• Bosna86
    11.5k
    Dinamu doslovno ova kriza smanjuje troškove poslovanja
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Tako bi bilo da su igraci pristali na rezanje ugovora.

    Dugorocno, sad su se doveli u situaciju da imaju trenera kojeg zapravo i nemaju, a placaju ga 1.2 M godisnje. I hrpetinu igraca koje su osramotili i ponizili cija vrijednost pada iz dana u dan.

    A nije nebitno sto ce ova kriza smanjit kupovnu moc vecine ili skoro svih klubova koji su potencijalni kupci tih igraca. Ono sto je jucer vrijedilo 10 necega, danas vrijedi 7, sutra ce vrijedit 5, a za 3 mjeseca ko zna koliko.

    Uefa ce vjerojatno srezat nagradne fondove znacajno ako se ova kriza protegne do ljeta.

    A 50 milijuna treba nekako stvorit u godinu dana.
  • marcio amoroso
    31.8k

    Ovo za Bjelicu i javno sramoćenje igrača si u pravu.

    Za ovih 50 milijuna se ne slažem, mislim da će trebati puno, puno vremena da se opet dosegne tih 50 milijuna.

    Budžet će biti manji, ne samo nama nego skoro svima ostalima. Kriza će doći definitivno, neće zaobići ni nogomet.
  • Bosna86
    11.5k
    Prijatelju moj, nemoj zaboraviti da pričamo o ljudima koji su dizali kredit dok su se titule osvajale, igrači prodavali i ulazilo u ligu prvaka.... Njih Dinamo ne zanima, oni će dizati kredite dok ide, kad ne bude išlo samo će se povuci.... Već vidjen scenarij u Hrv za koji nikad nitko nije odgovarao
  • marcio amoroso
    31.8k
    A gle, o krađi je bespredmetno raspravljati.
    Referirao sam se isključivo na onih 50 milijuna.
    Dinamo nikad neće moći zaraditi koliko ova stoka može pokrasti, bar nam je to svima jasno.
  • NORTE
    8.9k
    A koji prihodi su to izgubljeni za Dinamo? Od UEFA-emarkoli

    Koji prihodi su izgubljeni?? Prihodi od transfera igrača na ljeto, od uefa natjecanja. Prihodi od sponzora, fan shopova. Svim igračima su pale cijene i nastavit će padat, Euro je otkazan a ponekim igračima je tu cijena mogla dodatno narasti. Dinamo i dalje isplaćuje plaće zaposlenicima. Ogromne plaće igrača koji ne treniraju i ne igraju trenutno ugrožavaju opstanak kluba.
  • NORTE
    8.9k
    Od prodaje Olma?markoli

    Između ostalog, za svakih 15 službenih tekmi Olma u dresu RB Leipziga u kojima on odigra barem 46 minuta Dinamu će sjesti milijun eura, a maksimalno 4 milijuna eura ukupno.
    Dinamo je kao i svako poduzeće imao plan prihoda, sad ima samo rashode a zalihe koje i postoje se rapidno tope, najviše zbog velikih plaća 20 igrača.
  • Neki tip
    18.8k
    ne čudi toliko, Juranović i inače piše bitno različito od Ničote i Olivarija
  • NORTE
    8.9k
    Zanimljiva teorija vezana uz koronavirus: da Šahtar nije izjednačio na Maksimiru Dinamo bi prošao dalje i ne bi se u Milanu igrala tekma Atalanta-Valencia koja je sigurno utjecala na strašan rast broja oboljelih.
  • Infinity
    15.1k
    Talijani su priznali da je ta utakmica bila bioloska bomba, al gledaj drugu stranu. Sta ako su virus donijeli navijaci Valencije? Jest da bi bili daleko od nas, al mogli su razvuci zarazu po gradu. U najmanju ruku, tih dana se moglo dogoditi da je netko zarazen iz Italije donio zarazu i sve nas zarazio na toj utakmici. Nije sve tako bezazleno kako izgleda. Italija bi bila u boljem stanju da te utakmice nije bilo, al u kakvom stanju bi bila Hrvatska da su taj dan igrali Dinamo-Valencia. Aj necemo uzimati u obzir da Dinamo mozda i ne bi izvukao Valenciju.
  • NORTE
    8.9k
    Navijači Valencie su tu najmanji problem, malobrojni i izdvojeni. Problem su bili milanezi i bergamezi i poprilično sigurno brojni kineski turisti po Milanu a sigurno i na utakmici.
  • xavier
    11.1k


    Pa to smo pisali još kad je u Zagrebu bio onaj prvi zaraženi koji je došao s te utakmice i kad su SN vodile "rat" protiv Katarine.
  • Markelo
    2.5k
    Virus koliko sam shvatio nije usao u Milano, vec je najvise udario okolicu, pogotovo Bergamo. Nezz kako su ga onda mogli donijet Kinezi u Milano. Logicnije mi je da su ga ovi dovukli iz Valencije, zarazili ljude na stadionu koji su se potom vracali kucama u Bergamo i prosirili ga tamo
  • NORTE
    8.9k
    Virus koliko sam shvatio nije usao u Milano, vec je najvise udario okolicu, pogotovo Bergamo. Nezz kako su ga onda mogli donijet Kinezi u Milano. Logicnije mi je da su ga ovi dovukli iz Valencije, zarazili ljude na stadionu koji su se potom vracali kucama u Bergamo i prosirili ga tamoMarkelo

    Znači navijači Valencie su uspjeli iz svog gostujećeg sektora na stadionu zaraziti cijeli San Siro? Nema logike pa makar im šišmiš bio u grbu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.