoznatljivi su po igri, imaju zvijezdu u ekipi, imaju ono svoje slavlje poslije pobjeda koje vodi Dvorneković. Stvarno jedna zanimljiva momčad, zanimljiv klub ustvari koji postaje ozbiljan.
    Istina. Treba HNL-u takav klub, ustvari više takvih kako bi liga postala kvalitetnija jer Gorica je do sad pokazala sasvim dobru kvalitetu u svim segmentima. Nadam se da će to tako i ostat i da će s vremenom još više rast. Samo da im se ne dogodi da plešu par sezoni i onda pušing.
  • marcio amoroso
    32.4k

    A gle, tako nešto se uvijek može desiti. Malo slabiji rezultati i ljudi koji ulažu mogu dignuti sidro.
    Ovaj novac od TV prava koji je dogovoren će valjda pomoći tim klubovima da budu malo neovisniji o transferima.
  • Stihl
    3k

    Da, zato i kažem. Nisu oni prvi koji su se digli i koji rade dobar posao pa onda to sve nazalost propadne.

    Ovaj novac od TV prava koji je dogovoren će valjda pomoći tim klubovima da budu malo neovisniji o transferima.
    Pa nadam se. Kao kaj sam rekao, treba HNL-u takvih klubova. Žao mi je kaj npr. Slaven nije trenutno na toj razini, oni bi definitivno mogli bit tu negdje u rangu Gorice
  • Infinity
    15.2k
    Utakmice Gorice su jako atraktivne i s puno golova. Samo na utakmicama Dinama pada vise golova. 3.64 gola po utakmici kod Gorice i 3.85 kod Dinama. Ljudi to zele i vole gledati. Nikome se ne gleda utakmica koja ima veliku sansu da zavrsi 0-0. I naravno da i to doprinosi popularnosti kluba i ja im zelim da nastave tako, kako na terenu tako i van terena.

    Sto se TV prava tice. Nece ona nikome pojedinacno rijesiti financijske probleme, jer ce svi dobiti kes. Ja od TV prava ocekujem da se svi zajedno dignu. Ako XY klub ima budzet 5m i dobije od TV prava 1m pa se zadrzi na tih 5m budzeta onda je taj klub napravio los posao. Vecina klubova ce se dici, al ne sumnjam da ce se naci netko tko ce se opustiti kad vidi te pare i dobit ce po nosu.
  • deda
    28k
    Dugo se ne spominje taj ugovor o TV parama, da ne bi završio kao i Francuzi? Inače po njemu će svaka momčad dobiti od 3 do 6 milijuna kuna po sezoni.
  • deda
    28k
    Znači utakmica Superkupa koja se trebala igrati 19.1. vjerojatno se odgađa do daljnjega. Rijeka ima previše zaostalih utakmica pa se drži da je nepotrebno gurati onda još i ovu. Realno je da se nikad neće ni igrati jer u ljeto bi se trebala igrati već nova tekma ako naravno naši dečki ne uzmu oba trofeja.
  • The Undertaker
    4.1k
    Po čemu je Lovrić pokazao više od Oršića?
    U HNL-u Lovrić puca penale, Orša ne. Lovrić ima jedan gol više.
    Po čemu Halilović vise od Jakića? Pa Halilović je skoro cijelu polusezonu bio ozlijeđen?
    Po čemu je Caktaš pokazao više od Majera? Po golovima ovoj sirotinji sa dna ljestvice?
    Silva isto tako, dominirao je samo protiv ove buranije dolje. Protiv Gorice se nije vidio, protiv Basela ili Dinama također.
    marcio amoroso


    Da ne ostane neodgovoreno...
    Radi se o mom dojmu a ne o statistici.
    Silva je po meni najbolji bek lige.
    Oršić je odigrao katastrofalan prvi dio sezone sad pred kraj se nešto digao. Lovrić bi u Dinamu dao duplo više golova jer bi imao puno više prilika za šut. Meni je Oršić, generalno, bolji igrač od Lovrića ali ne i ove polusezone.
    Halilović je izrastao u ozbiljnog veznjaka standardne forme i učinka. Ovo što je igrao i koliko sam ja pratio, prevaga u sredini. Jakić to nije. Dobra utakmica sa Hajdukom, onda pad pa na kraju se opet podigao zajedno sa cijelom ekipom.
    Caktaš i Majer su tu negdje jedino je Caktaš efikasniji a igra u puno lošijoj ekipi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.