• Crusades1986
    9.5k
    Katastrofa... ne znas ko je nekompetetniji i neinformiraniji pricat o Dinamu.
  • Bosna86
    11.5k
    I onda se ljudi cude zasto Mamic ima podrsku medju glupanima kraj ovakvih novinara
    Ako je Mamic zasluzan za drugo mjesto, jel on zasluzan i sto su izbornici bili Bilic,Kovac, Cacic, Stimac i slicni koji su ili bili podanici ili su se ucili na repki bez iskustva pa sjebali generaciju koja je mogla 10 godina dominirati
  • kinfa95
    485
    Dea kakva je da je, naspram ovog debila je ferrari
  • runtothehills
    382
    Tko je taj Ivković?
    Mislim ozbiljno, osim podcasta šta radi?
  • Ero
    930
    Novinar, piše na indexu komentira na SK američki nogomet i nogomet neke slabije tekme.. Uglavnom za nogomet i nije neki stručnjak
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Kao gost u podcastu i Raletov partner u cuganju, Los je bio ok, iako na trenutke preglasan, ali nogometni podcast mu je samo dao platformu da urbi et orbi pokaže koliko je iskompleksiran i samoljubiv lik.
    Već mi je jasno u kojem smjeru će ići večerašnji podcast. Iako se ne volim obazirat na žgadiju s juga, već vidim njihovo masturbiranje od sreće nakon ovog večeras.
    Mržnja prema Dinamu, ne samo zbog Glave, izvire i iz Ivkovića a pogotovo iz ove vesele djevojčice iz Indexa.
    Koliko god svi mi mislili kako Glava ima medije u rukama, većina njih su ipak mrzitelji Dinama,ponovo kažem, sa i bez Mamića.
    josipbbb

    Kao što sam i rekao....mržnja.

    Užas, ovo se nije moglo gledat
  • Shkera
    19
    Da, ugasio sam nakon 5 minuta price o Dinamu
  • Navijač Dinama
    7.3k
    SK američki nogomeEro

    Zato se NFL gleda na Redzone ili na CBS/NBC streamu ili ovisi tko prenosi a ne slušat Ivkovića i onog Hrvoja Bulića , od njih jeduni veći kriminal može biti Balog i tovar Šapit
  • Cosey
    433
    Tomislav Globan je gost u Podcast Inkubatoru.
  • SAS1987
    13.3k
    šteta da ga nitko nije pitao kakav je financijski potencial HNL (TV prava) i kakav je financijski potencial neke regionalne lige (ili ex-yugo, ili neka hr, madžarska, slovenija, slovačka itd). Nemojte me krivo shvatiti, protiv sam regionalne lige (pogotovo ex-yugo, koja nam vjerovatno finacijski ništa ne donosi) ali me zanima financijski potencial.
  • Cosey
    433
    Pogledaj si svakak, ak nisi, njegovo gostovanje na Tribinu prije nekih mjesec, dva dana. Govorili su i budućnosti nogometa, regionalnim ligama, mislim i financijama.

    https://www.youtube.com/watch?v=UnhGf4unkWs

    Odličan je Globan.
  • SAS1987
    13.3k
    hvala, gledao sam ta podcast ali mislio sam na konkretnije informacije, istraživanja itd.

    Npr:
    - Za HNL se može dobiti TV prava u rangu od 2 000 000€ - 4 000 000€ i od sponzora lige 1 000 000€ - 3 000 000€
    - Za Regionalni Kup (tipa mitropa) se može od TV prava dobiti 40 000 000€ - 80 000 000€ itd.

    Znam da je težko kazati precizne brojke ali vjerujem da se može prognozirati neki rang.

    Pogledati ću podcast još jednom, možda sam nešto ispustio, zaboravio itd. U svakom slučaju, jako zanimljiv taj Globan. Imali bi mi što danima za pričati :smile:
  • vafenss
    233

    Steta sto nisi postavio to pitanje prije gostovanja na inkubatoru,i mene zanima sto bi rekao
  • Bosna86
    11.5k
    za 10 min u inkubatoru Robert Prosinečki
  • Majki2111
    2.6k
    Loš Prosinečki kao gost. Priča priča, a niš ne kaže konkretno. Onda pita Ivković pitanje o kulturi on krene pričatkoja je najjača liga? Nekako sam na silu odgledao zadnjih pola sata...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.