• BLN
    1
    ti si izgleda neki svetac na forumu ako pišeš 24 sata sedam dana u tjednu
    Lik je rekao svoje mišljenje, sami si moramo priznati da u tome ima puno istine šta je rekao.
    Drugo je to da svi imamo drugačija razmišljanja.Ali ne vidim razlog zašto bi se Odma u tom stilu odgovorilo na mišljenje drugoga koji je do prije godinu i nešto većina nas djelila a nekako od uspjeha u Europi i slično, zaboravila
    Isto samo mišljenje
  • Bosna86
    11.6k
    Zato sto isti upis piše već 10 puta i nikad Nije dao nijedan argument kako bi se borba drugačije trebala voditi. Svatko ima pravo na mišljenje, ali vikati konstantno da ništa ne valja i da je sve lažno će napraviti ogromne korake u našoj borbi. Slažem se i ja da stvari nisu idealne, ali s ovakvim stavom odbacujes masu od sebe
  • Stihl
    3k
    Možda ću vas morat većinu razočarat ali se slazem sa @Nbbbm
    E sad jel to ispravno ili nije, jebaj ga...
  • deda
    27.7k
    Svatko ima pravo na stav i mišljenje zato je Zona tu. Jedino što je stav nbbbm donio do praktičnog nestanka grupe, pa ako se je grupa spremna žrtvovati do kraja u borbi koju se na taj način ne može dobiti ok. Ustegnut ću se da to nazovem pravim imenom.
  • Neki tip
    19.1k
    daj me nemoj zaje..
    Slažeš se s mišljenjem da sve dresove treba vratiti igračima nakon što ovi dotrče do tribine i bace ih navijačima?

    Ja sam samo tip sa zapada, ali kad god mislim da sam shvatio sjever, "naučim" neš novo. :brow:

    Mislim, nit ste vas 2, 3 ili 5 cijeli sjever niti sam ja nužno tipican predstavnik bilo koje druge tribine, ali kad covjek pomisli da nas osim perspektive iz koje gledamo teren zapravo i ne dijeli bas puno toga, onda nabasam na nešto što me išamara.

    Počelo je s "to je pojedinac", a završilo na sramežljivim ili otvorenijim priznanjima da to tak treba i da im svima treba vratit.

    Odmor od Zone, definitivno.

    Pozdrav svima
  • Salva
    2.3k
    Razlika je prije naprimjer 3 godine i sada. Tada smo imali gomilu Mamićevih bankomata kojima je jedini cilj bio uzeti brzu lovu ili prodat se dalje. Tim dečkima koji su tad nosili Dinamov dres navijači i klub nisu značili apsolutno ništa.

    Danas s druge strane imamo jedan kolektiv kojemu je ipak koliko toliko stalo do ekipe i imena Dinamo. Dolazili su više puta na druženja u udrugu, dolaze pozdraviti nakon svake utakmice, cijene navijače, ako ništa barem ostavljaju takav dojam. Kako da gledam isto na recimo Machada ili Rubena Limu i Ademija ili Livakovića? Pokazali su to puno puta u zadnje dvije sezone, i mislim da im je naša puna podrška potpuno opravdana. Ne bi trebali mješati one nekaze u loži s dečkima na terenu, nisu to zaslužili.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Znaci stav sjeverne tribine je pozitivan prema igracima zadnjih 2 godine,igraci su dali na vaznosti sjevernoj tribini kroz sve zadnje europske uspjehe, uredno pozdrave tribinu i grupu i stvorila se pozitivna sinergija sto se tice tog dijela.

    Vi sto negativno pisete jel vi idete na tribinu??Poslije Shaktara tribina je vratila igrace iz tunela i decki su se vratili jos jednom i dobili podrsku od Sjevera, izgubljeno finale kupa u Puli takodjer, itd itd.

    Zasto rusite opet, zasto rusite pozitivan odnos sa igracima.
    Maloprije netko pljuje po Ademiju, pa jesi zdrav? Jesi gledao vcrs tekmu i kako covjek preskace reklame i strastveno trci prema tribini, poslije jebao majku drugim igracima da bace dres isto i vjerojatno Stojke nastradao zbog toga.

    Kak mozes slovo napisat protiv Ademija, covjek jebe majku prosli derbi na poljudu kad smo izgubili, protiv Citya ide na 5 “engleza“ sam kad nisu izbacili loptu.

    Pa nece igraci smjenjivat upravu i odredivat predsjednike i izvrsne direktore u klubu?!

    Zasto pojedinci rusite opet, nije nam
    bilo dosta 7 godina bojkota i izgubljene generacije navijaca. I sad kad se opet pocelo pozitivno desavat s tribinom, i u gradu sa grafitima, sa regrutacijom mladjih snaga sad opet treba srusit sto se gradilo zadnje 2-3 godine.
    Dodjite na tribinu u nedjelju, podrzi klub, igrace, trenera i drzi se stava grupe ako se ide pozitivno!
  • Salva
    2.3k
    Apsolutno si u pravu, ali isto tako treba shvatiti da određeni pojedinci ne mogu preći preko svega i da im se sve to i dalje gadi. Ja sam osobno protiv širenja negative, ali neki su prošli sve ove godine muke i nije im se lako prebaciti na pozitivu i sve u tren zaboraviti.
  • Svi na Sjever
    1.9k

    I ja sam to sve prosao i razumijem al kakve veze imaju igraci s tim.
    Lijepo si sam naveo u postu prije nemres Machada i Ademija ili livakovica u isti kos ili odnos.
    Takav stav i bojkot nas je doveo nigdje, izgubili smo grupu sveli smo se na 500 ljudi na malim tekmama i sad kad je grupa krenula u nove pobjede treba opet bacit klipove i razdor u grupu.

