• Kwedi
    3.8k
    Koliko god ga volio i drag mi je,al toliko je naivan i blesav
  • Morales7
    184
    Kaže Dalić da je Bruno na svojih 20% kapaciteta i da zato nije igrao protiv Francuza. I takav je izmislio nogomet za pol hrvatske repke
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Od idući tjedan opet na stadione, kako li će to sve biti, opet šemice sa godišnjacima od prošle sezone ko i na kraju prošle sezone (2019/2020) ?
  • Mali dioničar
    14k
    I takav je izmislio nogomet za pol hrvatske repkeMorales7

    Daleko od toga da nije dobar igrač, ali nisi li malo pregrub. Svaki iz napadačkog terceta koji je igrao je bio strijelac i na SP, Kramarić je prije koji tjedan Dortmundu zabio 4 gola.

    Neka nas Petković demantira, ali ne izgleda baš kao da mu je fokus na nogometu. Kužim da je nakon višegodišnje frustracije doživio ekstazu jer mi se u godinu dana vratilo sve ono za što je trenirao cijeli život, a to mu je izgledalo totalno nedostižno pa sad kad je dotaknuo zvijezde misli da će sve ići samo od sebe. E pa neće. Ako Ronaldo može trenirati ko konj, ako imaš jednog Ramosa koji ne propusti ni jedan trening, onda bi se i Bruno trebao ugledati na njih.

    Općenito su mi nevjerojatne te pauze zbog raznoraznih ozljeda kod Dinamovih igrača. Recimo pogledajmo Benkovića koji nije mogao spojiti tri utakmice u Dinamu i opet se prodao za grde novce.
    I opet se ispostavilo da netko tko nema kontinuitet nastupa u HNL-u, neće ga imati ni vani.

    Gledajući Petkovića u tom kontekstu, odigrao je dobro protiv Portugala i možda je trebao igrati i protiv Francuske. Ali s druge strane, nije li sad i komunikacija iz Dinama da na Poljudu igra Gavranović, a u Pešti Petković...? Tak da ni u Dinamu neće spojiti dva nastupa u 5 dana.
  • Eduardo
    17.4k
    svaka njemu čast na nogometnom umijeću, igračina. Ali, kao što kažeš i sam, ne izgleda kao igrač kojemu je trenutno fokus na nogometu. S pristupom koji je ove sezone pokazao u ovo malo minuta u plavom dresu ja ga ne bih gurao u vatru. Zabetonirati na klupu dok ne bude 100% fizički i mentalno spreman i fokusiran. Šteta jedino što si to ne možemo priuštiti.
  • Neki tip
    19.1k
    Petko je dio svoje mladosti, nedavno prepričane od strane Vrsaljka u vidu sobe od 20 kvadrata, kreveta na kat i razgovora do dugo u noć, proveo stanujući u Trnovčici.. kak znam neke mlađe dečke od tamo (a i iz razreda mu u srednjoj), pričaju da je Petko dobar tip, ali da mu nikad nogomet kao posao nije bio baš posebno napet. On nogomet voli, kao kvartovsku igru s frendovima i ima tu sreću da ima sjajne fizičke i tehničke predispozicije da od njega može i živjeti.

    Ali i tada, kao i sada nažalost - zajebancija, izlasci, cuga i sve ono što smo i svi mi u tim (pa i ovim koje sada ima) godinama radili. A to s profi nogometom baš i ne ide..

    Prije 30 godina je još i prolazilo, prije 40 bi s tim stilom života i igre bio Ikona, danas eto ne idu 2 tekme zaredom u tjedan dana. Ma ni jedna od 90 min u normalnom ritmu. Imao je takve faze i epizode i s Bjelicom pa ga je dobivao na odnos, na pomalo očinski autoritet.

    Znam jednog takvog i osobno, imao je mrvu manje sreće i talenta pa i nešto lošije financijski prošao, a svejedno ne žali ni za čim.. čisto sumnjam da i Petka brinu ove brige koje mi brinemo.
  • marcio amoroso
    32.1k

    Svatko bi poslu za koji je plaćen trebao pristupiti profesionalno i sa odgovornošću. On je za svoj posao itekako dobro plaćen a ne pristupa mu ni profesionalno, ni odgovorno. Zato bi ja osobno njegovu prodaju pozdravio, pa nek bude boem negdje drugdje.
  • Neki tip
    19.1k
    a slažem se nažalost, nema se tu što mudrovati.

