• marcio amoroso
    32.1k

    Pa je, i njemu je Moha upao u oko.
  • Salva
    2.3k
    “Lijepo je igrati pred 22 tisuće ljudi, šteta što nije češće tako", izjavio je Mislav Oršić.

    Znam da je to znanstvena fantastika u ovom trenutku, ali da nakon ovakve pobjede i ovakve izjave u nedjelju protiv Istre dečke ne dođe pozdraviti barem 8-10k ljudi, stvarno tužno. Nažalost daleko smo mi od toga.
  • Ero
    930
    Nije fino, ni prva ni zadnja upućena loša riječ.. Pa sjetite se samo slučaja Hrgović svaka tekma vrijeđanje..
  • Eduardo
    17.3k
    Iznenađujuće normalna i okej izjavaKwedi

    Može se reći da je sad već odradio neke ozbiljne inozemne angažmane. Valjda je prikupio nešto iskustva iz toga.
  • seljak86
    2.3k
    3000 max će biti nažalost.
  • Salva
    2.3k
    Puno si i rekao.
  • Keyser Soze
    8.1k
    ali da nakon ovakve pobjede i ovakve izjave u nedjelju protiv Istre dečke ne dođe pozdraviti barem 8-10k ljudi, stvarno tužno.Salva

    Ja ne znam na temelju čega uopće imaš u primisli da bi toliko ljudi došlo... Pa mi smo protiv Osijeka nakon onakvog nabrijavanja i tekme sa Šahtarom imali 7200 ljudi. Da imamo normalan stadion i solidan marketing tvoja brojka bi bila i više nego realna, ali u ovakvom stanju očekujem 2500 ljudi.
  • Markelo
    2.5k
    Dilaver prica kako bi navijaci hajduka slavili sa svojim igracima, a nije li njihove igrace cuvala policija od navijaca a neke su i uspjeli napast u gradu. Tako da ne treba pretjerivat zbog jednog dresa. Steta sto se to desilo al nije smak svijeta
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Ovo u vezi Stojketa... ne znam sta je bilo ali sam zamjetio na prijenosu na kraju kad su nasi slavili s navijacima kako Ademi zove Moru i nes mu govori i onak malo strogo glavom klima , pretpostavljam vjerojatno da baci dres navijacima jer Ademi i dvojica jos u kadru su bili bez dresa. E sad dali je to stvar i sa Stojketom pa su pojedinci sa tribine skuzili da je bilo na nagovor... al opet bespotrebno ako je istina...

    Inace svaka cast Ademiju na odnosu prema navijacima sto se najbolje vidi kod proslave gola i ide slavit sa tribinom, npr. Kadzior kao stranac nema osjecaj da otrci prema tribini...
  • Eduardo
    17.3k
    Dilaver prica kako bi navijaci hajduka slavili sa svojim igracima, a nije li njihove igrace cuvala policija od navijaca a neke su i uspjeli napast u gradu. Tako da ne treba pretjerivat.Markelo

    Oni protiv Dinama slave kad im igrači ne istrče na teren, a di ne bi pobjedu slavili.

    Gle, s vremena na vrijeme moraš opalit koju 'trisku', čisto da se ne zaboravi tko je glavni.
  • eduardodasilva
    38
    Haha a ovi novinari su sve
  • Nbbbm
    187
    Sve dresove im treba vratiti dok je ova uprava u klubu, ništ se nije promijenilo, napadajte me koliko hoćete kao i svaki put do sad, prošlost se ne zaboravlja nikad, godinama omalovažavani, tjerani sa stadiona, ubijani od represije od strane Četnika, ignorirani od tih istih igrača a osobito od dopingiranog kapetana koji nema kaj radit u sportu nakon tog incidenta, uz bjesomučno hvaljenje Međugorskog Četnika u svakoj prilici. To je moje mišljenje, netrebate se slagati s njim al ja prošlost ne zaboravljam i lažne euforije ne mijenjaju moje mišljenje :smile:
  • Bosna86
    11.6k
    Sreća pa ti je mišljenje nebitno
  • Salva
    2.3k
    Nemam to u primisli i znamo svi da neće biti ni blizu ta brojka, ali primjer, da su Tovari večeras dobili u Zagrebu i da iducu igraju doma, došlo bi im 20k ljudi.
    Ali te priče s našim navijacima su odavno prožvakane teme pa bolje da i ne pocinjemo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.