• Bosna86
    11.1k
    Odmah sam ugasio, nemam dalje sta gledati
  • Bosna86
    11.1k
    Zdravko med i mlijeko... Prati nogomet 0-24, tu je stalno, sudjeluje u dovođenju igrača, uglavnom jedna romantizirana verzija
  • Kwedi
    3.8k
    Nigdje kroz karijeru od igračkih dana pa do danas nije sreo osobu na rukovodećem mjestu koja toliko dobro kuži nogomet
  • nkdz
    825
    kaj mu to treba ne kuzim...
    treba ga pitati i nakon pravomocne dal mu je kriminalac i dalje super
  • agramZ
    2.2k
    sto mi idu na kurac i igraci i treneri koji gledaju na nogomet iskljucivo kroz neki sportski dio. igraci koji odu pred tribinu gdje se drzi 200 prekrizenih glava, okrenu se i ispred prve kamere na pitanje o mamicu pricaju o njemu kao Bogu. normalno je sportski direktor taj koji dovodi igrace, samo kod nas je jedan mamic zasluzan za sve.. od savjetnika do izvrsnog predsjednika i ne znam koje je jos sluzbene pozicije imao, uvijek je on taj koji je odradio sve.

    ako je nogomet samo to mozemo srusiti sve stadione, jedino nam treba igraliste.
  • Bosna86
    11.1k
    Par puta sam razmišljao o ovome sto pricaš i jedina stvar koja mi je logična je da su svi umiješani do grla... Počevši od igrača do političara i sudaca
  • agramZ
    2.2k
    da nisu ne bi cijeli projekt gnk toliko dugo funkcionirao. politicari mutavi dok igraci bas svi imaju isto misljenje i stav oko svega, onako totalno bez ikakvih ljudskih emocija..
  • Kwedi
    3.8k
    Dobro, jel može itko nabrojati nekog igrača ili trenera da je okrenuo leđa upravi u interesu navijača? Al otvoreno, ne mislim npr ko Cufre kaj je pozdravio navijače već u otvoreni fajt?

    Ne treba očekivati od nijednog od njih neke velike stvari
  • Infinity
    14.9k
    Igraci su zahvalni s jedne strane navijacima koji im daju vjetar u ledja. S druge strane su zahvalni upravi ako im je placa na vrijeme na racunu i ako su ispostovani svi uslovi ugovora.

    Sutra igrac kad ode iz Dinama popratit ce rezultat. Ako dodje na utakmicu reci ce da je uzivao u atmosferi, pohvalit ce navijace, a isto tako ce se rukovati s upravom s kojom se razisao na lijep nacin.

    Igrace boli ona stvar za odnos uprave i navijaca. Vjerojatno bi glasali za mir na toj relaciji, da mogu glasati i da ih se pita. Ocekivati da sutra npr. Gojak nesto je*e Mamicu zbog odnosa s navijacima? Sta dobija? Tribine do isteka ugovora, sut kartu i to je to. Nece postici nista. Ocekivati da jedan igrac stavi svoju karijeru na kocku zbog odnosa navijaca i uprave je smijesno.
  • markoli
    1.6k
    Podcast s Ivanom Kelavom:

  • Majki2111
    2.5k
    U sljedeći nam A1 Nogometni Podcast dolazi Ivan Brleković, bivši dopredsjednik HNS-a, koji je godinama bio najžešći kritičar ljudi koji i danas vode hrvatski nogomet. Kako je izgubio parnicu protiv Davora Šukera, koji je bio njegov odnos s Igorom Štimcem te kako će funkcionirati hrvatski nogomet u doba korona krize bit će samo neke od naših tema.
    y5wrEDNukXvKMtM51ThuhvF5Z_gib0crL4JM444IgOwK50tygFSSJ7NGmCFkMGqs7kzu2SLizZAt_g=s1600-nd
  • Bosna86
    11.1k
    U četvrtak dolazi Dea Redzic pričati o raskolu u Dinamu
    No comment
  • Kwedi
    3.8k
    spodoba
  • Infinity
    14.9k
    Mogli su pozvati i predsjednika NH da prica s njom. Dobro bi se slagali.
  • Bosna86
    11.1k
    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2064303

    Ja sam im patreon tako da ću pitati o ovome Textu sigurno, ako netko ima još neko smisleno pitanje nek napise pa ću postaviti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.