• SAS1987
    13.5k
    Na 1:20:30 pitanje o Mamiću, Šukeru itd, a ovaj Pacak počinje pričati gluposti.
  • Majki2111
    2.6k
    Meni je odličan podkast bio.... Svih 3 sata sam pogledo. Čovjeku je došla prilika za boljim poslom i objeručke ju je zgrabio. Bez obzira ako je pisao loše o njima. Svaka mu čast. A ovo za odtalo npr. kaj veli da kad uđeš unutra promjeniš mišljenje o nekim stvarima, to mu vjerujem, također.

    I definitivno je osoba koja je puno bolja za razgovor npr od Prosinečkog, onako na kavi sjest i popričat.
  • Ero
    933
    Čast i ponos jednaki nuli i kod tebe i kod njega izgleda.
  • Crusades1986
    9.8k
    Ako je tebi Pacak bolja osoba od Prosineckog za popricat na kavi onda stvarno imas velikih problema u glavi.

    Uopce je neusporedivo. Šukerovo potrckalo sa jednim od najvecih nogometasa sa ovih prostora sa impresivnem karijerom.
  • Bosna86
    11.6k
    Pustite majkija nek piše sta hoće... Nije lijepo da se verbalno iživljavamo nad nekim mentalno inferiornijim.. Reagiralo se, vrijedjalo se, nije se ništa postiglo, lik udara po svom... Kad nešto napise samo preskočite i tjt... Najbolje za sve
  • Majki2111
    2.6k
    Poslušo sam oba podkasta do kraja. I u sve skupa 5 sati slušanja jednog i drugog mogu reći da sam jedva izdržo zadnjih pol sata od Prosinečkog (to sam i napiso pred par stranica ovdje taman kad je izašao podkast od Prosinečkog), a ovaj sam mogo slušat još, bez obzira kaj je trajao 3 sata. To nema nikakve veze za mentalnom inferiornošću.
  • Eduardo
    17.6k
    Sutra Goran Tomić u A1 nogometnom podcastu.
  • Majki2111
    2.6k


    Odličan podkast o HNL-u i drugom HNLU
  • Bosna86
    11.6k
    Inkubator dogovorio Sammira za naredni četvrtak... Zanimljiv lik za takav format, pogotovo ako bude htio pričati o životu van nogometa i odnosu sa Mamicem... Piše neku knjigu, tako da ako ima smisla za marketing, moglo bi biti veselo ...
  • Infinity
    15.2k
    Bit ce veselo kad potegne 3-4 Pana :lol:
  • Eduardo
    17.6k
    pogotovo ako bude htio pričati o životu van nogometa i odnosu sa MamicemBosna86

    Ajd pitaj ga što je to saznao i na koga je mislio kad je nedavno izjavio 'tek kad odete iz Dinama, saznate neke stvari i zgade vam se ljudi koji su tamo radili'. Ne mora u detalje, ali nek natukne nešto.

    Bit ce veselo kad potegne 3-4 PanaInfinity

    On i Ratko bi gajbu riješili :sweat:

    Biti će to jedan od gledanijih podcasta.
  • cron1ck
    1.6k
    On i Ratko bi gajbu riješili :sweat:Eduardo

    Jooj to bi bio pravi podcast, ali posto je cetvrtkom nogometni, ono da ce Los vodit. Problem sto je Sammir malo povučen i doci ce do toga da ce čupavi sam sa sobom imati podcast, tako je vec upropastio par gosti.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Standardno Losovo izdanje. Sreća pa neće Petrak voditi, to bi na kraju ispalo da Sammir šuti i sluša Petraka kako se ovaj hvali kako je on nekad dobro igrao nogomet.
  • Crusades1986
    9.8k
    Zanimljivo kak sam prije mislio da je Ratko najgori voditelj. Onda je došao Los sa prekomjernim granatirenjem svojim monolozima, filozofiranjem i nesmislom za humor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.