• og1986
    2.9k
    Dinamo vs Qarabaq/Molde
  • Dudu
    2.6k
    Odličan ždrijeb.
  • og1986
    2.9k
    Kako sada stvari stoje, put je lakši od očekivanog do lige prvaka. Samo em što momčad ne izgleda dobro, em što zoki je poznat po svojim avanturama po ligi prvaka sa lošim tekmama.
  • Keyser Soze
    8k
    Na kraju ce Cluj biti najtezi protivnik protiv kojeg smo igrali.
  • markoli
    1.6k
    Zadovoljan ždrijebom.
  • Ero
    930
    Cluj najteži? Pa ne znam zašto odmah potpisujete da ćemo lagano proć Fradi? Blagi favoriti jesmo,ali najveći problem smo mi sami sebi,pa u ovoj godini smo realno odigrali samo dvije dobre tekme, krajem drugog mjeseca protiv Rijeke i nedavno protiv ovih željezničara s kajzerice. Protiv Cluja računajući igru do crvenog kartona,teška katastrofa. Ali ako se malo poslože,imamo fine šanse.
  • Infinity
    15.2k
    Nitko ne kaze da cemo lako proci Ferencvarosa nego da je Cluj najtezi protivnik sto vjerojatno i jeste. Na kraju nas taj Garabag mozda namuci najvise, ali to ne mijenja cinjenicu da su od tri ekipe najslabija ekipa. Gzira je prosla Hajduka koji je prosle sezone u medjusobnim susretima s nama bili bolji pa to ne znaci da je Gzira bolja ekipa od nas, iako je Hajduku stvorila vise problema nego mi.
  • xavier
    11.1k
    "Hajduk ide u Tursku?"

    Ono, to je jedna od opcija, a oni stave kao da sve vodi u tom smjeru pa je to najrealnija opcija.
    xavier

    ...ili su novinari ipak znali :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Cekam naslov 'kako smo vec pisali, bile ceka tesko gostovanje u Istanbulu'
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Nez ovaj Ferenc sa vakvom igrom trenutnom , bice gadno gore. Uzmi u obzir da su zeljni osvete za proslogodisnjih 0-4 , ostavili su kompletni kostur ekipe i pojacali se jos. Srica igra se prid praznim tribinama ili?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Srica igra se prid praznim tribinama ili?BBB Sibenik

    Da, tek možda ali samo možda od grupne faze budu smjeli 20/25% ako i to.
  • flexXy
    1.9k

    Mislim da ce odobrit navijace od grupne faze. Za europski superkup su dali oko 30% kapaciteta u Budimpesti, tako da bu vjerojatno i ovdje dozvoljeno ali pretpostavljam bez gostujucih navijaca.
  • Infinity
    15.2k
    Uzmi u obzir da su zeljni osvete za proslogodisnjih 0-4BBB Sibenik

    Kad te netko razbije s 4-0, a ti nisi na papiru jaci, tj. nisi bas Atalanta da se mozes osvetiti, zar ne mislis da im se mozda gace tresu sad kad su opet naletili na nas? Nas netko da nabije 4-0 zelio bih ga izbjeci naredne sezone. Nije to Ludogorets koji je vidio da moze, jedva smo ih izbacili pa su bili nabrijani. Ferencvarosa bi mogla pokosit trema i strah od novog potopa.
  • Krizy
    35.1k
    Igrači koji su u ive 4 utakmice igrali ili bili u zapisniku (jedino sam Perića dodao jer je ozlijeđen a u prvom timu inače, ne znam zašto Zagorac nije ni na klupi - ozljeda?)

    2imzl3unhlq4fm58.png
  • Crusades1986
    9.5k
    Mislim da je ozlijeđen, da
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.