• Navijač Dinama
    7.4k
    izgledaNORTE
    100%,ako dođe do zabrane gledateljima, jer su imali kaznu i prije pauze i odslužili su je čini mi se protiv Varaždina il nekog..
  • NORTE
    9.3k
    Koronavirus je sigurno zaustavio ovako jaki Dinamo i njegov daljnji rast koji je trebao uslijedit nakon Eura i u novoj sezoni. Smanjit će se razlike između Dinama i konkurenataNORTE

    Ovo sam napisao prije 4 mjeseca. Danas smo jadniji od nikad jadnijeg Hajduka koji je 5. na tablici.
  • xavier
    11.1k


    Pa nije nam to napravio koronavirus nego čovjek koji je uvijek gurno svoj ego na prvo mjesto čim se činilo da nešto možda ide u dobrom smjeru.
  • Bosna86
    11.6k
    Po najnovijim odlukama Uefe, ako klub ne može doći u neku zemlju zbog restrikcija, utakmica će biti upisana kao 3:0... Domaćin je isto tako tako dužan organizirati utakmicu na neutralnom terenu u slučaju da se ne može igrati u njegovoj zemlji... Ako obje ekipe ne mogu ili ne žele igrati, oba tima lete van
  • Navijač Dinama
    7.4k
    odlicna stvar, pošto je baš ja mislim zakon u UK da oni koji uđu u Kraljestvo tamo moraju prvo u 14-dnevnu izolaciju pa tek ostalo. Da nije bilo ovog vjerovatno bi u EL i Lp bilo 3:0 za jedan i drugi Manchester...
  • Infinity
    15.3k
    Po najnovijim odlukama Uefe, ako klub ne može doći u neku zemlju zbog restrikcija, utakmica će biti upisana kao 3:0Bosna86

    3-0 za koga? Gost ne moze igrati jer ce zavrsiti u karanteni, a domacin na to ne moze utjecati, jer ne donosi zakone. Nema mi smisla ni jedno.
  • Bosna86
    11.6k
    Ako se dogodi da neka država uvede restrikcije prema drugoj državi nakon ždrijeba, klub bi bio u velikim problemima.

    Primjerice, da neki klub iz Njemačke izvuče neki klub iz Češke, a da nakon ždrijeba Njemačka uvede restrikciju i zabrani ulazak Česima u Njemačku. U slučaju da se to dogodi, Uefa je odredila da će se utakmica registrirati 3:0 za goste i da oni idu u daljnju fazu natjecanja.

    Ako su restrikcije već postojale između dvije zemlje te gostujuća momčad ne može ući drugu državu iz koje dolazi njezin protivnik, domaćin utakmice dužan je organizirati utakmicu na neutralnom terenu u drugoj državi. Ako to ne učini, utakmica će se registrirati s 3:0 u korist gostiju.

    Ako bi se dogodila situacija da oba kluba odbiju igrati jedan protiv drugog ili da obje zemlje imaju restrikcije i ne mogu pronaći zajedničko rješenje, u tom slučaju oba kluba bit će izbačena iz kvalifikacija.
  • Infinity
    15.3k
    Razumijem, ali mi ni to nije fer. Domacinu treba u svakom slucaju omoguciti da organizira utakmicu na neutralnom terenu, nebitno kad su mjere uvedene. Stanje se pogorsava, svaki dan netko uvodi nove mjere opreza i popusit ces zbog gluposti. Mislim da UEFA-i nije u interesu zbog TV prava da se utakmice tako otkazuju, mada je prava lova tek u grupama, tek tad ce naci smisao za logiku.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Zbog toga sto je pravilo na jednu utakmicu , i tribine ce bite prazne na neodređeno i nepredvidljivo vrijeme, tako je UEFA ukinula zabranu po kojoj se u kvalifikacijama za EL i LP nisu mogli sastajat ekipe iz Hrvatske, Srbije i BiH.
  • Crusades1986
    9.8k
    Ček, a kojim povodom se onda svake godine pišu reciklirani članci kak Dinamu "prijeti" Zvezda? Mislim da se to komenitralo i ovdje na Zoni.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    a nezz iskreno i meni je čudno u fullu, ja sam prenio kako sam vidio i pročitao, u drugu ruku opet mislim da je Hrvatska tu "zalutala" baš zbog toga što uvijek pise da nam "prijeti" Zvezdana, kad bi svejedno koja Hrv ekipa mogla i izvukla neku srpsku ili bosansku igrali bi 100%(samo gost.gledatelji ne bi smjeli prisustvovat) , tak da mislim da se ovo mozda opet najviše odnosilo na Bih i srbija odnos jer su oni imali od 2007 godine zabrane igrat međusobno..
  • Infinity
    15.3k
    Ček, a kojim povodom se onda svake godine pišu reciklirani članci kak Dinamu "prijeti" Zvezda? Mislim da se to komenitralo i ovdje na Zoni.Crusades1986

    Pa zbog klikova, zbog cega bi drugog. Klubovi iz Hrvatske, BiH i Srbije su se mogli sastajati do 2007. i dana kad su Grobari radili show po Mostaru. Nakon toga je stigao veto na te susrete.

    Novinari ce sad pisati kako je konacno moguce da se dogodi jedan takav susret. Valjda ce ih barem malo biti stid cinjenice da su lagali proteklih 12 godina. Pa cak i ako ih tad ne bude stid, nadam se da ce ih biti stid dogodine pisati da Zvezda prijeti Dinamu kad ce UEFA opet vratiti zabranu za te susrete.

    Osobno se nadam da se jedan susret takve vrste nece dogoditi ni ove godine, mada imam veliku zelju da Dinamo natrpa mrezu Divovima :lol: Al to bih rado pogledao pred punim, ali tihim Kosevom :rofl:
  • Crusades1986
    9.8k
    Katastrofa, znači 13 godina nismo mogli izvuć srpske klubove, a index redovito zadnjih 3, 4 godine kak je Zvezda prvak u naslovima piše o mogućim susretima s njima. Nemam riječi.

    Ja iskreno nisam ni znao za tu zabranu, što zbog tih članaka, što zbog moje nienformiranosti. Znam za situacije kad ruski ili ukrajinski klubovi nisu mogli igrati međusoobno, ili armenijski i azerbajđanski ili kad neke reprezentacije nisu mogle bit u istim skupinama i slični primjeri. Al za ovo tek sad čujem :zip:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    zato je Zona tu da se informišemo svi :wink:
  • reziser
    6.4k
    na žalost se bojim da gledatelja neće biti do daljnjega u evropi i i HNLu
    a ovo sa zvezdom je toliko otrcana priča....iako bi se mnogi koji ne prate dinamo napalili na tu tekmu
    svake godine isto....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.