• IstokKa96
    556
    Dosta je vrijeme tesko, sad jos i teske teme, samo nedostaju teske boje...
  • NORTE
    8.9k
    Po prvi put bi volio da nas zdrijeb spoji. Zanima me za koga ce navijati ekipa koja navija protiv Dinama.Infinity

    To je bar jasno, za Dinamo protiv Zvezde.
  • Neki tip
    19k
    Po prvi put bi volio da nas zdrijeb spoji. Zanima me za koga ce navijati ekipa koja navija protiv Dinama.Infinity

    To je bar jasno, za Dinamo protiv Zvezde.NORTE

    Zakaj bi to bilo jasno? Po egidi što gore to bolje, poraz od Zvezde je aman taman.
  • Crusades1986
    9.5k
    Baš, nisam baš siguran da smo nekima draži klub od četnika. Mislim da smo im u rangu s njima. Tak da me ništa ne bi iznenadilo.
  • Kwedi
    3.8k
    Baš, nisam baš siguran da smo nekima draži klub od četnika. Mislim da smo im u rangu s njima. Tak da me ništa ne bi iznenadilo.Crusades1986

    pitanje je usmjereno u kontekstu "jeste li navijali za cluj"
  • Crusades1986
    9.5k
    1b7kxcjzohntlpnc.jpg
    Al ovo je vrh. Ovo na kraju naslova sa !?
    Sad nisam siguran, mislim da je na još jednom portalu bio naslov duplo "jači" od ovoga. Onak, pročito sam članak i zabrijo da je ždrijeb već obavljen i da smo ih izvukli.
    Otvorim članak i u njemu nabrojano koga sve možemo izvuć u playoffu.
  • NORTE
    8.9k
    Pitanje je za navijače Dinama koji navijaju protiv (zbog Zokija). Ne postoji jedan razlog zašto bi neki Dinamovac antimamićevac navijao za Zvezdu pa makar to značilo Ligu prvaka za Mamiće. U slučaju da ima i takvih svaka čast na izboru. Ajmo pričekat ždrijeb barem, a još ni Mađari nisu pali.
  • Crusades1986
    9.5k
    Pitanje je za navijače Dinama koji navijaju protiv (zbog Zokija)NORTE

    Aha, ja zabrijo da su neki drugi u pitanju.
    Pa u ovom slučaju, mislim da je stvar vrlo jasna.
  • Krizy
    35.1k
    Baš sam sad skupljao sa svih portala i mislio staviti al evo već si pokrenuo to s klikovima, ali ipak ću staviti:

    n2i2gg1xc50ddhmt.jpg

    2h83zmotwnlcgxwd.jpg

    1i74pi5ya9mqcdyu.jpg

    yrejdk3x7dvfcc3w.jpg

    tqn6cb6t76qfl6nc.jpg

    5mcxjpc3rnn7r61m.jpg

    bwzp2o5134joiun5.jpg
  • xavier
    11.1k


    Vrh. Svaki put isto. Iako mi je zapravo najjači ovaj naslov za Hajduk. "Hajduk ide u Tursku?"

    Ono, to je jedna od opcija, a oni stave kao da sve vodi u tom smjeru pa je to najrealnija opcija. Strašno :monkey:
  • deda
    27.5k
    Baš bi bilo dobro izvući Zvezdu da možemo opet drukat protiv Dinama, a nakon toga redom Partizan, Olympiacos i Hajduk
  • Kwedi
    3.8k
    "hajdemo svi da pevamo veselo..."
  • Guinness
    1.9k
    Po prvi put bi volio da nas zdrijeb spoji. Zanima me za koga ce navijati ekipa koja navija protiv Dinama.Infinity

    Nemoj se pravit blesav i potencirat gluparije po forumu.
  • Krizy
    35.1k
    Qarabag ili Molde
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.