• Kwedi
    3.8k
    isto će se odnositi. ima još zemalja di su igrači tretirani kao obrtnici.
  • xavier
    11.1k


    Mislim da ugovori kod nas nisu bitno različiti od ugovora u drugim državama. Profesionalni sportski ugovori svugdje su drugačiji od "ugovora o radu".
  • NORTE
    9k
    Žilina objavila bankrot i likvidaciju kluba jer se nisu dogovorili s igračima oko smanjenja plaća.
  • deda
    27.6k
    Igrači Barcelone prihvatili smanjenje plaće od 70% za vrijeme trajanje epidemije
  • Crusades1986
    9.6k
    I tamo je to smanjenje plaća "teskom mukom" dogovoreno zbog losih odnosa izmedu igraca, ponajprije Messija i sportskog direktora Erica Abidala. Isto je bilo jednostranih poteza i nerazumijevanja, prepirki.
  • Bosna86
    11.6k
    Šokirao sam se kad sam pročitao da Barceloni 80% budgeta otpada na plaće igrača....
  • Neki tip
    19k
    zašto? Koliko kod Dinama otpada na to?
  • Bosna86
    11.6k
    Realu je npr 50%, nisam siguran za Dinamo
  • Neki tip
    19k
    Evo taman na Indexu pročitao za Real. :) Hvala u svakom slucaju
  • Infinity
    15.2k
    Koliko kod Dinama otpada na to?Neki tip sa Zapada

    59% s tim da su tu ukljucene provizije prema menadzerima. Igraci su obrtnici, pa im se place vode kao 'rashodi na usluge', a klub pored usluga igraca ima i usluge drugih djelatnika poput menadzera. U svakom slucaju je to onda ispod 59%.
  • Crusades1986
    9.6k
    A sta nam je sa mlađom sestricom sa Kajzerice? Jel ima tamo smanjivanja plaća po uzoru na starijeg brata ili su puni ko brod? :razz: :lol:
  • NORTE
    9k
    A sta nam je sa mlađom sestricom sa Kajzerice? Jel ima tamo smanjivanja plaća po uzoru na starijeg brata ili su puni ko brod?Crusades1986

    Dobar dio plaća igrača ide iz Dinamove blagajne. Ostali igrači koji su na njihovoj sisi će morat pristat na bitno manje plaće.
  • NORTE
    9k
    Koronavirus je sigurno zaustavio ovako jaki Dinamo i njegov daljnji rast koji je trebao uslijedit nakon Eura i u novoj sezoni. Smanjit će se razlike između Dinama i konkurenata a igrači će redom bit iz omladinske škole.
  • xavier
    11.1k
    Koronavirus je sigurno zaustavio ovako jaki Dinamo i njegov daljnji rast koji je trebao uslijedit nakon Eura i u novoj sezoni. Smanjit će se razlike između Dinama i konkurenata a igrači će redom bit iz omladinske škole.NORTE

    Zanimljiv stav, a ja mislim baš suprotno. Da je sve bilo normalno, nema šanse da bi Livaković, Petković, a možda ni Oršić dočekali iduću sezonu u klubu. Ovako mislim da šanse za tim itekako rastu.
  • Kwedi
    3.8k
    Jel mi može netko nabrojati pet igrača iz cijelog HNL-a da mogu biti ne u prvih 11 već na klupi Dinama?

    (Nemojte Loksine navoditi, to je sve GNK)

    Toliko o tome da bu se liga izjednačila između Dinama i ostatka škvadre.

    Njihove škole štancaju ko šašave talente :roll:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.