• Bosna86
    11.6k
    Ivković dovede Flaka u goste, lik mu se otvori 45 min, priče pucaju o dogadjajjma unutar i van Dinama i onda lik prebaci temu na nešto potpuno debilno i nebitno.... Prije toga kuka kako se novinare ne poštuje bla bla, pa kako poštovanje da zaradiš legendo moja kad bi prosječna osoba sa ulice bolje razgovor usmjerila
  • Crusades1986
    9.8k
    Nisam uhvatio taj prvi dio, al sad je opet pricao o grupi. Kaze on da podrzava grupu u jednom dijelu, a to je borba protiv Mamića ali da ne razumije da desno orijentirana grupa vodi takvu borbu s lijevičarskim metodama.
  • Bosna86
    11.6k

    https://m.youtube.com/watch?v=NyfCwsrx5-Y Uz boljeg novinara, ovo bi bomba podcast bio, zanimljive stvari je lik rekao

    A referira se na Socios model, jbg taj mi dio nije toliko sporan, koliko dio poslije o HDZ i trpanju grupe u taj koš
  • agramZ
    2.3k
    ne razumije da desno orijentirana grupa vodi takvu borbu s lijevičarskim metodama.Crusades1986

    nisam gledao pa pitam, sto su to tocno lijevicarske metode? sve ti jebem, "samo kod nas" se prica o takvim stvarima tj. baca se takva stvar u jedan kos s nekom kvazi politickom pozadinom.
  • Dino
    2.2k
    Mene takoder zanimaju neke od tih ljevicarskih metoda. Jel spominje koje su to metode ili sam kenja.
  • Crusades1986
    9.8k
    Ne znam stvarno. i mene zanima.Možda ovo što kolega Bosna kaže, ta cijela priča oko socios modela, izbora, demokracije u klubu. Ne znam stvarno koji su to kriteriji. Baš je jedan dio srao o tim političkim temama u vezi grupe. I da, isto što kolega kaže, vode borbu tim lijevim metodama i onda svi glasaju za HDZ ili sve desnije od njih. Ovo desnije da, makar ni to nije ništa očigledno ili samo po sebi jasno, al ne znam iz čega je zaključio da netko u nekoj ogromnoj količini glasa za HDZ.
  • agramZ
    2.3k
    da je clanski model lijevicarska metoda je teska budalastina. koliko desnicarskih navijackih grupa se samo bori za odrzavanje clanskog modela u svom klubu ili se bore da im klub postane takav.. klubovi koji su osnovani krajem 19. stoljeca kao udruge i od tada su sve do sada vodjeni clanskim modelom nisu to sigurno radili iskljucivo iz nekog politickog-lijevog razloga tj. uvjerenja, jer postoji i desnicarska radnicka klasa i politicke stranke koje predstavljaju desnu radnicku klasu, radnicku klasu spominjem zato sto su klubovi koji su ih predstavljali uglavnom bili poznati po udruzi, clanskom modelu i toj "zajednici". volio bi znati sta bi za njega bila ta neka "univerzalna" desnicarska metoda..
  • Bosna86
    11.6k
    Od 54:40 do 56:40 je taj dio.... Meni taj dio nije sporan uopće, zašto netko tko se nominalno deklarira desno ne bi radio i stvari koje su nominalno lijeve, ako u tom dijelu ima dobrih stvari... Kad je ovo govorio, vjerujem da je mislio, po njemu, na to da da bi bilo prirodnije da se BBB zalazu za privatno vlasnistvo, a ne zajedničko upravljanje.

    Puno je on važnijih tema danas načeo od ove koje spominjemo ovdje
  • Crusades1986
    9.8k

    Tomo uvijek zanimljiv sugovornik...
  • SAS1987
    13.5k
    voditelj je isto super. Postavlja dobra pitanja i ne prekida te filozofira.
  • Neki tip
    19.3k
    I ono malo istraživanje koje sam ovdje proveo je pokazalo da nema nikakve razlike između lijevo i desno orijentiranih navijača po pitanju Dinama kao udruge u kojoj članovi glasuju..

    Ne samo među navijačima Dinama, nego u Hrvatskoj općenito, os lijevo-desno nema puno veze sa socio-ekonomskim statusom, a još manje s ekonomskim stajalištima.

    Ona ja bazirana na svjetonazorskim pitanjima i odnosu prema dvama ratovima, 2. svjetskom i Domovinskom.
  • Zambatine škude
    2.1k
    Svaki dan saznam nekaj novo o klubu. Sad znam da BBB glasaju za HDZ, bit će da se još negdje čuva onaj trans iz devedesete...
  • Mr Blue
    3.4k
    Kad vidim tko i što sve priča o Dinamu... Još je nama i dobro. Količina neznanja kod ljudi koji sebe smatraju informiranima o situaciji u klubu me svaki put iznova frapira..
  • SAS1987
    13.5k
    Pacak.. do sada pogledao prvih 60 minuta, relativno nezanimljivo. Osim par minuta o stadionu za koji se svi slažeju da nema šanse da se sagradi u ova vremena.
  • Kwedi
    3.8k
    Kak će bit zanimljivo kad je voditelj telac koji em ne pripremljen vodi, em je glup i plus je pizda
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.