    Gušt mi je čisti gledati svaku njegovu pravu tekmu, ali valjda se i ovdje već zna da ja puno više volim "neznalice" koje uvijek daju što imaju od sebe (stoput branih Gojaka, Stojanovića..), nego talente kojima se "ne da"..
  • Kwedi
    3.8k
    https://we.tl/t-mzJ4VhkujC

    Tu su Sportske, 32 megabajta pa ne dozvoljava direktan upload
  • Mali Zeus
    9.4k
    Šteta ako Petko zbog pristupa i zajebanciji sjebe sve dobro što je napravio u zadnje 2 godine. Tim više što dolazi Euro što mu je ogromna prilika jer bi trebao biti udarna špica. S Kramom u vrhu napada to nikako ne ide.
  • Crusades1986
    9.6k
    Nije mi jasna njegova zajebancija i boemizam. Okej, u 2 godine si postao "zvijezda", dosao do repke, standardni igrač Dinama i sve to.

    Al ako možeš još bolje ne vidim razloga za spuštanje gasa i glumu. Kako se brzo okrenulo da je pogodio s dolaskom u Dinamo, tako se brzo može preokrenut i status u klubu ili reprezentaciji, eventualni transfer. Pa kaj ti nije cilj u tvojim godinama možda napravit transfer neki i uzet bolji ugovor negdje vani?

    Osim ako nije 100% siguran da će transfera biti pa ga sad boli briga za klub.
  • xavier
    11.1k
    Pa kaj ti nije cilj u tvojim godinama možda napravit transfer neki i uzet bolji ugovor negdje vani?Crusades1986

    A gle, sve je stvar prioriteta i perspektive. Kako je @Neki tip sa Zapada napisao, i meni su uvijek puno draži oni igrači kojima se ne predviđa top karijera kad imaju 16 godina, nemaju dribling za pamćenje ili tako nešto, ali svojim radom i zalaganjem postanu odlični igrači.

    Ne mogu shvatiti one koji imaju talenta na bacanje, ali nikad to ne iskoriste jer im se nikad ne da posvetiti nogometu. No moramo shvatiti da je nekima nogomet samo posao. Dobri su u tome i žive od toga, ali ne gledaju na to kao mi i ne pada im na pamet "žrtvovati" (namjerno sam stavio u navodnike) neki drugi aspekt života zbog toga.

    Kad gledaš iz te perspektive, što Petkoviću fali u životu? U svojoj je državi, ima odličnu plaću, zvijezda je, reprezentativac, može imati što poželi...a ne zaboravimo da je već bio vani i bilo je veoma upitno što će mu biti s karijerom. Daleko od toga da ga podržavam jer stvarno ima sve što je potrebno za vrhunsku karijeru, samo želim reći da on na to očito gleda iz malo drugačije perspektive.

    Jedan drugi primjer, za srpskog košarkaša Raduljicu se pisalo kako ga košarka uopće ne zanima. Radi se o stvarno dobrom centru, ali kažu svi koji ga znaju da on ne zna ništa ni o NBA ni europskim košarkaškim klubovima, ne zna ništa o igračkim legendama...igra košarku jer je stvarno dobar i to je to. Van terena igra Playstation i bavi se stvarima koje s košarkom veze nemaju.

    I jedna anegdota iz Dinama, ne znam jesam to već pisao...u vrijeme kad je Ćiro bio trener, Jozo Gašpar se oženio i kaže Ćiro njemu: "Jozo, sad si se oženio, riješio sve stvari u životu, sad se možeš u potpunosti predati nogometu", a Jozo će na to: "Ne predajem se ja samo tako" :cool:
  • Infinity
    15.2k
    Tako malo rada, a puno talenta. Malo povrede, a malo Vecchia. Himna mnogih sportasa, a mozda se i Petkovicu svidjela. Kao sto xavier kaze, Petku nista u zivotu ne fali. Ja osobno ne razumijem ljude koji misle da nogometas mora biti ambiciozan do te mjere da zavrsi u Realu. Apsolutno mi je OK da neka klasa bude sretna u Dinamu, pogotovo ovom Dinamu koji ti moze dati pare koje je tesko potrositi. Jos ako si odlican igrac pa si mozes dozvoliti hodanje, opijanje, kurvanje i pored toga biti medju boljim na terenu. Pa zasto ne? Ja sutra mogu otici u Njemacku, raditi za vece pare, zivjeti boljim zivotom, al dzaba, sretan sam ovdje. Nista mi ne fali, dobro mi je. Nisi ti neambiciozan ako si sretan. Jebem ja zivot koji bacim zbog nekog posla. Radim da bi zivio, ne zelim zivjeti da bi radio.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa iskreno da, slažem se. Zašto bi netko morao žrtvovati sve stvari u životu u kojima uživa i ciljati Real, Liverpool il nešto. Ako daje zadovoljavajuću razinu u odnosu na ono zakaj ga se plaća. Ako je zadovoljan svojim nogogmetom, životom kojeg vodi, gradu u kojem živi, klubom za koj iigra, zašto ne bi jednostavno uživao u tome svemu? Ja razumijem one koji ne žele provesti svoje dvadesete u odricanju i samo konstatno stavljajući pritisak na sebe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.