• Navijač Dinama
    7.3k
    Kad nije veća...Mr Blue

    Da, to jedino.

    Kamo sreće pa da ispunimo kapacitet odmah u prvoj utakmici. Nadam se da hoćemo. Pozivam sve forumaše i navijače da daju podršku prvoj momčadi u prvoj utakmici s publikom ove sezone, znam da igrači gore od želje da igraju pred navijačima.Mr Blue

    Ja sam optimističan. :smile:
  • XXVI-IV
    247
    Futsal Dinamo u petak 9. listopada u 20:00 igra u Dvojci svoju prvu ovosezonsku domaću utakmicu. Utakmica je otvorena za publiku, a kapacitet je isto ograničen na trećinu ukupnog što iznosi 800-tinjak mjesta.
    Ove polusezone nemamo nikakvih gostovanja i popratnih troškova na raznorazne debilane koje idu uz gostovanje, GNK nije prodavo godišnje pa je neki red da podržimo svoj klub kupnjom godišnje!
    Detaljne informacije oko kupovine godišnjih nalaze se na: https://futsal-dinamo.hr/godisnje-ulaznice-2020-21-4-razloga-zasto-smo-ih-pustili-u-prodaju/
  • Mr Blue
    3.3k
    Par važnih obavijesti za petak...

    Najvažnija je da je došlo do dodatnog smanjenja kapaciteta dvorane. Iako su prvotno rekli trećina kapaciteta, jutros su nadležni ispravili svoju odluku, pa dostupna smije biti samo četvrtina kapaciteta dvorane. To navodno vrijedi za sve dvorane u Gradu Zagrebu.
    Detaljnije: VAŽNA OBAVIJEST: Kapacitet tribina dodatno smanjen na 620 mjesta!
    • Klub apelira da zbog lakše organizacije navijači svoju ulaznicu kupe čim prije.
    • Ulaznice su dostupne od danas u Bad Blue Boys Fan Shopu u Ilici 37
    • Godišnjaci imaju prioritet pri ulasku u dvoranu! Ako ste vlasnik godišnje sigurno nećete izvisiti ispred ulaza.
    • Godišnje ulaznice mogu se kupiti u BBB Fan Shopu ili putem mobilnog i internet bankarstva. Cijena za članove iznosi 200kn, za sve ostale 250kn.
    • Uz to što izravno i značajno pomažete rad kluba, kupnjom godišnje ulaznice ostvarujete brojne pogodnosti, više o tome ovdje: Godišnje ulaznice (2020/21) – 4 razloga zašto smo ih pustili u prodaju

    Dodatno, u petak se aktiviraju Žujine akcije za majicu i besplatnu Žuju:
    Na utakmici protiv Squarea aktiviraju se Žujine akcije!
    • Svi punoljetni navijači koji su u sklopu akcije s našim partner-kafićima popili 6 Žuja u istima, uz predočenje vaučera i računa mogu u petak podignuti svoju majicu!
    • Svi punoljetni navijači koji su donacijom kupili virtualnu ulaznicu protiv Universitasa prošle sezone, imaju pravo na besplatnu Žuju jer smo u toj utakmici zabili gol sa svoje polovice terena. Na šanku je potrebno reći svoje ime i prezime, mi imamo popis uplatitelja.
    • Razlog zašto se akcije akvitiraju u ovaj petak: jer je ovo prva utakmica s publikom od početka tih akcija.
    • Više o akcijama na linku iznad.


    18-ogodišnji Kiko Dragaš Selaković ove sezone je izlazni junior. Nastupio je za Dinamo na Šalati 2020, bio u zapisniku protiv Novog Vremena, a svom službenom debiju u plavom dresu nada se u petak protiv Squarea. Tom prigodom, napravili smo intervju s izdankom Škole futsala:
  • NORTE
    8.9k
    nadležni ispravili svoju odluku, pa dostupna smije biti samo četvrtina kapaciteta dvoraneMr Blue

    Imam neki filing da će se rasprodat svih 620 raspoloživih karti.
  • Mr Blue
    3.3k
    Po nekim informacijama, prodaja karata u pretprodaji ide jako dobro. I ja se nadam, ali pričekajmo sutra. 620 mjesta je realan cilj i Futsal Dinamo uglavnom ima i (dosta) veću posjetu od toga. Tekmi s navijačima nije bilo neko vrijeme, vjerujem da ćemo to dohvatiti. I koliko god me veseli što ćemo u tome uspjeti, toliko mi je krivo zbog svakoga tko će možda izvisiti ispred dvorane. Ali danima već tulimo i tulit ćemo da se karte kupe u pretprodaji i da se ne čeka zadnji čas. Jasno mi je za ekipu van Zagreba da nemaju tu mogućnost, no vjerujem da će sutra dio ulaznica ostati na blagajnama i za njih.

    Vrata Dvojke i blagajne se otvaraju od 19h!
  • Mr Blue
    3.3k
    Danas igra Dinamo.

    Protivnik nam je najveća nepoznanica lige, ali ulazimo u tekmu kao favoriti: Square Dubrovnik: Najveća nepoznanica nove sezone!

    A kad ste već tu, pročitajte i kratku najavu tekme: Napokon smo skupa. Daj mi samo pobjede!

    Podsjećam da ponesete vaučere i račun iz kafića-partnera ako imate za zamijeniti za majicu.
    Također, svi koji ste uplatili donaciju za virtualnu ulaznicu protiv Universitasa imate na šanku besplatnu Žuju jer smo zabili gol s naše polovice terena na tok tekmi.

    P.S. danas je treneru Jukiću rođendan!
  • LM1995
    1.7k
    Jel se moze kupiti ta majica (naravno ako ih ostane nakon svih vaučera)? Naravno da sam izgubio vaučer...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Takoo je, dobra akcija Kanjuha i Prgometa.

    Navijanje GRMI :clap:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ajmooo 3-0, metla za ekipu sa juga :up:

    Dođite nam ponovno :victory:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Rezultat kojim će završit serija Lakersi i Miami večeras :wink:

    Kako opušteno igraju, bravooo momci :ok:
  • deda
    27.5k
    Dobra tekma, bravo dečki.
  • Crusades1986
    9.5k
    Skinuo rezultat na predictoru, mašio strijelca
  • Mali dioničar
    14k
    Bubnjari iz Darkwooda.
  • De Oliveira
    879
    Izvrsna atmosfera i jako dobra igra. Novak me odusevio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.