• cron1ck
    1.5k
    Mozda sam jos pod dojmom ovoga, ali stvarno ovo sto sad predložim, je iz razloga sto mislim da Stojke nije ovo zasluzio, sjetio sam se i onog sprinta pred kraj utakmice pa samo mi jos vise krivo. Znaci netko tko moze doci do njega neka nekako posalje poruku od nas pravih navijača Dinama, ne mora biti nista puno, samo znak pažnje. Ja sam mu osobno poslao poruku na instagram, ali stvarno sumnjam da ce uopce otvorit.
  • deda
    27.7k
    Dečki su već riješili
  • reziser
    6.2k
    o vraćanju dresa ste sve rekli.. :rage:

    ali ovo: Tudor: Crveni je odlučio derbi, kažu mi da je jedan žuti pretjeran :rofl: :rofl:
    KMEEEEEEEEEEEE
  • Bosna86
    11.6k
    Isto tako ovo sto je Dilaver uradio je debilizam, sad će se nakaciti index i slični... Jednostavno se to rješava na drugi način a ne kmečanjem po instagramu.... Kupi gajbu pive, otidji do shopa, sjedi i popričaj... Potez naših je debilan, ako je verzija točna ali i ovo nije neka pamet
  • marcio amoroso
    32.1k

    Ček, da Dilaver kupi gajbu i ide do shopa pričati??
    Jel on napravio neku glupost ili?
  • reziser
    6.2k
    index : Pogledajte luđačko slavlje dinamovaca u svlačionici.

    jbt index
  • Papastrumf
    9.5k
    Nema potrebe za histeriziranjem. Problem (ako se tako uopce moze nazvat) rijesen i idemo dalje. Stvar je bila 1-2 lika, a ne tribine.
  • Bosna86
    11.6k
    A sta je postigao s ovom objavom na instagramu, pogotovo ako je samo jedan pojedinac bio.. Da je to stav cijele grupe ili nekog veceg dijela opravdao bi, a ovako će mediji od Pijanog debila napraviti telenovelu
  • marcio amoroso
    32.1k

    Objava mu nije trebala, to stoji.
    Ali on se nema kome ispričavati i nositi gajbe.
  • Ero
    930
    Može meni gajbu platit, neću se ljutit.
  • Bosna86
    11.6k
    Slažem se, moja greška, pisao sam vruće glave... Nije mi taj dio trebao ali zna se na sta sam ciljao
  • marcio amoroso
    32.1k

    Ma razumijem ja šta si ti mislio reći, sve 5 :strong:
  • cron1ck
    1.5k

    Imas pravo, ali meni najvise smeta sto kad je Hajduk dobio nas na Maksimiru prije koju godinu, to je bilo slavlje kao da se titula osvojila, a mi ne mozemo upola toliko proslavit nego se moraju dogoditi ovaki slučajevi i potezi kojih bih se posramio svaki normalni navijač. Ne treba histerizirati, ali ne treba ni bas prijeći odma preko toga.
  • Eduardo
    17.3k
    ali ovo: Tudor: Crveni je odlučio derbi, kažu mi da je jedan žuti pretjeran :rofl: :rofl:
    KMEEEEEEEEEEEE
    reziser

    režek, nije baš da je i naš trener imun na kmečanje, posebno ove sezone.

    Što se tiče Stojanovića... ako se radi o pojedincu ne treba onda generalizirati i prozivati cijelu grupu. Ne može nitko kontrolirati 500 ultrasa (karikiram brojku) i paziti tko će što reći ili napraviti. Ružno je, ali dogadja se. Dogadjalo se prije, vjerojatno će opet, ne samo kod nas. Bilo je i gorih stvari, što naravno ne opravdava ovo, ali ne treba od toga raditi neku preveliku dramu.

    Upravo je završio derbi, sve je puno emocija i dojmova. Bit će lakše kad se glave ohlade i razbistre.
  • Kwedi
    3.8k
    Tudor:

    - Puno je dobrih stvari, puno trke protiv protivnika iz Lige prvaka. Imaju sjajnog desnog beka, ovaj Petković može igrati u Barceloni. Velika je kvaliteta u Dinamu, ali možda su ta dva žuta bila i pretjerana. Ne znam, nisam objektivan. Ali neću o suđenju. O Bebeku imam super mišljenje. Moram reći i za Ismajlija. Kada već znaš da imaš žuti karton, isprati igrača, nemoj ulaziti u dvoboj. Ali ponese te agresija, to je danak našoj ukupnoj igri. Izvući će Ismajli pouku, nije lako igrati na naš način.


    Iznenađujuće normalna i okej izjava.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.