• Navijač Dinama
    7.3k
    Kako mogu biti negativni u tako kratkom vremenu?xavier

    može biti i ovo što kaže deda(da je oslabio) a i može biti isto tako da su bili u prolaznoj fazi, odnosno da su već duže zaraženi , samo nisu prije bili testirani nego eto sada u završnoj fazi su ih testirali i otkrili
  • Crusades1986
    9.6k
    Ne mogu skužit jel i tih 5 testirano ili ne
  • Crusades1986
    9.6k
    Vrsaljko isto dobio negativan test. Znači unutar tjedan dana prvi pozitivan, drugi negativan test.
  • deda
    27.7k
    Moraš imat dva negativna u 48 sati da bi te smatrali negativim iako i tad treba bit na oprezu.
  • LovroZG
    1.3k
    Sportnet: “Petorica igrača Lokomotive ostaju u samoizolaciji, četvorica zbog zaraze i jedan kao mjera predostrožnosti, no nema novih pozitivnih testova.
    Na novom testiranju svi su bili negativni tako da Goran Tomić može odahnuti i nastaviti rditi s momčadi koja je onako teško stradala protiv Dinama.
    Svi ti igrači bit će mu na raspolaganju u drugom kolu kada Lokomotiva u Kranjčevićevoj u petak dočekuje Rijeku.
    Novo testiranje Lokosi će imati na kraju tjedna neposredno prije dvoboja protiv bečkog Rapida. Uefin je protokol jasno stavio na znanje kako se svi grači moraju testirati prije europskih obaveza.”
  • NORTE
    9k
    Englezi i Uefa najavljuju ograničen broj gledatelja na jesen, do kraja godine vjerojatno i Bundesliga. Francuzi su već imali nešto malo ljudi na finalima kupova.
  • Mali dioničar
    14k
    Priština otišla na Gibraltar, svi negativni na testu Nacionalnog instituta za javno zdravstvo Kosova. Tamo na testu SYNLAB-a 7 pozitivnih. Ne znam se da li je Priština out ili se igra s odgodom. Ako se igra, Priština će posuditi 20 igrača iz ostalih kosovskih klubova.

    Slovan došao na Farske otoke, fizioterapeut pozitivan, ovi im stavili cijelu ekspediciju u samoizolaciju na 2 tjedna i jedini način za odigravanje je da Slovan pošalje B-momčad koja je zadnja u drugoj slovačkoj ligi.

    Kakva debilana.
  • Crusades1986
    9.6k
    Bolje da se ništa ne igra nego ovakav cirkus. Pa tu će pola momčadi ispast iz natjecanja bez da su odigrali utakmicu.
  • Mali dioničar
    14k
    Ne samo to, nego se stvara razdor jer se već u pretkolima spekulira da zdravstvene vlasti domaćina sabotiraju gostujuće ekipe.
  • Papastrumf
    9.5k

    To sam htio napisati. Mislim da je tu prevelika mogućnost manipulacijama.
  • xavier
    11.1k
    Ponovit ću što sam već napisao. Ili bubble ili ignorirati koronu. Kako je bubble nemoguć za toliko klubova, ostaje ignoriranje pa tko želi igrati nek igra, a tko ne želi, ne mora.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ma meni nije jasno to zaražen, ali čekaj on je sportaš i ne osjeća nikakve simptome, zašto ga jednostavno ne pustite da igra, a ne mora da ide u izolaciju trunit (u 4 sa 4 metra sobom nigdje ne izlazit ) 14 dana, i jebavat sebi mater, onaj tko ima zdrastvenih problema i nije zdrav i misli da ne moze prebolit na takve bolestine nek ne izlazi nek se pazi dobro isto kao i babe i djedovi i kronicni bolesnici koje bi i obična gripa ubila, a ne samo ovaj korona sta ga udizu u nebo koda je kuga ili ne znam ti šta već :meh:
  • Neki tip
    19.1k
    baš sam nedavno pomislio kako si unaprijedio svoje pisanje na forumu i eto te sad opet na 200 riječi bez točke.. :brow:

    Daj, dragi Navijač, pa nisi Krleža, 'ebemu, da si to možeš dopustiti.. :wink: Bubni je tu i tamo, šta te košta.. a svima lakše čitati.
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam za to da se koronu totalno ignorira, al tvoj post nema smisla. Broj zarazenih je manji nego broj nezarazenih. Iz tog razloga je lakse zatvoriti zarazene nego nezarazene. Uzmi sebe za primjer, nisi zarazen, jel zelis da te netko je*e zato jer je netko drugi zarazen? Dobro, je*u nas svakako, al nije sad da prema nama koji nismo zarazeni treba uvesti jos stotinu mjera kako bi ovi koji su zarazeni zivjeli normalnim zivotom. To kad bi bilo ja bi odmah sutra isao lizat police po marketima, zarazim se i nitko me ne handri, pravila se podredjuju meni. Zivot je lijep, sta da ti kazem.

    To sto je on sportas nema nikakve veze. Pravila su za sve ista, a njima cak i ovako gledaju kroz prste, kao i uvijek. On jedan zarazeni ce na terenu zaraziti jos 30 ljudi. To je onda 31 zarazeni ili 30 novih potencijala da zavrse kao Ojo. To sto je netko sportas ne znaci da je otporan na sve. Ljudi zdravi umiru, a potencijalna opasnost se pokusava otkloniti, a ne da se ti otklonis od potencijalne opasnosti.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    zavrse kao Ojo.Infinity

    Zar misliš da je Ojo umro od korone?

    Istina, jest bolje spriječiti nego liječiti, ali ako kažu da nemaju ni ti osjećaju simptome , zar onda bi trebali biti u izolaciji pa kada je i prolazna faza virusa, mislim ne idemi mi to u glavu, al nek ti bude.... zašto se onda nogomet izuzev para igra(ne računajući novac), igra??

    Zar ne bi trebali zdravlje i sigurnost svih, pa tako i nogometaša biti na prvome mjestu?


    Pisao sam jer sam frustriran bio, zbog sve ove situacije sa ovim *ebenim virusom.

    Inače kad sam miran i staložen, onda pišem što bliže književnome.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.