• Nino Bule
    11.3k
    Bit ce 6-7000 ako korona ne postane opca zaraza u međuvremenu
  • deda
    27.6k
    Ajde onda gađam 4500
  • ZDS86
    205
    Pisu o mogucoj odgodi
  • SAS1987
    13.3k
    Ma odgodit to, taljani su na karnevalu valjda zarazili pola Rijeke...
  • nkdz
    829
    ja sam obicno na procjeni tu negdje ko i neki tip sa zapada tak da i ja vjerujem u 8 soma, s manje bi se razocarao (ko i puno puta dosad)
  • Crusades1986
    9.6k
    Mislim da je preoptimisticno 8 tisuca, nadam se da grijesim. Poslije utakmice sa Sahtarom na Osijeku je bilo oko 7000. Okej, ovo je malo jaci i privlacniji protivnik, ali opet. Trenutak, ajmo rec, euforije zbog rezultata i nastupa u Europi. Usporedno s ovom situacijom sada, tesko za ocekivat 8k. Ja bi bio prvi najsretniji da grijesim. Nadam se lijepom vremenu i prestanku opce panike zbog virusa i mozda se i prevarim za brojku.
  • Infinity
    15.2k
    U nekim idealnim uvjetima rekao bih da ce biti 7.500.
  • seljak86
    2.3k
    Pesimistično predviđanje: 3-4,000

    Realno: 6-7,000

    Optimistično: 10,000
  • Krizy
    35.4k
    6200
  • seljak86
    2.3k
    Na Osijeku smo imali 7,000. Ne znam zašto Rijeka ne bi privukla isto toliko, ako ne i bar malo više. Ne vjerujem da se itko stvarno uplašio koronavirusa....
  • MM17
    221
    Bojim se da živite u nekom svijetu mašte, dva dana do utakmice niti bu niti be o tekmi...
    Svjetski PR, nema kaj....
  • Nino Bule
    11.3k
    Da ovo je sramotno od strane kluba
  • SAS1987
    13.3k
    Dok god je ove uprave nece biti kvalitetnog match day PR. I to je to.
  • Guinness
    1.9k
    Dok god je ove uprave nece biti kvalitetnog match day PR. I to je toSAS1987

    Evo šta je matchday PR
    Jutros na poslu stiže mail o današnjoj utakmici, protivniku itd...

    kj1tkm2gwyx89t83.jpg
  • SAS1987
    13.3k
    to je to, npr ja želim da me klub pozove na utakmicu sa mailom, nekim videom o utakmici itd.

    Da je dinamo napravio neki kvalitetan promo video za Dinamo - Rijeka, npr platio Facebooku 500€ do 1000€ za marketing videa reach bi bio odmah od 100 000 do 150 000 muskaraca koji imaju 18 do 50 godina i žive u Zagrebu. Uz sve sharove (privatni profiii, Instagram, mediji itd) reach bi bez problema bio 250 000 - 300 000. Uz takav pristop garantiram da bi doslo na Rijeku 10 000 do 20 000 ljudi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.