• Kwedi
    3.8k
    on je odličan kolumnist/novinar. imao je odlične temate prije par godina na b92, jedino mana mu što drka na united...
  • Bosna86
    11.5k
    Otto je opasna njuška. Malo ga je teško gledati u komadu jer sporo priča ( 86 g čak je i dobar), ali zna dosta toga.

    Nije mi jasno zašto HTV ili neka komercijalna televizija ne napravi suradnju sa nekim kanalom tipa ovaj inkubator i prikazuje to. Na televizijama nemamo nikakav kvalitetan sportski sadržaj a ovo je realno buducnost.
  • Kwedi
    3.8k
    Podcast sa Brunom Kovačevićem i Štefom Balogom. Ne treba goste dovoditi, samo njih dvojica nek komentiraju.
  • Bosna86
    11.5k
    Kad si na klackalici hoces li se ubiti ili nećeš... prilagodjeni program
  • Kwedi
    3.8k
    Sad ozbiljno, htv je otišao u pizdu materinu ulaskom hdzovih kadrova prije šest godina i cijela televizija je izgubila smisao.

    S druge strane, komercijalne televizije s nacionalnim frekvencijama nemaju tu interes jer ne postoji potražnja, a i jebe im se za to.

    Najbolji primjer toga je kad izvještavaju nekakve sportske vijesti pa puste slike igrača jer im se realno fučka i ne da im se plaćati prava.

    SK u beogradskom studiju ima podcast za premier ligu, al opet u današnje vrijeme jednostavno je YouTube najzahvalniji i najprisutniji svima koje tak nekaj zanima
  • Bosna86
    11.5k
    A gle, neshvatljivo mi je da stojiš i gledaš kako te vrijeme gazi, ali onda se sjetim da tu nikog nije briga za budućnost i da je samo bitna sljedeća plaća.
  • Cosey
    429
    Bilo bi šteta da prođe neopaženo:

  • Navijač Dinama
    7.3k
    boscnjmnaoxp3ks2.jpg
    Uz Baloga najiritantniji komentator daleko....
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ćoske je king.
  • Crusades1986
    9.5k
    Meni je Vela odlican. Puno zna o nogometu, elokventan... Razlika izmedu njega i Baloga mi je nebo i zemlja. Barem meni, nije vjerojatno svima tak. Tocno se vidi razlika izmedu njega i ostalih komentatora na sportklubu.
  • Eduardo
    17.1k
    Volio bih vidjeti Milu Horvat u Podcastu :blush:

    Meni je Vela isto jedan od boljih. SK mi ima jako dobru skupinu nogometnih komentatora. Izuzev Vele, Hodoba je jako dobar (ima mi nekako ugodan glas za uho), ali malo pretjeruje s likovanjem Messija i Barce, Zoran Grgić za Primeru te Goran Grgić i Alen Selman koji komentiraju Premier ligu. Šapit s HRTa je odličan. Na Areni mi je Krešimir Čampa dobar koji ima Serie A u malom prstu, ali se nekako često pogubi u komentiranju. Za HNL su dobri Mario Glavan i Toni Živković (iako je tovar).
  • Crusades1986
    9.5k
    Milu Horvat bi volio vidjet svakako. :rofl:
  • Ned Ryerson
    5
    Ja ću samo uočiti da je u Hrvatskoj svaki komentator koji navija za Hajduk u javnosti doživljen kao realan, objektivan, popularan, znalac a svaki koji navija za Dinamo je doživljen kao neprofesionalan, plaćenik, neznalica. Tako je većinom i sa novinarima, Novinari koji su 2014-e pravdali poziv Brozoviću, 2016-e Pjaci, 2018-e opravdavali Mandžin status u prvih 11 su plaćenici i neznalice. Oni koji su zazivali Dragu Gabrića, Santinija, Nižića su nepotkupljivi stručnjaci. Tako će biti i u budućnosti. Već vidim europsko 2020-e i isti scenarij. Hajdukovci puno bolje kotiraju u javnosti. Njihova propaganda je bolja.
  • marcio amoroso
    31.8k

    Ne zovemo ih bez razloga pravednici.
  • Kwedi
    3.8k
    jebiga, dalo se materijala na volej s pozivima u reprezentaciju haliloviću, zeleniki i sličnima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.