• Bosna86
    11.6k
    Ne znam je li tko primijetio, ali danas je u najmanje 4 situacije nas igrač bio na podu, ovi ni pomislili nisu da izbace loptu
  • cron1ck
    1.6k
    Bravo decki, neka se vise taj Hajduk dobio, Moharrami najbolji danas, a ovaj Ismajli je takva sirovina, ne bi ni u županijskoj ligi prosao kao igrac.
    Sretan put svima koji idu s Poljuda. Jebi se, jebi Splite. :cool:
  • Bosna86
    11.6k
    Za moderatore GNK mala glazbena želja ..... Uzalud vam trud svirači od prljavaca..... Zakucajte ih
  • Kwedi
    3.8k
    sad im ide nojevica, pak bu i ovu godinu klečanje iza imena rijeka
  • deda
    28.1k
    Rutinska pobjeda. Moharrami, KTC i Ademi najbolji danas. Lijep dan za modre navijače. O tovarima stvarno ne bi, 3 ili 4 puta nisu izbacili loptu kada je naš igrač ležao na zemlji.
  • Kwedi
    3.8k
    Munchen, Split, Zagreb.
    Trovremenski taft.
    Rezultat je postojan.
  • reziser
    6.4k
    utakmica više mane dosadna
    hajdukovci jako agresivni, izudarali su naše, udarali u skoku...nisu NITI JEDNOM izbacili loptu kad su naši ležali nakon udaraca
    opravdano dobili crveni.
    Čak nije bilo potrebe ni za VARom

    torcida prekida utakmicu u pravom trenutkku (kao i uvijek) Iako se dinamo nije smio dozvoliti da im Hajduk tako dominira par minuta s igračem manje.
    petković po meni najgori....
    muharami odličan. Catharina po meni odličan. Moro nevidljiv, e da..Ademi..kapetanski!! odličan

    rekao bih..rutinska pobjeda i minus 17 :strong:
  • Eduardo
    17.6k
    Meni uopće nije bila dosadna utakmica. Bila je dobra, puno tempa, puno trke, svega... Bilo bi čupavo da nije bilo crvenog kartona, uopće nisu bili loši i bezopasni to tad. Nakon toga više manje rutinski. Šteta da opet nismo imali kreativniji vezni red, vjerujem da bi kreirali nešto više opasnosti pred njihovim golom.
  • vafenss
    233

    Sluzbena brojka nakraju 22k hahaha tolko o yudexu i rasprodanom poljudu
  • reziser
    6.4k

    naslov je bio raspordani poljud
    a tekst
    raspordani sjever, karata ima za istok i zapad :cool:
  • Keyser Soze
    8.2k
    Opet je ukralo, pokralo :lol: . Tovari se zale jer Theophil nije dobio "direktan crveni" za onaj lakat :lol:
  • cron1ck
    1.6k
    So6lqfoudi9a64qj9l.png

    story od Dilavera, dalo bi se o ovome pricati
  • marcio amoroso
    32.5k
    Njih mi nebi bilo žao da ih se baš pokrade.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Najtužnija priča danas, pokvarilo mi je dan to iskreno :sad: Puno ljudi se bori za neki boljitak i onda se desi ovo.
  • dzg7
    267
    Sta je bilo sa dresovima?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.