• Papastrumf
    9.5k
    Nisam baš jučer primjetio da netko nije slavio golove. I na poljudu i na Macoli :wink:
  • agramZ
    2.3k
    nije tesko protiv tovara i u europi slaviti golove, tad vlada "euforija" i ima drugi znacaj, ali opet to nije ono sto je nekad bilo. kad padne gol ima da se lezi jednog na drugog :lol:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    kupmgs06qbqh7p6s.jpg
    :smile: nagla promjena temperature u Dalmaciji :wink:
  • BlauDivision
    463
    :clap: :strong: :strong:
  • Ivailucija6revolucija
    15
    Zasto ne zelite shvatiti da mu se dres nije vratio zbog losih izdanja na terenu?
    Ima ljudi kojima je ideal kluba, slika kluba nesto SVETO i ne daju na tu SVETINJU.

    Ti isti ljudi su tu kada je vani - 5 i kada je 500 ljudi na maksimiru, i na luckom i na realu.

    Nekima ne ide u glavu, ali ima ljudi koji ce biti uvijek tu, makar gubili sve derbije i nikada vise ne zaigrali u LP!
  • Salva
    2.3k
    Ako netko dođe na svaku tekmu ima pravo bacat dres igrača? Jel bi taj pojedinac bacio dres da je uhvatio Petkovicev ili Ademijev? Na šta smo spali kad brojimo krvna zrnca...
  • kinfa95
    485
    Totalno glup potez za osudu, plješće se igračima kad izgube u Osijeku kad nas dođe nikad više..a onda sada kada pobjedimo tovare u Splitu se vraća dres. Čisti debilizam...
  • kinfa95
    485
    I moram reć da mi je stvarno žao dečka sad
  • docHolliday
    0
    Zasto su skinuti nasi transparenti u prvom poluvremenu? Ak netko zna
  • Shkera
    19
    Zbog zabrane unosa prekrizene glave i jos nekih ako se ne varam. Drk**** murije se nastavlja, a mi se bavimo brojanjem krvnih zrnaca i vracanjem dresova.
  • docHolliday
    0
    To vracanje dresa nam definitivno nije trebalo. Dres je svetinja tko god da ga nosi. Sad kad imamo pozitivan odnos sa igracima nam se dogodi ovo i onda cemo se pitati zasto igraci napustaju teren bez da nas dođu pozdravit
  • Dino
    2.2k
    Ne mogu shvatit zakaj se jos uvijek prica o vracanju dresa. Idemo dalje decki, stvar je rijesena, nije Stojke budala pa da krivo shvati. Dinamo je pobijedio u derbiju i to je najbitnije.
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Eto da i ja iskoristim forum i stavim svoje mišljenje o stojanovicu i tom tzv incidentu,Prvo sad se malo previše priča o tome kao da je ne znam šta napravio,a nije ni prvi kojem je vraćen dres, mozda je u krivom trenutku baćen, zbog pobjede i slavlja, mozda nije, kako god, bilo je pa prošlo,izvuć pouku i pun gas naprijed, bilo je puno dinamovih igrača koji su više ili manje prirasli srcu nama navijačima ,ali opet kako kaze ona poruka "UPRAVE I IGRAČI PROLAZE, OSTAJEMO SAMO DINAMO I MI",
    momci samo opušteno ,pozitiva i pun gas naprijed, već ovaj vikend svi na maksimir
  • docHolliday
    0
    Slazem se dečki, idemo dalje. Vidimo se na maksimiru za vikend
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.