• Infinity
    15.2k
    Nisam siguran, al nekad prije je fb stranica mogla poslati poruku svima koji su lajkali stranicu. Dinamo tu ima samo takvu podlogu za iskoristiti, ako je to jos uvijek moguce.

    Sto se tice placenih oglasa. 1.000 eura je njima nista. Evo necu uzeti Rijeku, uzet cu Inter. Prosjecna cijena ulaznice za Inter je bila 50kn. Potrebno je 150 ljudi da kupi ulaznicu i da zaradis tih 1.000 eura. Proste brojke na papiru, crno na bijelo. Sad sam na jednoj stranici oznacio Zagreb kao ciljanu publiku i 1.000 eura rasporedio na pet dana sto mi je dalo rezultat 50-150.000 dnevno. To znaci da ce u pet dana oglas biti pogledan 250-750.000 puta. Ako iz toga neces navuci ovih 150 onda ja ne znam. Bilo je nekih 2.400 ljudi, evo ruka da se s tom reklamom moglo do 3.000. Ne znam zasto barem ne pokusaju par utakmica s tim. Nije da nam posjeta oscilira puno, sve ove male utakmice su oko 2.200, ako ti podje dolazit 3.000 onda znas da si pogodio. S vremenom ce ovih 3.000 postati stalni pa ces reklamama vuci do 3.500. Samo promocijom se moze dici broj gledatelja, do tad stangiranje.
  • Crusades1986
    9.6k
    vy9tse1no8xfg7tl.jpg
    Evo njihovog marketinga za utakmicu. Organiziraj nafradnu igru i svi ce masovno pohrlit na stadion. Znaci ovo moze dijete iz 7. Osnovne napravit.
  • Ero
    930
    Boli njih ona stvar za utakmicu, kad u upravi nemaš 20% njih da su navijači Dinama..
  • Infinity
    15.2k
    Ne moras biti navijac Dinama da bi dobro vodio klub. Mislim da je cesto bolje da je po tom pitanju neutralan, jer ce donijeti racionalnije odluke. Ne trebaju nama u upravi navijaci Dinama, nego ljudi koji su poslovno sposobni i ljudi koji ce odraditi posao u korist Dinama.

    Ne kazem da nam uprava moze hodati okolo u dresu Hajduka, al mi trebamo kvalitetan kadar. Eto vam Zoki, sijeci ruku ako nije navijac Dinama. Moze reci tko sta hoce, al on sigurno navija za Dinamo, samo sto malo vise navija za svoj dzep. I nije on jedini takav, takvi su mnogi, i oni u upravi, oni koji su nekad bili ili ce nekad biti u upravi. Zato kazem da nam nisu nuzni navijaci u upravi, nego ljudi koji ce raditi u korist Dinama.

    U Osijeku kazu kako Mestrovic uopce nije nogometni fan i da ga NK Osijek nikad nije zanimao. Al covjek je sposoban, odradio je te madjare, digao klub na visi level, zele biti konstanta u Europi, grade stadion itd. Ima tu nedostataka, al Osijek danas i Osijek prije par godina je nebo i zemlja. Covjek je sposoban za napraviti nesto vise, a to sto mozda nikad prije nije bio na utakmici kluba, to sto ga klub nije ni zanima, to je nebitno. On je valjao Osijeku vise nego svi zajedno godinama prije, a predstavljali su se kao neki navijaci kluba. Zajebi ti to.
  • Salva
    2.3k
    I dalje ce najbolji “marekting” napraviti navijaci vlastitim pozivima na utakmicu. Obicna krpa i sprej su u stanju napraviti vise nego marketing GNK-a.
  • Guinness
    1.9k
    idioti dijele ulaznice za rijeku po školi
  • deda
    27.6k
    Ma dobro, ja bi inače djecu do 12 godina puštao džabe.
  • Guinness
    1.9k
    Ma dobro, ja bi inače djecu do 12 godina puštao džabe.deda

    Vjerojatno je to ko i prije one šeme 1 kupon za dijete + pratitelja/roditelja
  • deda
    27.6k
    Ma išli su u posjet školi na Jordanovcu pa su dijelili, nisam čuo za neke veće razmjere.
  • Bosna86
    11.5k
    100 kupona u sportskim
  • Ero
    930
    Ne znam kako ih više nije sramota
  • Neki tip
    19k
    do tad stangiranje.Infinity

    Vi'š, zanimljivo kako se nekad tipfelerom može još bolje zdrmat poantu..

    Nije to stagniranje, to je baš štangiranje, dobro si rekao. :)
  • Neki tip
    19k
    Ne moras biti navijac Dinama da bi dobro vodio klub. Mislim da je cesto bolje da je po tom pitanju neutralan, jer ce donijeti racionalnije odluke. Ne trebaju nama u upravi navijaci Dinama, nego ljudi koji su poslovno sposobni i ljudi koji ce odraditi posao u korist Dinama.Infinity

    Baš sam jednom mislio pokrenut ovakvu temu. Zasad - potpisujem napisano.
  • Guinness
    1.9k
    100 kupona u sportskimBosna86

    beskonačno , nikad nije 100
  • agramZ
    2.3k
    ne vodi jedan covjek klub. vise sam nabrijan na Dinamo - vrgorac nego gnk - rijeka. kakav bi tek marketing FD-a bio da imaju budzet gnk-a..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.