• deda
    27.7k
    UEFA izbacila Dritu s Kosova iz kvalifikacija za LP jer su im dva igraca pozitivna. Ne kužim zasto onda ne izbace Atletico
  • Crusades1986
    9.7k
    Možda zbog vremena, ovi su danas trebali igrat a Atletico u cetvrtak. Ili opet imaju nejednake kriterije za male i velike
  • xavier
    11.1k
    Nekako mi se čini da ćemo u idućih godinu dana vidjeti puno odluka koje neće biti baš "poštene" i jednake za sve.
  • Crusades1986
    9.7k
    Šestorica igrača Athletic Bilbaa pozitivni na koronavirus
  • deda
    27.7k
    Ja sam čitao na nekom španjolskom forumu da je u jeku bilo zaraženo pola igraca Top klubova u Španjolskoj, ali da nisu službeno puštali u javnost
  • xavier
    11.1k


    Sasvim očekivano, a i razumljivo.
  • Crusades1986
    9.7k
    Vjerojatno 90% njih nije imalo simptome
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Recimo dok je u Italiji kad je nastupio virus, sam je Lukaku bio reko da su svi kašljali i kihali u svlačionici prije utakmice sa Juventusom, imao je osjećaj kao da su svih 22 igrača zaraženi i bolesni

    A što se Španije tiče ima priči da je Viniciu Jr. bio zaražen taman nekako 3,4 kola prije kraja baš kao i 2 igrača iz prve postave (po riječima Benzema i Casemiro) ali da nisu smjeli sa tim tad au javnost niti da ih testiraju jer bi im se šanse za titulu znatno smanjile..
  • Navijač Dinama
    7.3k
    U Mađarskoj i dalje gledatelji smiju na stadione :gasp: , i to sasvim ok popuna , rekao bi da tu ima više od 30%
  • reziser
    6.2k
    ovoga će biti sve više :(

    CIJELA VATERPOLSKA REPREZENTACIJA U IZOLACIJI, VUKIČEVIĆ POZITIVAN NA KORONU
  • Bosna86
    11.6k
    Svi Lokomotivini negativni.... LP nije upitna
  • deda
    27.7k
    I ovih 5 što su bili pozitivni?
  • xavier
    11.1k
    Ništa mi sad nije jasno. Kako mogu biti negativni u tako kratkom vremenu?
  • Bosna86
    11.6k
    ostaju u samoizolaciji još neko vrijeme
    A zašto ne, mladi, spremni
  • deda
    27.7k
    Virus je očigledno oslabio, smrtnost je manja. Rekao bih da je trenutno stvarno na razini gripe. E sad da li je to do ljeta, vidjet ćemo već za mjesec dana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.