• Baneki
    717
    Hoće li biti i dječjih dresova? Bio sam jednom u footbal maniji ali najmanji dres koji su imali je bio preveliki za klinca. Ne mogu se sjetiti jesu li ih prodali ili nisu uopće imali dječje, ali mislim da je bilo ovo drugo.
  • Mr Blue
    3.3k
    Iskreno mislim da neće biti dječjih dresova, ali ne mogu ti to sa 100% sigurnošću reći. Dečki su se potrudili da se ove godine što više klupskih artikala nađe u slobodnoj prodaji, svakako je riječ o proširenju asortimana, ali mislim da dječji dresovi nisu zahvaćeni tim.
    Zasad što se tiče klinaca imamo članske majice u svim veličinama i članske bodije za bebače.
  • r1oma
    1.5k
    :clap:
    Attachment
    47429314_341359260644305_3284018616437393726_n (1M)
  • Mali Zeus
    9.6k
    Opaki dresovi. O p a k i.
  • Mr Blue
    3.3k
    Futsal Dinamo će večeras od 20 sati igrati utakmicu prvog kola ovosezonske 1. HMNL. Suparnik na samom početku prvenstva će, baš kao i lani, biti makarsko Novo Vrijeme, a utakmicu možete pratiti u prijenosu na programu Arena Sport 1.

    :point: Dinamo na velikom testu već u prvom kolu!

    ype2abb5grgx8c1q.jpg
  • Mr Blue
    3.3k
    Čitavu galeriju s fotkama novog dresa možete pogledati OVDJE!
  • mileni
    93
    dajte donje dijelove u prodaju :smile:

    srebrni (sivi) gornji dio ima bijelu brojku, a donji plavu....slučajno ili namjerno?
  • xavier
    11.1k
    srebrni (sivi) gornji dio ima bijelu brojku, a donji plavumileni

    Dobro, donji dio je bijeli...ne može imati bijelu brojku :smile:
  • mileni
    93
    dalton u meni je naknadno skužio...ali bi plava brojka na sivom bila upečatljivija...nema veze....
  • xavier
    11.1k
    ali bi plava brojka na sivom bila upečatljivijamileni

    Slažem se.
  • Mr Blue
    3.3k
    Nekako mislim da ne bi plava brojka dobro izgledala na ovu konkretnu boju. Upečatljivije možda, ali ne i ljepše.

    dajte donje dijelove u prodaju :smile:mileni
    Nadam se da bude, potražnja za tim konkretnim artiklom je iznenađujuće velika.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Definitivno dajte donji dio. :up:
  • Baneki
    717
    I hoodice za djecu ako ikako može, prošle godine zahladilo a bila nestašica u Ilici. Članske majice su super kvalitetne, peri-deri, ali kad je hladno nisu dovoljne.
  • Mr Blue
    3.3k
    Klub to stvarno želi, kamo sreće da imamo 100 različitih artikala, imamo svakakvih ideja. No s obzirom da se ova službena oprema prodava putem dobavljača, najbolji i najbrži način da što više artikala bude dostupno za kupnju je da čim prije razgrabite stvari koje ćemo uskoro staviti u prodaju. :smile: A usput ih i sami pitate imaju li 'to i to' u ponudi.

    Time zajedno šaljemo signal dobavljaču kako postoji velika potražnja za tom robom i našim klubom, pa ćemo tako i puno lakše diverzificirati asortiman. Jer i dobavljač gleda da se njemu isplati taj posao.


    Inače, jedna s puta u Makarsku :cool:
    y3m5gy0qyoooxat1.jpg
  • hmoody
    128
    Vidim kompletni smo. Sretno večeras.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.