• Dino
    2.2k
    Ovisno o tome kakav utjecaj ima sin na njega :grin:Papastrumf

    Definitivno mogu potvrdit da mu Dinamo nece bit nebitan.
  • SAS1987
    13.3k
    strankama ko tomasevicevoj da dobiju tolko mandata za prosvjed protiv horvatincica. Tak je kak je!Dino

    On ima potporu kakvo ima prvenstveno zbog kvalitetne borbe protiv Bandica i HDZ. Vjerujem i da je on buduci gradonacelnik Zagreba sto je odlicno za Dinamo. Kao sto je kazao Bosna86, Tomasevic nije jako upucen u detaile oko Dinama ali svaki put ponavlja da mu je jedan od prvih prioriteta demokratizacija dinama. To je ponovio i na podcastu prije dva dana (stavio sam i video na ovaj topic).

    Pa sada nek svatko sam bira između pravih domoljuba koji obecavaju stadione, a klub koriste kao ATM, počasnih predsjednika ili nekog tko je glasao protiv privatizacije i zagovata demokratizaciju kluba kao prvu prioritetu na lokalnoj razini.
  • Kwedi
    3.8k
    Dobro, nemojmo pretjerivati da je bilo kom političaru demokratizacija prvi prioritet na lokalnoj razini
  • Dino
    2.2k
    Tomasevic nije jako upucen u detaile oko Dinama ali svaki put ponavlja da mu je jedan od prvih prioriteta demokratizacija dinama.SAS1987

    I stadion smo trebali imat prije dvajs godina kolko se sjećam...ne vidim razlog zašto bi on nešto radio transparentno budući da dolazi iz istog miljea ko i bandić. Ekipa koja sjedi u klubu ne vidi lijevo il desno, sam znaju da se moraju okrenut u smjeru vjetra jer će se u protivnom zapišat. A komunjara je od malena naučen da se sve moze uzimat ko da je “zajedničko”. Samo je problem kaj je tomasević zadrti i radikalni ljevičar, a pored tog nije ni okruzen nekim doktorima znanosti il opcenito prepametnim ljudima. Još kad vidim te srbende i komunjare da viču “grad je naš”, a žive pod stanarskim pravom od ‘45 i živjet će dok imaju potomaka, dobijem akutni proljev.

    U Hrvatskoj, a samim tim i u Zagrebu će se krenut radit transparentno kad dođe na vlast onaj koji voli svoju državu i kojem politika neće bit ko krv pijavici. Ak dode do sraza Bandić - Tomasević moj glas ide starijoj komunjari.
  • Neki tip
    19k
    ZJN i ekipa oko njih su bili frontmeni oporbe,al u suradnji s sdpovcima i mrak sataraš ekipom koja je vrlo blizu ili sami centar.Kwedi

    Ak su ti oni centar, onda mi je sve jasno. :)

    Kad ekipa zabrije da je sve desnije od Mrak Taritaš fašistički mrak, tad su im izborne šanse sigurno sjajne.

    Tomašević je autentičan, dosljedan i moderan ljevičar, što poštujem, no poznajem jako puno aktera Možemo, izabranih i neizabranih i kažem ti da pojma nemaju kako razmišlja birač centra. Odnosno, misle da znaju ali to je zato što se iz njihove perspektive Mrak Taritaš, Vesna Pusić i Ismar Avdagić čine kao centar.
  • Dino
    2.2k

