• Dino
    2.2k

    Definitivno bi jedna jedina izborna jedinica donijela vecu transparentnost izbora jer deset izbornih jedinica pogoduje strankama ko tomasevicevoj da dobiju tolko mandata za prosvjed protiv horvatincica. Tak je kak je!
  • Mali dioničar
    14k
    svejedno ne vjerujem da stvarno mogu postati najjača stranka u gradu.xavier

    Kad bi se preslikali parlamentarni, kod vas i u sedmoj je pozicija jasna. Prva i šesta su egal.

    jg7aqui5s07cno9d.png
    u12uk69qrk9b8zbh.png
    8uk1r67genmfb1nv.png
    apd31crayc04fdl1.png
  • Papastrumf
    9.4k
    Mislim da bi HDZ mogao nakon ovoga gurnuti Berosa kao kandidata za gradonacelnika Zagreba, osim ako nas ova corona ne sjebe jebacki.
  • Mali dioničar
    14k
    To je već najavljivano, vjerojatno.
  • xavier
    11.1k
    Mislim da bi HDZ mogao nakon ovoga gurnuti Berosa kao kandidata za gradonacelnika ZagrebaPapastrumf

    Kako je @Mali dioničar napisao, to je već više puta najavljivano iako kako kažeš, pitanje je što će biti sa svim ovim. Želim reći da Beroš bio "jači" kandidat prije 2 mjeseca nego danas. Da ne govorimo što će biti ako broj novozaraženih nastavi rasti te ako nas još neke države maknu sa "zelenih lista".
  • NORTE
    9k
    Kojeg datuma bi bili lokalni? Kaj nemaju nijednog domaćeg koji nije kompromitiran? Ok, Beroš sad nije politički anonimus kao prije 6 mjeseci i dobio je najviše preferencijalnih to je, ali sve u svemu Bandić je svoje odjahao, sad je također jako bitno da i njegova stranka doživi kolaps na lokalnima.
  • Neki tip
    19k
    također jako bitno da i njegova stranka doživi kolaps na lokalnima.NORTE

    Njegova stranka bez njega ne postoji. Počevši od samog imena.. :) Politički kapital te stranke bez njega ravan je nuli.

    Kojeg datuma bi bili lokalni?NORTE

    Naravno da se to još ne zna. U svibnju 2021.
  • Infinity
    15.2k
    Izbori u Hrvatskoj me se ne ticu, pa se ne bih mijesao, al s obzirom da spominjete Berosa u konteksti gradonacelnika Zagreba zanima me koliko bi Dinamu bilo dobro/lose to sto je nacelnik tovar?
  • Papastrumf
    9.4k
    Ovisno o tome kakav utjecaj ima sin na njega :grin:
  • xavier
    11.1k


    Može on biti ovakav ili onakav, ali mislim da je dovoljno profesionalan da to bude svejedno. Zapravo, može li biti gori od Bandića koji godinama dozvoljava ovakav način fukcioniranja kluba? Što se tiče samih izbora, mislim da je velikoj većini sasvim svejedno je li on hajdukovac ili dinamovac.
  • Kwedi
    3.8k
    Ne znaju (i neće naučiti) zahvaćati prema centru, a bez toga ne ide. Ta se ekipa ne može dovoljno načuditi onima koji ne razmišljaju poput njih. Druže se u vrlo uskim krugovima, nerijetko nemaju nijednog prijatelja koji je glasač desnice. Tomašević je tu donekle iznimka, ali koja potvrđuje pravilo.Neki tip sa Zapada

    Očito nisi pratio rad zagrebačke skupštine zadnje tri godine. ZJN i ekipa oko njih su bili frontmeni oporbe,al u suradnji s sdpovcima i mrak sataraš ekipom koja je vrlo blizu ili sami centar.
    Da je takva isključivost, ne bi se desilo sedam mandata i jasna artikulacija na zagrebačkoj razini
  • Mali dioničar
    14k
    Restart prema delegatskom načinu odlučivanja.


    - Ti su odnosi u mnogočemu pridonijeli ovom rezultatu. Eksperiment sa sustavom ‘jedan član, jedan glas’ na svim razinama i posljedično nevrednovanje izbornih rezultata za status unutar stranke doveli su do gubljenja kriterija kvalitete i birači su to kaznili. Posebno se to vidi u Zagrebu, gdje je platforma Možemo! uzela velik broj glasova. Brzo će doći lokalni izbori i treba nam odlučno vodstvo i radikalna promjena ponašanja. Više okrenutosti biračima i manje unutarnjim odnosima - poručio je Bauk.
  • vjeko1701
    5.9k
    Bolje Hajdukovac, pa njemu je više u interesu maknuti Mamića pošto je u većini njihovih glava on jedini krivac za njihovo stanje u klubu...Da je naš, možda bi bil iz one sorte...bolje Mamić nego...(nadopuni sam)
  • NORTE
    9k
    spominjete Berosa u konteksti gradonacelnika Zagreba zanima me koliko bi Dinamu bilo dobro/lose to sto je nacelnik tovar?Infinity

    Bolje gradonačelnik Hajdukovac nego ovaj Mamićev sponzor i 20 godina zaštitnik koji "u sebi ima hajdučko srce".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.