• Mali dioničar
    14.3k
    Ova priča s Karlom Bilićem zaslužuje naslovnicu.
  • Cosey
    436
    Mislim da cemo mi koji imamo godisnje za proslu sezonu samo dobit pravo prvokupa za ulaznice kao sto su vec najavili.flexXy

    Znam to, ali bi bilo odlično da urede nešto u narednih par dana. Fakat mi se ne da za svaku tekmu posebno kupovati kartu.

    Nadam se, ako ništa, da će uvesti polugodišnju za idući dio sezone. Pogotovo ako će se situacija s koronom stabilizirati.
  • Infinity
    15.3k
    Mislim da godisnjih nece biti ili ce ih biti 2-3.000 koje ce vrijediti samo za HNL.
  • Crusades1986
    9.8k
    Ja bi stavio da godišnjaci iz prošle sezone imaju pravo prednosti za kupnju godišnjih i za ovu sezonu. Ono kaj ostane prodaješ prije svake tekme u slobodnoj prodaji, najbolje prek neta.
  • Infinity
    15.3k
    Svake sezone i bude tako. Al gledaj. Dinamo je prosle sezone prodao 8.000 godisnjih, a s obzirom na restrikcije velika je sansa da ce nam kapacitet biti 8.000. Nevidjena glupost je pustiti 100% kapaciteta u prodaju za godisnje. 2-3.000 je realno.
  • Crusades1986
    9.8k
    a dobro da, ja sam računao s kapacitetom 10k. Pa onda imaš 7,8k godišnjih i ostane ti 2,3k za slobodnu prodaju, što je i više nego dovoljno za slobodnu prodaju jer vjerojatno samo za Hajduk se proda veći broj ulaznica u slobodnoj prodaji.
    Zaboravim stalno da nam je pola stadiona disfunkcionalno. :roll:
  • Infinity
    15.3k
    Ma da stave u prodaju da godisnje vrijede samo za HNL prodali bi mozda 2-3.000 i to bi bilo na knap. Kupili bi ljudi koji svakako zele doci na HNL i ne bi se puno razbijala glava. Naravno, istim omoguciti pravo da prvi kupe ulaznice za Europu.
  • SAS1987
    13.5k
    ja sam računao s kapacitetom 10kCrusades1986

    Trenutačni kapacitet Maksimira je:
    Gornja sjeverna tribina: 4.510 sjedećih mjesta
    Donja sjeverna tribina: 4.950 sjedećih mjesta
    Gornja zapadna tribina: 5.101 sjedećih mjesta (nisam siguran ako je i toliko, jer fali prvih par redova sjedalica)
    Donja zapadna tribina: 6.369 sjedećih mjesta
    + lože.

    Istok nikad više neće biti u upotrebi a za jug se (navodno) razmišlja kako / ako ga popraviti.

    Brez loža stadion ima pakacitet 19 930 a 30% od toga (COVID mjere) je 5 979.
  • NORTE
    9.3k
    Iduća sezona će bit skroz normalna, Euro će bit s navijačima, klub će prodavat godišnje, za godinu dana o covidu vjerojatno neće biti priče. Da bi tada doživjeli novi polet u atmosferi nužan je novi trener. To je moguće samo uz europski ili Hnl podbačaj.
  • Guinness
    2k
    To je moguće samo uz europski ili Hnl podbačaj.NORTE

    Ili uz presudu.
  • xavier
    11.1k
    nužan je novi trener. To je moguće samo uz europski ili Hnl podbačaj.NORTE

    Ako rezultati ne budu zadovoljavajući, onda će sportski direktor Zoki zaključiti da trener Zoki nije dorastao zadatku i uručiti mu otkaz uz milijunsku odštetu?
  • NORTE
    9.3k
    SD nigdje ne uručuje otkaze, zaš kak to ide, Zdravko nije zadovoljan rezultatima ili Zoki dobije ponudu Arapa i stiže novi trener.
  • Dino
    2.2k
    Nije bas da ce direktor smijenit trenera, neg ce i ostatak javnosti, koji “nema nis protiv zokija dok su rezultati dobri”, takoder “trazit” smjenu.

    Reko je kwedi jednom da je to trenutno jedini nacin i djelomicno se slazem s tim.
  • Kwedi
    3.8k
    ne sjećam se da sam to rekao.

    jedini način je oružani napad na Zimski dvorac 128 i kad carska vojska krene u bijeg, gonit ih do Irkutska, odnosno Međugorja i kazna strijeljanjem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.