• Markelo
    2.5k
    Izgubljeni su oni u svemu. Zato postaje normalno izgubit od Varaždin i od Gorice sa 4 komada u svojoj mreži. Nije problem uzet milione od Uefe koje im donosi "mordor", nije problem ni tražit od Šukera lovu za travnjak. Ne znaju oni ni sami gdje više udaraju.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    A ne tako davno su na derbiju imali transparent koji je završavao:
    "vi niste izgubljeni, vi lutate"

    Karma is a bitch
  • Nolifer
    6.5k
    mislim da je i ovaj trener njihov bivši, već su sve potrošili, baš mi ih je žal...
  • NORTE
    9k
    -12 od Europe! Gorica im zabila 4 komada na Poljudu. Propali Varaždin 4 komada kolo prije. Hns im postavlja novi travnjak!
    qwzpjeo0f9do9pfh.jpg
  • Majki2111
    2.6k
    DVA SVIJETA RAZLIČITA, NISMO ISTI I NIKADA NEĆEMO BITI!!!Bosna86

    Dobra rečenica, stavio bih je u drugi kontekst ja. Čitam ih malo na sportnetu. Ekipa priča da su u opasnosti za opstanak. A realno nisu tako loši, i dalje imaju dobu ekipu. Da za 5 mjesto, ali nije to borba za opstanak. Idu u ekstreme lako. Ne bih rekao da smo mi takvi. Mislim da smo mi ipak malo realniji, odmjereniji prema naravi, karakteru.
  • xavier
    11.1k
    Ekipa priča da su u opasnosti za opstanak. A realno nisu tako loši, i dalje imaju dobu ekipu. Da za 5 mjesto, ali nije to borba za opstanak.Majki2111

    Pa ne čitaš to prvi put. Jedna 3:0 pobjeda i opet će pričati o stizanju Dinama i o naslovu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Miriše...

    Mislim realno, kakav opstanak, možda da Španjolci, Kolumbijci, Varaždinska županija i Podravka ulože po 3-4 milijuna eura u pojacanja ali realno nema teoretske šanse da budu u bilo kakvoj opasnosti
  • flexXy
    1.9k

    Kolumbijci jos place nisu isplatili. Na zimu im moze cijela momcad otic dzabe po pravilima Uefe.
  • vjeko1701
    5.9k
    Kolko sma čitao, klub još nije službeno njihov. Čeka se neka zadnja papirologija.
  • flexXy
    1.9k
    Mislim da su sluzbeno preuzeli prije mjesec dana.
  • vjeko1701
    5.9k
    Mislim da sam još prošli tjedan čitao neki članak o toj isplai i zašto se još čeka.
  • deda
    27.6k
    Veliko je pitanje gdje su i tovari s parama, no njima je najvažniji mir, a očigledno ga je Lukša dobio od svih vlasnika. Problem je ako ne mogu prodat Vuškovića za neku ozbiljnu lovu jer im nasušno treba. Na veliko se priča o kreditu koji se traži
  • Mali dioničar
    14k
    Pa oni da prepolove budžet dodju na razinu Rijeke.
  • deda
    27.6k
    Ne vidim ja nikakvu ideju kod Lukše osim glasne priče, hu-bu elementa, koji je već izgubio momentum. Nemaju trenera, nemaju SD, nemaju para, trojici ključnih igrača na ljeto istječu ugovori.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.