• Crusades1986
    9.5k
    U normalnom klubu, ovaj bi danas naglavačke letio sa bilo kakve funkcije u klubu.
  • serbus
    3.4k


    Ne smeta njega Cico nego se preko njega obračunava za račun mamića. Žulja glavu što nikad neće doživjeti ono što je Cico počast od svih navijača, grada,nacije... Dok edit još radi svi malo želimo svoj ego zadovoljiti... ostati zapamćeni preko djece,preko svoje ostavštine a ovog je pogodilo jebeno kad je vidio kako se grad oprostio od Cice. A napravio je sve od Nike,pa na dalje da se tu obitelj "zamrzi". A on će i da osvoji 5 lp ostati zapamćen kao smeće i za 50 100 god pasti u zaborav a ljudi kao Cico će vječno biti zapisani. I to boli pa šalje svoje pijune...
  • marcio amoroso
    31.9k
    Koje đubre u pm :vomit:
  • Mali dioničar
    14k
    Dobitnik trofeja "Miroslav Rožić" za 2021. je Jure Zovko.
  • Keyser Soze
    8k
    Ovakvi ljudi su pokazatelj kako Dinamo trenutno izgleda iznutra, sramotna izjava zbog koje bi trebao letit van kluba.
  • Eduardo
    17.2k
    On bi stadion nazvao po Modriću... pa *ebo ti pas mater, po kojoj hebenoj logici po kojem parametru?

    Parazitu filozofski, Cico je bio i ostao simbol Dinama, a Luka je simbol čega? Ispred Modrića je i Sammir po tome pitanju. Ako već priča u kontekstu Dinama kakve veze onda imaju transferi i karijera nakon Dinama? Modrić može biti legenda Reala, Dinama nikako.
  • Crusades1986
    9.5k
    Slika i prilika svega umjetnoga i morbidnoga u upravi kluba u vladavini emigranta iz Međugorja. Ali prosječnom navijaču Dinama će biti bitnije kaj je Bjelica rekao o sucima, srcu i lovi i Dugom Selu i je li prcnuo Dinamo. Nije da nismo navikli.
  • Dudu
    2.6k
    Alessandro Del Piero na aparatima, saznao da nije legenda Stare Dame, jer je poslije Juventusa igrao samo za Sydney i Delhi, otišao za džabe :lol: :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Jutros velim covjeku da napise psovku i onda obrise, al najebem se ja ovom svega i svacega.

    Koji Modric? Modric jeste dao puno Dinamu. Isto tako je puno dao Olmo i mnogi drugi u moderno doba. Kakve veze ima tko je ostvario kakav transfer? Meni je Ademi najvise dao Dinamu od osamostaljenja, vise nego Ladic. Smatram ga najvecom legendom posljednjih 30 godina, kakav mrtvi Modric? Pa nismo mi Kustosija da stadion nazivamo po igracu koji je napravio najvise kada je otisao iz kluba. E to je razmisljanje provincijalca. Najveci za Dinamo je onaj tko je bio najveci u Dinamu, a ne u Realu.

    Da li nazvati stadion o Cici? O tom se moze pricati, ali ne na ovakav nacin. Postoje argumenti za, postoje protiv, ali ovo sta ovaj iznosi sigurno nisu valjani argumenti protiv. Kakav idiot od covjeka. Ovo veze s vezom ne bi imalo ni da je Cico ziv.

    Cico je medju deset igraca Dinama s najvise odigranih utakmica i medju deset najboljih strijelaca Dinama. Stadion se ne mora nazvati po njemu, ali bi sigurno bio kandidat za takvo nesto.

    Modric? Pa taj Modric ima vise nastupa za Hrvatsku nego za Dinamo. Sutra se taj imaginarni nacionalni stadion moze nazvati po Modricu, necu rijec reci, al stadion Dinama ne moze nositi naziv po Modricu pored Kranjcara, Jerkovica, Ramljaka, Zambate i mnogih drugih, pa i pored aktivnog Ademija. Ima kandidata, al ovi koje je nabrojao kao top transfere to sigurno nisu. Lijepo da su od nekog sjele neke pare, al onda je Neymar veci u Barceloni nego Messi.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Po Modriću jedino nek nazovu županijski sud u Osijeku, stadion Dinama ne dolazi u obzir.
  • Nolifer
    6.4k


    Jbt kakve spodobe
  • Nino Bule
    11.3k
    Kakav psihic, valjda zaboravio popit covjek terapiju pa je obradovao javnost svojim stavovima.
  • reziser
    6.2k
    doktor filozofije iz sirokog brijega....svaka ti čast
    ja bi maximir nazvao po tebi
    ipak ti imaš puno zasluga :vomit: :vomit:
    koje spodobe.....
    mislim da ce letit van iz skupstine.... ne znam koji je pravni postupak za izbacivanje?
  • Eduardo
    17.2k
    mislim da ce letit van iz skupstinereziser

    Daj režek budi ozbiljan...
  • reziser
    6.2k

    zbilja mislim da bude... (mogu bar maštati)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.