    Od jedne od najboljih navijackih grupa, navijacke sile u Europi smo se doveli da nas tovari prozivaju da nas je 1000 na tribini u vrh glave. Jebo vas Mamic vise, grlo i glasnice na Sjever i ako ga volis doci ces a sve ostalo je mazanje ociju.

    Tovari nisu bojkotirali ni Vidosevica, ni Sanadera , ni Stimca, ni onog pekara a nama mazu oci da smo odustali od borbe jer znaju kad smo “na broju” da smo najjaci i ne samo kod nas.

    Borba traje i dalje al na drugaciji nacin!

    Svi koji ste odustali od tribine radi ovoga ili onoga odustali ste od sebe najprije i to je vas najveci poraz a posljedicno i poraz nekad navijacke sile - BBB.
  • Mali dioničar
    14k
    Bok, par fotki sa derbija...

    o5e7jp6s7df06nxu.jpeg
    ks2dz47gh4btqjdr.jpeg
    isb4ae8bpj8q65le.jpeg
    pe6gqcwd5cwgs487.jpeg
    h6qa2v0ou85zo3uo.jpeg
    qind63f52s2uyjhb.jpeg
    zxm2k8ay8wx3zk0r.jpeg
    9vcsp2rtdoecb09c.jpeg
    urgqxqdtrg8w14zs.jpeg
    89nng5kias21dyxd.jpeg
    9wy0va5ihr86xqvn.jpeg
    m8qmsitbj055abdy.jpeg
    5vkmpl7y2ev5cqno.jpeg
    fw81t19p7w613gsf.jpeg
    a9reggmtm0jni6kr.jpeg
    shy2y9bw4w53bigk.jpeg
    vkzrezhnn2hlnedp.jpeg
    37v0vvny4cfql6kr.jpeg
    b49egic2txzgixh2.jpeg
    r7sdrh31zjwwb34r.jpeg
    ljpu3exba14gsi94.jpeg
    fu74cadmf76hl2f3.jpeg
    tyyobvl7rnge0ncb.jpeg
    08rphs3tpgr3bl91.jpeg
    vp0cw48l8qbkaph6.jpeg
    xeot60m4g7b0gg1s.jpeg
  • Gelipter
    3.4k
    Ma vraćanje tog dresa je jako glup potez u kontekstu toga kakav imamo imidž u javnosti. Novinari su jedva čekali da se tak nekaj dogodi da imaju o čem pisat i sad se to sve naravno prenaglašava. Treba gledat malo šire i mislit na grupu, a ne svoje frustracije rješavati preko grupe. Nekoliko godina stvarana sinergija između navijaca i igrača na ovaj se način može lako izgubiti. Nekad nas je stvarno teško razumjeti, iako ne bih ipak ovome davao takvu težinu. U svakom slučaju utakmica na koju smo dugo bili nabrijani i pobjeda ovim je pala u drugi plan kaj sigurno nekima odgovara, a o navijačima Dinama se po ne znam koji put može pisati u negativnom kontekstu.
  • MM17
    221
    Grupa, grupa i grupa!
    Ako se grupa odlučila za jedan smjer u kojem idemo niti jedan pojedinac se ne može/smije stavljati iznad toga...
    Možemo mi svi imati svoje mišljenje o svemu, ali na tribini se moraju poštivati/provoditi odluke grupe i točka.
    Iako cijeli slučaj se po meni prenapuhao sad malo, al ok...
  • Stihl
    3k
    Ovak, vidim da vas dosta odmah krene sa nekim oblikom napada jer sam rekao da se slazem sa nekim stvarima sa kojima se mozda vecina ne slaze. Kao što rekoh, ne mislim da je to ispravno jer ni najmanje ne zelim takvu atmosferu, naravno da je ova pozitiva koja se stvorila nešto kaj je super i da tako uvijek treba bit ali isto tako imam svoje misljenje koje nije i ne mora biti stav grupe jer znam da je mozda radikalno ali probajte i vi shvatit zašto si dozvoljavam pravo na to mišljenje, neke stvari koje su se dogodile jednostavno nemrem zaboravit.
    Zato opet kazem to je ovak moje misljenje i vjerujte mi, da opet kao nekad stojim ispred neke ekipe i da se u grupi raspravlja o ovim stvarima rekao bih istu stvar ali bi bez obzira na svoje misljenje predlozio da se ipak ide na pozitivu i na ovo kaj sad imamo jer znam da sam ja samo pojedinac i moje zadovoljstvo mi nije bitno koliko mi je bitna grupa, a znam da je ova pozitiva i atmosfera puno bolja stvar za grupu. Eto...
  • ZGV
    3.1k

    apsolutno se slaćem s tobom, ali se grupa nije odlučila i to je problem...
    Kada dođu recimo igrači pred tribine, jedni vraćaju dresove, jebu majku igračima, drugi uzimaju dresove i plješću im..konfuzija se brzo stvori i danas pričamo o tome.
  • agramZ
    2.3k
    Kada dođu recimo igrači pred tribine, jedni vraćaju dresove, jebu majku igračima, drugi uzimaju dresove i plješću im..ZGV

    kad 7 godina imas onakav stav i fura se ono sto se furalo, onda to nije ni cudno. neke "generacije" su jednostavno "odrasle" u tom periodu i stvorili su pokvareni odnos s vlastitim klubom, oni drugacije ni ne znaju. ucili su da mrze i rade sve protiv njega, prosli su sve i svasta zbog toga i onda "odjednom" treba furati pozitivu.. konfuzija je tako sasvim normalna stvar, ne znam jel neki uopce znaju kako se slavi gol..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.