    Potpisujem post.
  • deda
    27.6k
    Bero ostavka
  • Mr Blue
    3.3k
    Možemo! će svakako raditi na svojoj popularizaciji u Zagrebu, svi ih najavljuju kao 'next big thing' u gradu, ali ja osobno smatram da će ekipa koja je svo ovo vrijeme glasala za Bandića svoj glas samo preusmjeriti HDZ-u te da će ekipa oko Tomaševića ostati kratka. Imam osjećaj da se radi o 'istoj skupini ljudi' koja glasa za Bandića ili HDZ po potrebi. Također, smatram da je taj građanski aktivizam koji Možemo! gura nužan u današnje vrijeme, ali padne mi mrak na oči kad vidim koja sve ekipa stoji iza toga i kakvi su im, prije svega, ekonomski svjetonazori. To se najviše očituje kroz Peovićku i Radničku frontu koji ustvari kreiraju njihovu ekonomsku platformu. Slažem se s Tipom, nemaju oni pojma o lijevom centru, oni su onaj dio koji naginje ekstremnoj ljevici, a kao takvi, ne odgovara im ni jaki Dinamo ni posljedično tome jaki Boysi. Iluozorno je za očekivati da će oni biti zainteresirani za rješavanje situacije u klubu na način koji nama paše.
  • Dino
    2.2k
    Ko bi mogo bit novi predsjednik, kladim se na peđu :lol:
  • deda
    27.6k
    Picula ili Borzan
  • xavier
    11.1k
    Problem je što ljudi često gledaju isključivo iz svoje perspektive i okruženi su ljudima sličnih svjetonazora te ne mogu shvatiti da ne misli cijela Hrvatska kao oni. Ovi na dan kad su ostvarili povijesni uspjeh, jer su do nedavno bili anonimci, pričaju o nekakvom "crnom mraku" što je van pameti. Naravno da oni realno nisu nikakav centar nego stvarno ljevica u pravom smislu te riječi. Neki od njih (Peovićka) čak i prilično ekstremna ljevica.

    Znam na poslu ljude koji HDZ smatraju "previše desnom strankom" i nije im jasno tko bi mogao za njih glasati iz tog razloga. Naravno da HDZ nije ni blizu predesna stranka, problem je što je previše lopovska stranka. Kod mene u kvartu pak puno ljudi isti taj HDZ smatra previše lijevom strankom.

    Kako je @Neki tip sa Zapada napisao, ja nemam problem s nečijim mišljenjem iza kojeg stoje određeni argumenti, ali sasvim su druga priča ljudi koji su se u zadnjih 10-15 godina pokušavali probiti na raznim mjestima, od ljevice do krajnje desnice i nemaju pritom nimalo srama.
  • Neki tip
    19k
    Piculadeda

    Nikakve šanse.

    Grbin ili eventualno Borzan.
  • Neki tip
    19k
    Problem je što ljudi često gledaju isključivo iz svoje perspektive i okruženi su ljudima sličnih svjetonazora te ne mogu shvatiti da ne misli cijela Hrvatska kao onixavier

    Sve si rekao.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma kaj se tiče ljevice, trenutno u cijelom svijetu su baš oni ti koji pretjeruju i žive u tzv echo-chamber...ili po naši, okružuju se ljudima koji razmišljaju identično ko oni i čim ima netko tko imalo drugačije razmišlja, odmah je rasist, ženomrzac, nacist...itd itd itd.

    To je ujedno i njihov najveći problem jer tako nikada ne uspiju dobit nekog tko je neodlučen ili relativno neutralan, samo oko sebe okupljaju hardcore istomišljenike i sve više idu prema radikalizaciji. Kod nas nije to još na toj razini ali sve se bojim dana kada budu kod nas Srbi i ostale manjine naveliko pričali o privilegiranim Hrvatima, rasizmu na svakom metru zemlje itd itd itd

    Ja sam osobno za relativno progresivne vrijednosti, ne bi ljudima zabranjivao skoro ništa, podupirem potpunu ravnopravnost svih u svim sferama života ali mi na kurac ide kad neka grupa koristi neka sranja od prije 20, 50, 100 ili 500 godina da bi sebi izborili povlaštena prava i ostale stvari.
  • Mr Blue
    3.3k
    Nikakve šanse.Neki tip sa Zapada
    Zbog toga što su ga otkantali na ranijim izborima za predsjednika, pozicije u EP ili nečeg trećeg? Borzan mi je lite verzija Peovićke.

    Daleko sam od njihovog glasača, ali čisto s politološke strane, ne vidim u redovima SDP-a nijednog kandidata boljeg od Picule da tu stranku izvede na nekakav "moderan" put lijevog centra i da se riješi okorjelih komunista iz svojih redova. Ono što je Plenković uradio s HDZ-om recimo (barem načelno) i za što je očigledno nagrađen na ovim izborima. Čini mi se da je SDP-u potrebna identična "reforma" ako žele vratiti raniji rejting. Zato @xavier kvartaši vrište da je HDZ lijevo. :grin: mada, s obzirom na velik broj nekih ekonomskih politika, nije ni to daleko od istine..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.