• Crusades1986
    9.5k
    Jel su mogli nać nekog sa malo ciscim obrazom?
  • SAS1987
    13.3k
    Šteta što podcast ne vodi Ratko.. upravo gledam neki stari podcast gdje Ratko polu pijan sa Pintarićom raspravlja ako su big footovi pametniji od ljudi ili ne. Koji bi to show bio :rofl:
  • runtothehills
    382
    Ratko legenda! :lol:
  • cron1ck
    1.5k
    Ne samo sto je nas Dinamovac, nego je Rale stvarno ljudina, ostali voditelji u PI dosta glume nesto sto nisu i prave se kao da su popili svu pamet svijeta, naravno tu je spadala ljigavka i spodoba Dea.
    @Bosna86 ako moze komentirat Petkovićevu izjavu : “ne dajem izjave za Index”
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ljigavka i spodoba Deacron1ck

    Ljigavka i spodoba su male riječi za nju....au ta dvolična kurava ,
  • Ero
    930
    Sutra će se opet sigurno pojavit u majici od St pauli
  • Crusades1986
    9.5k
    tg1ybqt84447r86g.jpg
    A mozda i u dresu "majstora s mora". :joke:
  • Markelo
    2.5k
    vgofrs60fscn0imo.jpg

    Njihov najveci navijac
  • Mališan
    1.7k


    Pitaj ju u kojem trenutku se okrenula protiv glave i zašto
  • Bosna86
    11.5k
    Već sam poslao za Text i za Petkovića, valjda će je netko pitati
  • Mališan
    1.7k
    Kužim da je Ivkoviću šefica na indexu al da nije mogo pozvat nekog iz dtsm-a za ovu temu...
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Kao gost u podcastu i Raletov partner u cuganju, Los je bio ok, iako na trenutke preglasan, ali nogometni podcast mu je samo dao platformu da urbi et orbi pokaže koliko je iskompleksiran i samoljubiv lik.
    Već mi je jasno u kojem smjeru će ići večerašnji podcast. Iako se ne volim obazirat na žgadiju s juga, već vidim njihovo masturbiranje od sreće nakon ovog večeras.
    Mržnja prema Dinamu, ne samo zbog Glave, izvire i iz Ivkovića a pogotovo iz ove vesele djevojčice iz Indexa.
    Koliko god svi mi mislili kako Glava ima medije u rukama, većina njih su ipak mrzitelji Dinama,ponovo kažem, sa i bez Mamića.
  • Bosna86
    11.5k
    Bolno je ovo gledati....Ja ne znam je li ovo zloba ili neinformiranost,ali ovo je bolno za gledati... Smjer u kojem ide razgovor je na jako puno nacina potpuno pogresan... Kakvi su ovo narativi da je Bjelica heroj navijaca kao Kuze i slicno....netko tko nije upucen formira misljenje na ovakvim nebulozama
  • agramZ
    2.3k
    ova dea ne moze sastaviti jednu recenicu bez da zamuca jbt..
  • kinfa95
    485
    Zašto voditelj misli da zna išta o nogometu i sportu općenito?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.