• bezvangori
    174
    Po Modriću nazvati bankomat kraj Royala!
  • über alles
    1.4k
    Kaj ste ocekivali ? Pa klub je takav cobanluk da to nisu istine.

    Preso bi i preko ukradene love da odjebu,al cinjenica da se klub u javnom oku gleda ko klub cobana iz pripizdine(pri cemu apsolutno ne krivim nepristrane promatrace) je neoprostiv.
  • xavier
    11.1k
    gnhgb9ejxps1lg45.jpg

    Čovjek koji je ovo izjavio da će letiti iz kluba? Kak da ne...
  • reziser
    6.2k
    a i to kaj velite
    ovo je dinamo
    ovo je hrvatska
    nitko tu ne leti ..... nema obraza, nema morala, nema uređenosti sustava....
    jbg

    nedate mi bar malo maštati :joke:
  • Neki tip
    19k
    ovo je dinamo
    ovo je hrvatska
    reziser

    Da mi je na 5 minuta biti diktator, ovo bih prvo zabranio.

    Znam kaj si mislio, ne ide sad to tebe osobno, ali alergičan sam na uzrečicu "ovo je Hrvatska" u negativnom kontekstu, a eto sad i Dinama u istom značenju.

    U "mojoj" državi tko izgovori "znamo, ovo je Hrvatska" i slične varijacije kojima bi se valjda trebala dokazati samorazumljivost neke negativnosti pa i pomirenost s njom, jer eto "to je Hrvatska", ide na hlađenje u prdekanu na 30 dana. :cool:
  • reziser
    6.2k

    gle
    ne priznam nikom da voli vise dinamo i hrvatsku od mene
    pokusao promijenti neke stvari, neke sam uspio, puno toga nisam

    i zato sam to i rekao... za mene dinamo i hrvatska iznad svega, naravno uz obitelj
  • reziser
    6.2k
    Da mi je na 5 minuta biti diktator,Neki tip sa Zapada

    evo još jednog koji zeli biti diktator :joke: :joke:
  • SAS1987
    13.3k
    Što se tiće transfera i čudotvorca Mamića.

    Denilson je 1998 bio prodan za 31 000 000€ (svjetski rekord) a iste godine je Darijo Šimić bio prodan za 11 000 000€. Znači prodali smo igrača za 1/3 visinu najvećeg transfera. Npr Olmo je prodan za vrijednost 10% - 15% transfera Neymara.

    Naravno, jako je težko usporediti vrijednost transfera danas i ispred 20+ godina ali je potpuna glupost kazati da se igraći iz 90-tih nisu prodali za odličan novac (Šimić, Marić, Viduka...)
  • Majki2111
    2.6k
    Pomalo iznenađujuča reakcija ovdje moram priznat. Iz onih anketa znamo da je večina ovdje na forumu mladih pa tako i ja.

    Ne znam, ja koji sam 97. godište sam neutralan po pitanju Cice, nisam ga vidio kad je igrao, sjećam ga se kao izbornika prije 15 godina i po mandatu u sezoni 16/17 koji je završio neslavno na Ruji 5:2 (jedna od najgorih tekma Dinama kaj sam gledo).

    Mislim da, komentar je glup, nema nikakve veze veličina transfera s ičim, al ima puno bitnijih stvari od toga kako će se stadion zvati. Kaj se mene tiče "Maksimir" je u redu. Ne mora bit po nikome.
  • Mali dioničar
    14k
    ja koji sam 97. godište samMajki2111

    Minea ti može biti gospođa majka.
  • Neki tip
    19k
    a ti nisi maštao o gospođi Tramell? :wink:
  • xavier
    11.1k


    Kao i često do sad, slučajno ili namjerno, ti uopće ne vidiš poantu nego se uloviš nebitne stvari. Kakve veze sad ima stadion kad ga ni nemamo?

    Poanta je da je taj Zovko ovo napisao samo kako bi pohvalio svog idola Mamića jer prije njega su kao "samo Boban i Šuker ostvarili dobre transfere", a nakon njegovog dolaska ih igrači "ostvaruju svako malo". Bez da uopće ulazim u to, kakve veze transfer ima s bilo čim? Pa hoćemo li potencijalni stadion nazivati po igraču koji nam je najviše pružio i značio ili po onom koji je ostvario najbolji tranfer (po mogućnosti s 18 godina)? Po Zovku je odgovor jasan...
  • deda
    27.5k
    Izet Hajrović je danas potpisao nekakav aneks ugovora. Zna li netko o čelu se radi?
  • masacusec
    3k
    Taj Zovko je čista personifikacija današnjeg GNK-a. Veličinu igrača valoriziraju isključivo kroz vrijednost transfera. Totalno poremećeni sustav vrijednosti. No, takove spodobe i kozojebe sa sličnim načinom razmišljanja treba u potpunosti ignorirati. Amen!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.