• Captain America
    14.7k
    Drago Plečko s Marom i Stjeljom upravo priča o Dinamu. Učlanio je unuka s 11 dana u klub :cool:
  • Captain America
    14.7k
    Danas je 1000. podcast i 12 sati su emitirali. Jedan od gostiju je i Plečko bio.
  • mlinchica
    1.2k
    Preporučam da pogledate ovaj podcast s Krunekom kaj je @Lynx17 podijelio. :lol: On je toliko pričao da je na kraju i bubicu ubio, bez povratka. :monkey: Nekoliko puta je sam rekao da previše priča i da je Mara zaspao (u jednom trenu je fakat zijevnuo glasno :lol: ). Bacio je par ekskluziva u svom stilu, Mara ga je pitao za famoznu fotku s Mourinhom.. uglavnom, zabavno.
  • Zagi
    5.7k
    Da , zabavan podcast. Preporučujem iako je malo reći da nisam fan Kruneka.
  • Mrvica
    3.5k
    Nisam ni ja baš fan Krune iako je iz Gruda, ali zabavno ga je slušat. Ubije bubicu al i dalje drobi.. :rofl: :lol:
  • Zagi
    5.7k
    Zabavno ga je slušat kak melje dok nije trener dinama.
    Dok je bio , lupao sam glavom o zid.
    Neka našeg Kruneka ali podalje od kluba.
  • mali M
    3.8k
    Ma mogao sam ga slušati pola sata i više ne... Frajer kaže neke stvari dobro al tolko mu je samo do tvornice igrača i para da je teško više bilo slušati
  • Zagi
    5.7k
    A da , to je užaš ali Kruno je dio tog dinama. Samo export-import.
    Priče iz igračkih dana sa Marom su zabavne.
  • mali M
    3.8k
    Ma ja ne znam sa kim Mara nema priče iz igračkih dana!! Neznam kad je taj stigao trenirati koliko je landrao naokolo s ekipom!
  • Mali Zeus
    10.4k
    Medo nije pogrijesio nego konstantno siri negativu oko kluba kao i gospodin iz Germanijaka.U moru izjava kad pogode jednu onda samo o tome pisu.Dovoljno je bilo za pogledat Medino gostovanje u podcastu na Inkubatoru gdje gosp.iz Hns-a doslovno nije mogao vjerovat sta Medo prica jer je usporedivao Hrvatsku navijacku scenu sa srpskom u smislu kriminala i slicnih povezanosti.Jednostavno covjek ne zna sta prica.bluepower86

    Ček ja sam mislio da je pekinezer s Germanijaka jako obaviješten i ima super izvore.
  • mali M
    3.8k
    gledam podcast sa Vlakom. srećom da sam sam u uredu jer imam izraz gađenja cijelo vrijeme.. zanima me što će lik reć da se ne igram pokvarenog telefona ali mi je baš gadno...
  • mlinchica
    1.2k
    Na SN? Joj, Marijanove patnje, na kaj je spao, jako loše. Bolje si pogledaj, ako nisi, Marka Viduku na podcast inkubatoru. Nije friško ali odličan, a danas mu je rođendan. https://www.youtube.com/live/x7E-tbI6qXE?feature=shared
  • mali M
    3.8k
    ma inkubator gledam redovito... to sam valjda 95% pogledao sve
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.