• Keyser Soze
    8k
    Ne znam za vas, al meni je danas cijeli dan u glavi ova pobjeda protiv tovara i pobjeda juniora protiv Bayerna i svaki put kad se sjetim mi dan bude sve bolji i bolji :smile:
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Vidim da se puno spekulira radi cega je vracen dres, bilo bi dobro netko tko je bio u blizini ili zna iz pouzdanog izvora da se kaze ili da se grupa izjasni i da se podvuce crta.

    Ja cak sumnjam da je radi krvnih zrnaca,zbog razine igre jos manje jer Stojke nije najbolji igrac al trud mu se ne moze osporit.Primjetio sam da je Ademi govorio drugim igracima nesto, vjerojatno da bace dres,mozda je onda doslo do revolta kod pojedinaca u smislu jel vam mora kapetan govorit da to napravite.
  • nkdz
    829

    sve 5 ali dosta je razglabanja o dresu, kaj se napravilo napravilo se, nema smisla vise pricati o tome.

    cijeli dan nakon pobjede protiv tovara se sveo na bacanje dresa, nema smisla, svi skupa trebamo ohladiti
  • luftwaffe
    645
    Čim nema novih vijesti o Koroni, ekipa se zabavlja dresom
  • cron1ck
    1.5k
    h0h7pdbfqbnphd8z.jpeg

    “Samo u Hajduku! Hamza nosi stvari Dinamovih liječnika van terena da se brze nastavi igra. “

    Vidio logo na torbi pa mu je to bila jedina prilika da uhvati ligu prvaka. :rofl: :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.