• nkdz
    829
    kad se igra s Novim Vremenom, na web stranici futsal dinama pise 3.10, a na stranicama HNS-a 2.10?
  • r1oma
    1.5k
    Na rezultatima pise 02.10
  • nkdz
    829


    onda je mozda greska na stranici futsal dinama
  • NORTE
    9.3k
    Službene termine u pravilu objavljuje upravo klub, a ne nekakvi rezultati koji često ne stave dobar datum unaprijed ili Hns koji ne mari za futsal.
  • Infinity
    15.3k
    Na stranici kluba su sve utakmice postavljene na automatsko vrijeme, tj. nedjelja 20.00h. Na stranici HNS-a je dovoljno vidjeti da svih pet utakmica se igra razlicite dane u razlicito vrijeme tako da je to netko ipak uredio i da bi nekim logickim zakljuckom mogli doci do toga da je termin na stranici HNS-a ispravan, a odatle ga preuzima i rezultati.com.
  • NORTE
    9.3k
    Nisam provjeravao, tim gore da 3 dana prije tekme na stranici kluba nema termin, ne bi bilo prvi put, ali pravilu je do sad bilo ovako kako sam napisao. Bilo je i vrijeme da Hns uvede malo reda i po pitanju svog natjecanja. Npr. kup u Ferdinandovcu uopće nije bio ažuriran...
  • Infinity
    15.3k
    HNS jako rijetko kiksa s terminima, taj kup je iznimka, a ne pravilo. Evo sad sam provjerio kod makarana, i oni pisu isto ono sto i HNS. Pratio sam te termine zbog predictora, kolega Mr.Blue me znao ispravljati jer sam prepisivao termin sa stranice kluba koji je cesto bio netocan. Na stranici HNS-a jos nisam naletio da je netocan termin za utakmicu FD. Sad ovo kolo predictora prepisah sa stranice kluba i opet promasaj, ali mi to srecom ne stvara nikakvu stetu s obzirom da mi je bitno da se pogodi termin prve utakmice kola, a oko toga se ipak malo vise potrudim da ne bude fail.

    Sve u svemu, ne moras tek tako popljuvati HNS i rezultati.com bez obzira sto mislio o njima. Na kraju ti FD ispade 'nekakav' i onaj koji ne mari, a ovi tocni. Tvoje rijeci.
  • NORTE
    9.3k
    Zato sam i napisao za FD da ne bi bilo prvi put, zapravo nikad to nije ni bilo ažurno. Pišem to iz iskustva upravo termina Hmnl-a jer sam uvijek tražio točne termine FD-a, a nisam provjeravao termine zadnje vrijeme jer puno slabije pratim futsal zadnjih pola godine.
  • Mr Blue
    3.4k
    Ispravljeno je. Pazit ćemo, hvala. Na Facebooku i Instagramu se već komuniciralo s točnim datumom tekme.

    Petak, 2.10., Arenasport 1
    Novo vrijeme Makarska - Futsal Dinamo
    1.kolo
  • Mr Blue
    3.4k
    Dok čekamo službene profi fotke, evo dvije amaterske s novim dresovima.

    3ajpojy0m9nbhn07.jpg
    tu3y7enlfc85ghgt.jpg
  • Mr Blue
    3.4k
    Novi dresovi su predstavljeni na webu, link u nastavku. Nekolicina fotki je u članku, malo kasnije će na Instagramu biti i puno više fotki.

    :point: Predstavljeni novi dresovi: Četiri boje za sezonu 2020/21

    IMG_5814-scaled.jpg
  • Mali dioničar
    14.3k
    Dresovi su fora samo mi se čini da će teško biti pronaći utakmice za sve te garniture.

    Posebno mi je nejasno kad će igrati u srebrnima, a kad u svjetloplavima...
  • Nolifer
    6.7k
    Super su mi svi dresovi, najradje bi uzeo komplet od svih...
  • Guinness
    2k
    Dresovi su fora samo mi se čini da će teško biti pronaći utakmice za sve te garniture.

    Posebno mi je nejasno kad će igrati u srebrnima, a kad u svjetloplavima...
    Mali dioničar

    A vjerojatno je to sve mix igrački - golmanski.

    Npr srebrni uopće nije bio u prodaji prošle sezone, u njemu su odigrane 2x tekme; kup u Omišu i prijateljska u Vukovaru
  • Mr Blue
    3.4k
    Da, vjerojatno će neki od ovih biti korišteni i kao golmanski. Ovisi sve i o boji protivnika, ali siguran sam da će biti prilike pokazati sve dresove. Svijetlo plavi, npr, možemo koristiti na gostovanju kod Squarea ili Alumnusa, no vidjet ćemo.

    Bit će uskoro detaljnije objavljeno gdje i kako kupiti dresove. Najvjerojatnije će se moći uzeti preko FootballManie, ali javimo kad krene prodaja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.